Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.708
Cevap
49
Favori
451.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işbankası hesap kartı int bankacılık kullanıyorum ama 6 ayda 1 kere 35-40 lira arası kullanım ücreti kesiyorlar. Otomatik ödeme talimatı verebılıcegım bir durumda yok.

İnternetlerden alısverıslerde , paypal ıle yapabılıcegım alısverıslerde ve alım satımlarda sorunsuz kullanabılıcegım net sistemi güzel önerebiliceginiz banka hangisidir acaba ve bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictator -- 25 Aralık 2011; 19:26:37 >
  • Halkbankası eft havale ücreti almıyor ayrıca internetten 300 adet fatura ödeme imkanı sunuyor. gerçekten faydalı buluyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictator

Arkadaşlar işbankası hesap kartı int bankacılık kullanıyorum ama 6 ayda 1 kere 35-40 lira arası kullanım ücreti kesiyorlar. Otomatik ödeme talimatı verebılıcegım bir durumda yok.

İnternetlerden alısverıslerde , paypal ıle yapabılıcegım alısverıslerde ve alım satımlarda sorunsuz kullanabılıcegım net sistemi güzel önerebiliceginiz banka hangisidir acaba ve bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

kuveytturk hesap isletim ucreti almiyor hocam.

paypal hakkinda bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Eger buyuk bankalarla calısıp ıyı hızmet alıcam cok kampanyadan faydalanacam ındırım alcam heryerde pos cıhazı kampanyası olsun heryerde subesı olsun her yerde atm ı olsun dersen yanı Yapıkredı grantı akbank isbankası bunlarla calısacaksan para vereceksın bılmıyorum ama bana bır garıp gelıyor yanı hem ıyı banka ıle calıs her turlu sana cok kampanya yapsın puan versın ındırım yapsın de sonrada tek kurus vermem dıye bı tarafını yırt benım hesaptakı paramdan kazanıyor benım kredı kartı harcamamdan kazanıyor dıyorl cok kısı hesaptakı 1-2 mılyarın para degıl kredı kartından 300-500 harcamamn para degıl sen kredı kartından aydan 1500-2000 harca kart ucretı vermezsın senden kazanıyordur su ucretı vermek ıstemıyorum dedıgınde tolare edılebılır ama 3-5 olmuyor bu arada 3-5 e banka kazanmıyormu kazanıyor ama rakanm kucuk oldugu ıcın bana beles yap talebını kazancın tolare etmıyor e dıger banka ... parasını almıyor onlarda kazanmıyormu dıyebılırsınız bu cok basıt bır sey musterısı olmadıgı ıcın buyuyene kadar ucret almayacak cunkı baska cekebılecegı bısey yok dıse dokunur oda aza tama et ama ucret almıyım buyuyumce bende sana cok hızmet verecem ama o zamanda paranı alacam dıyor o yuzden ya ucretı odeyeceksın yada cok basıt secme hakkını kullanıp bazı seyler kalsın almıyım o banka ucret alana kadar o bankayı kullanayım de bu arada param cok degıl asgarı ucretın az ustu bır gelırım var ama buradakılerı okuyunca bılemıyorum hersey bedava olsun anlayısını anlamadım bırıne sen cok kazanıyorsun yada baskasından kazandın benden alma dıyebılırmısın dıyemezsın 15-20 lıra malıyetlı levis kotu ona 150 tl ye sattın cok kazandın bana beles ver olumu hıc gıt lcw den 25-30 a mıs gıbı kot unu al her urunun her hızmetın bır bedelı var coksa alma baska yere bak faız sana tersse bankada ne ısın var senın

Hocam aslında dediğiniz gibi değil olay. Daralan marjlar ve yapılan yaptırımlar (mesela karşılıkların arttırılması gibi) komisyonların bu kadar yüksek olmasının nedeni. Sana verdiği hizmetten değil. Şu açıdan bakmak lazım birde olaya ben onun kartını kullanmazsam kimse ona rağbet etmez ve oda pos cihazı satamaz. Önemli değil senden aldığı 20 30 tl ama aç gözlülük var. Bir günde ne kadar pos cihazlarından para geçiliyor biliyor musunuz ? kasım ayı için 22.348.000.000 TL bu kadar büyük bi pazarda % 1 ile 2 arasındaki komisyonlarla çalışan bankaların senin sırtından ne kadar kazandıklarını görebiliyor musun ? Bu büyük pazarda vatandaş ne kadar ufak çapta olursa olsun haklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PckPrsNC -- 27 Aralık 2011; 0:18:00 >

• Arkadaslar işbank ve garanti bank vezneden kaç tl havale ücreti kesiyor her iki bankanında kartı var.

