Şimdi Ara

Bankamatik Kartımdaki Tüm Para Çekilmiş(Banka-Savcılık-Emniyet'e gittim)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
5
Favori
59.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun,gelişmelerden haberdar et bizi
  • yukarıda bir iş bankası demişsin bir yapıkredi demişsin acaba ben mi yanlış anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

yukarıda bir iş bankası demişsin bir yapıkredi demişsin acaba ben mi yanlış anladım.

Yapı kredi kartına ve hesabına sahibim. Ama para iş bankası atmsinden çekilmiş. Bir miktar komisyon öderek atm kartı başka bankaların atmlerinde kullanılabiliyor
  • geçmiş olsun.bende de iş bankası banka kartı var.genelde kartsiz işlem yaparım atmlerden
  • arkadaşlar ben bi kaç ay önce moneybookers atlı bi siteden 50 tl gibi bi meblalık alışveriş yaptım sonraki ay aynı meblayı ödedim aradan bir kaç ay geçti o siteden benım kartımdan 850 tl çekilmiş kartı iptal ettim dilekçe yazdım ama önemli olan şu çevremden birilerinden şüpheleniyorum yapan kişi bulunurmu
  • merhaba, aradan epey zaman geçmiş işin sonunu merak ettim. benzer bir durum başıma geldi, arayıştayım, bu durum nasıl sonuçlanıyor bilgisi deneyimi olanlar lütfen paylaşabilir mi?
  • paranızı alabildinizmi kardeşimin başınada aynı olay geldi biraz önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: asewes

paranızı alabildinizmi kardeşimin başınada aynı olay geldi biraz önce

sizinde mi hesabınızdan para çekildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

sizinde mi hesabınızdan para çekildi

Kardeşimin maaş hesabından gece 11:50 gibi çekmişler baya yuklu bir tutar sıkıntıdan uyku uyuyamıyor istanbulda kendisi yarın savcılığa falan gidecek ne yapılması gerekiyor acaba bir sonuca varırmıyız?
  • quote:

pm attını mı konu sahibine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

pm attını mı konu sahibine ?

attım bakalım ne diyecek paylaşırım cevap gelince
  • KREDİ ve banka kartlarının kopyalanma tehlikesi vardır. Mümkün olduğu kadar kullanmayın yada kullanıyorsanız atm den çekin öyle alışveriş yapın yani en güvenli yol nakit paradır. Hele hele internet bankacılığını hiç kullanmayın nakit gibisi yok
  • soyle bir olay var calintidab sonra 12saat yada 24 saAt tam aklimda degil arayip calinti bildirimi yaparsaniz belli bir miktara kadar yada tamamini sigorta oduyor ama o saati gecordikten sonra calinti vsvs ihbari yapsaniz da fayda yok o parayi sizden soke soke aliyorlar kart cikartirken doldurdugunuz o sayfalar dolusy kagitta bu yaziyor hemen arayin

• quote:

Orijinalden alıntı: CODY

KREDİ ve banka kartlarının kopyalanma tehlikesi vardır. Mümkün olduğu kadar kullanmayın yada kullanıyorsanız atm den çekin öyle alışveriş yapın yani en güvenli yol nakit paradır. Hele hele internet bankacılığını hiç kullanmayın nakit gibisi yok

atmden çektik zaten atmye alet yerleştirmişler bilgileri kopyaladılar neyseki banka parayı verdi
  • İnternetten çekilirken tesadüfen hesap hareketlerinden gördük kopyaladıkları birkaç hesaba havale yapıp limiti aşmadan hepsini çekmek için o hesaplardan falan almışlar çok organizeler şubelere bağlı merkezi yerlerdeki atmleri kullanın elinizle tuşları kapatın para sıkışırsa sakın oradan ayrılmayın müşteri servisine bilgi verin gerekirse polisi arayın bir devriye göndersin inceletin atmyi
  • Tamamen bankaların ihmalinden dolayı oluyor bunlar. 2 ay öncesine kadar atmlere kart kopyalama yapılmaması için kullanılan bir aletin üretimini yapan firmada çalışıyordum, türkiyede bir tek garanti bankası birde finansbank sanırım az miktarda atmye taktırmıştı bu cihazdan. hiç umurlarında değil yani. yapılan cihazların neredeyse tamamını yurt dışına satıyorduk. bizim bankalar ise 5te 1i maliyetinde yapılan ucuz satılan hiçbir işe yaramayan cihazı satın alıyorlardı başka firmadan. cihazı bulup deneme yapmıştık işe yaramadığını oradan biliyorum.
  • Aynı şey benimde başıma geldi yapı kredi göztepe şubesinden hesaptaki tüm paramı çektim alt hesapta 400 kalmıştı o gece sabaha karşı nişantaşında atmden çekmişler 400ü banka beni bugün aradı 4 gün önce olan olay için.dilekçe yazdım bankaya kartı kapatmışlardı açtılar.yarında savcılığa baş vurucam belki paranızı veriri diyo garanti veremiyorum diyo görevli çok saçma bi iş ya hadi hayırlısı.

• Bildirim görünce konuyu hatırladım. 2011 şubatında olmuş olay. Banka temmuz gibi bana paramı geri yatırmıştı. Açıkcası suç duyurunda bulunmam bir işe yaradı mı yoksa sadece bankaya verdiğim dilekçe yüzünden mi paramı geri yatırdılar bilmiyorum. En azından üzerime düşeni yapmıştım.
  • http://www.bankasaatleri.com/benden-habersiz-kredi-kartimdan-para-cekilmis/ bu tip şeylerde nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili bir yazı. mutlaka okuyun.....
  • Geçmiş olsun. Moralini bozmak gibi olmasın ama üzerine bi bardak soğuk su iç. Bu ülkede hırsızlıktan , dolandırıcılıktan giden malın geri geldiğini hiç görmedim. Benim dolandırıcılara 45 bin liram gitti. Ne eli ne yeli hiçbişey yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.