Acil yardımmmm

Cevap verirken alıntı yapın
  • halkbank kullanıyorum halkbankı tek geçerim internet şubesinde havale eft ücretsiz Hesap işletim ücreti almıyor.wap mobil ile cebelleşmeye gerek yok.İnternet şubesi sade ve kullanımı çok kolay.Şube ve atm si yaygın üstelik devlet bankası.
    Kgs li halkkart advantage kredi kartıda kullanıyorum.KGS geçişlerinde indirimli.Yıllık kart ücreti sadece 10 lira.Bankayı arasan belki 10 lira kredi kart ücretini iptal edebilirler bilemiyorum.Ama 10 lira helal hoş olsun.Kimseye dokunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirgin011 -- 28 Aralık 2011; 9:42:53 >
  • Halkbank gerçekten çok başarılı. İnternet bankacılığı sayfası çok kullanışlı. Her şeyi kolay işlem kaydedebiliyorsunuz. Tüm ailenin kredi kartlarını, ödemelerini, faturalarını kaydettim çok hızlı bir şekilde işimi hallediyorum hiç bir masraf ödemiyorum. Maaş müşterisiden hesap işletim ücreti de almıyor. Geçen merakımdan sordum normal müşteriler yılda dört kez 15tl ödüyorlarmış. Altın alış satış sayfası da çok başarılı iki tıkla işiniz bitiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem telefonunuzu verdiniz diye günde üç kere mesaj yollayan, haftada bir arayan tacizci banka da değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

halkbank kullanıyorum halkbankı tek geçerim internet şubesinde havale eft ücretsiz Hesap işletim ücreti almıyor.wap mobil ile cebelleşmeye gerek yok.İnternet şubesi sade ve kullanımı çok kolay.Şube ve atm si yaygın üstelik devlet bankası.
    Kgs li halkkart advantage kredi kartıda kullanıyorum.KGS geçişlerinde indirimli.Yıllık kart ücreti sadece 10 lira.Bankayı arasan belki 10 lira kredi kart ücretini iptal edebilirler bilemiyorum.Ama 10 lira helal hoş olsun.Kimseye dokunmaz.

Sanırım maaş kartınız falan olduğu için hesap kullanım almıyor ama kredi kartı iyimiş yılda 10 tl birşey değil. Şu iş bnakası soyguncularından kurtulduğumda halkbank'ı düşünebilirim
  • İnternet bankacılığı ile yurt dışına en az masraf ile hangi bankadan gönderebilirim? Şuan Yurtdışında bi bankada hesabım var.
  • halkbankın internet bankacılığına kullanışlı diyen arkadaşlar internet bankacılığı görmemişler alınmasınlar ama...

çalışmadığım banka kalmadı bunlardan beni en kızdıranı garantidir ama yiğidi öldür hakkını teslim et derler Türkiye de en iyi internet bankacılığı garantidedir...evet masrafları çoktur bu bankanın ama hizmet 4-4 lük..iş bankası,halkbankası net şubelerinin daha çok öğrenecekleri var...aynı zamanda halk,ziraat ve iş internet şubelerinide kullanıyorum..halkbankası çok ağır işliyor güvenlik kalkanı yok...döviz ve altın kurları geç güncelleniyor ve korkunç yüksek piyasaya göre,iş bankası geçen ay biraz değiştirelim düzeltelim derlerken varolan azıcık pratikliğide tamamen bitirdiler...bunun dışında finansbankın internet şubeside iyidir..

ben internet şubesinde,şubeye ihtiyacım kalıyormu kalmıyormu ona bakarım...yoksa cafcaflı olmuş şekil olmuş banane...kullanım kolaylığı,ayrıntılı menüler,cezaya giren faturayı ödeyebilme,otomatik fat.sözleşme iptal ederek yeni sözleşme girebilme,hızlı işlem yapabilme,pratiklik gibi konulardır önemli olan..diğer açıdan bakarsanız zaten internet şubesi hemen her bankanın var bir şekilde işinizi yaparsanız ama konu bu değil

• işbank wap için mozilla + eklentiler şu an çalışmıyor bende. teknik hata veriyor.

farkına vardılar ondan mı kapattılar acaba?
  • aynı sorun bende de var, firefox+user agent ikilisi sökmüyor artık işbanka. hem maaş müşterissiyim hem de eft kesiyor, inanılır gibi değil. bir backdoor bulmamız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

aynı sorun bende de var, firefox+user agent ikilisi sökmüyor artık işbanka. hem maaş müşterissiyim hem de eft kesiyor, inanılır gibi değil. bir backdoor bulmamız lazım

Aynı sorunu dün akşam ben de yaşadım ama şuanda düzelmiş gözüküyor EFT yine ücretsiz.
    Sanıyorum cep bankacılığında görsellikle ilgili güncelleme yapıyorlar, buton şekilleri falan değişmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

aynı sorun bende de var, firefox+user agent ikilisi sökmüyor artık işbanka. hem maaş müşterissiyim hem de eft kesiyor, inanılır gibi değil. bir backdoor bulmamız lazım

Aynı sorunu dün akşam ben de yaşadım ama şuanda düzelmiş gözüküyor EFT yine ücretsiz.
    Sanıyorum cep bankacılığında görsellikle ilgili güncelleme yapıyorlar, buton şekilleri falan değişmiş.

güzel haber teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabu

Halkbank gerçekten çok başarılı. İnternet bankacılığı sayfası çok kullanışlı. Her şeyi kolay işlem kaydedebiliyorsunuz. Tüm ailenin kredi kartlarını, ödemelerini, faturalarını kaydettim çok hızlı bir şekilde işimi hallediyorum hiç bir masraf ödemiyorum. Maaş müşterisiden hesap işletim ücreti de almıyor. Geçen merakımdan sordum normal müşteriler yılda dört kez 15tl ödüyorlarmış. Altın alış satış sayfası da çok başarılı iki tıkla işiniz bitiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem telefonunuzu verdiniz diye günde üç kere mesaj yollayan, haftada bir arayan tacizci banka da değil.

katılıyorum. maaş hesabı müşterisiyim. internet bankacılıgı menusu cok sade ve kullanışlı. bir de cep şubesi için guzel bir uygulama geliştirseler tadından yenmez.

• teb'in eft ücreti hakkında bi bilgisi olan var mı?
  • anadolubank ve şekerbank eft ücretleri hakknda bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: promised

halkbankın internet bankacılığına kullanışlı diyen arkadaşlar internet bankacılığı görmemişler alınmasınlar ama...

çalışmadığım banka kalmadı bunlardan beni en kızdıranı garantidir ama yiğidi öldür hakkını teslim et derler Türkiye de en iyi internet bankacılığı garantidedir...evet masrafları çoktur bu bankanın ama hizmet 4-4 lük..iş bankası,halkbankası net şubelerinin daha çok öğrenecekleri var...aynı zamanda halk,ziraat ve iş internet şubelerinide kullanıyorum..halkbankası çok ağır işliyor güvenlik kalkanı yok...döviz ve altın kurları geç güncelleniyor ve korkunç yüksek piyasaya göre,iş bankası geçen ay biraz değiştirelim düzeltelim derlerken varolan azıcık pratikliğide tamamen bitirdiler...bunun dışında finansbankın internet şubeside iyidir..

ben internet şubesinde,şubeye ihtiyacım kalıyormu kalmıyormu ona bakarım...yoksa cafcaflı olmuş şekil olmuş banane...kullanım kolaylığı,ayrıntılı menüler,cezaya giren faturayı ödeyebilme,otomatik fat.sözleşme iptal ederek yeni sözleşme girebilme,hızlı işlem yapabilme,pratiklik gibi konulardır önemli olan..diğer açıdan bakarsanız zaten internet şubesi hemen her bankanın var bir şekilde işinizi yaparsanız ama konu bu değil

hep söylediğim bir söz vardır 'garanti iyi bankadır ama gitmezsen'. bu bakış açısıyla tabii ki internet bankacılığını fonksiyonel bulabiliriz. garanti bankasının internet bankacılığına kötü dersek hak yemiş oluruz ama ben garantiyi banka olarak kabul etmiyorum bile. şubeleri pazar yeri gibi ana baba günü, atmleri metrelerce kuyruk, müşteri temsilcileri işini bilmiyor, bir portföy işi için iki saat bekletiyorlar, telefon bankacılığında bir müşteri temsilcisine bağlanmak en az 5 dakika, fahiş işlem ücreti politikası, sürekli cepten msjla-aramayla taciz vb.
    kimse yanlış anlamasın ama garanti bankasının bir şubesine köpeğimi bile bağlamam, hayvanın psikolojisi bozulur yeminle

• quote:

Orijinalden alıntı: dabu

quote:

Orijinalden alıntı: promised

halkbankın internet bankacılığına kullanışlı diyen arkadaşlar internet bankacılığı görmemişler alınmasınlar ama...

hep söylediğim bir söz vardır 'garanti iyi bankadır ama gitmezsen'. bu bakış açısıyla tabii ki internet bankacılığını fonksiyonel bulabiliriz. garanti bankasının internet bankacılığına kötü dersek hak yemiş oluruz ama ben garantiyi banka olarak kabul etmiyorum bile. şubeleri pazar yeri gibi ana baba günü, atmleri metrelerce kuyruk, müşteri temsilcileri işini bilmiyor, bir portföy işi için iki saat bekletiyorlar, telefon bankacılığında bir müşteri temsilcisine bağlanmak en az 5 dakika, fahiş işlem ücreti politikası, sürekli cepten msjla-aramayla taciz vb.
    kimse yanlış anlamasın ama garanti bankasının bir şubesine köpeğimi bile bağlamam, hayvanın psikolojisi bozulur yeminle

amaç demogoji yapmaksa durum değişir tabii ben hizmet kalitesi açısından bakarım olaya keza söylediğiniz şubeleri pazar yeri konusu ise bulunduğunuz yerdeki bir kaç şube öyle diye hepsine genelleyemeyiz..
    ki öyle değil zaten..

ama şunda haklısınız müşteriyi bu kadar sallamamalarının nedeni,çok büyük bir müşteri ve portföye ulaştılar,artık onlarda müşteri seçiyorlar resmen...ama bunlar büyük resmi değiştirmiyor sonuçta...

keşke böyle olmasa ama burası Türkiye,birisi biraz lider oldumu,öne geçtimi,aşağıdakileri hor görmek toplumun genel sorunu zaten..

• 01 Ocak itibariyle işcep ve işwap'ta tüm havale ve eft işlemleri ücretli olacakmış
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.