Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (66. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 42 Misafir (12 Mobil) - 39 Masaüstü17 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
73.092
Cevap
1.796
Favori
6.022.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zvzv

Dikkatli izleyin.... Dolara dönülmeyen her seviye, max 1 hafta sonra, düşsede alsak seviyesi oluyor...

TL de ısrar edenlerin parası gerçekten ciddi eridi.. ve erimeye devam ediyor...
    An itibariyle 5.45 i gördü yılanoglu, paramız çöp oldu, fırsatları kaçırdık göz göre göre, eskiden alsattan baya vurmuştum ama TL de fena yakalandık binemiyoruzda Benjamin e...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD Dışişleri Bakanlığı’ndaki görüşmelerde Türk heyetine ayrıca, sadece Rahip Andrew Brunson’un serbest kalmasının yetmeyeceğini, halen Türkiye’de tutuklu bulunan 12 ABD vatandaşı ile, ABD’nin Türkiye temsilciliklerinde çalışan tutuklu iki Türk vatandaşı Hamza Akçay ve Metin Topuz’un da tahliyesinin beklendiği bildirildi. r. r. görüşmeleri çıkmaza sokan gelişme ise, Amerikan tarafının Türk heyetinden Amerikan vatandaşlarının salıverilmesine ilişkin yazılı bir taahhüt istemesi oldu. Türk heyetinin ABD Hazinesi’ndeki görüşmelerinde ise ana konuyu İran’a yönelik Amerikan yaptırımları oluşturdu. Edinilen bilgiye göre Türk tarafı ABD’den, özellikle Kasım ayında İran’a yönelik başlayacak ABD petrol ve doğalgaz yaptırımlarına karşı, Türkiye’ye İran’la mevcut kontratlar çerçevesinde “ayrıcalık” tanınmasını istedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

An itibariyle 5.45 i gördü yılanoglu, paramız çöp oldu, fırsatları kaçırdık göz göre göre, eskiden alsattan baya vurmuştum ama TL de fena yakalandık binemiyoruzda Benjamin e...

Alıntıları Göster
    MErkez bankası ne iş yapıyor. Paramızı çöpe çevirdiler, para ===== emeklerimizi emek hırsızlığı hangi ülkenin parası bu kadar değer kaybediyor,

Bir dur diyen yok yazık alamıyoruz da
  • Ben yazmaktan usandım, almayan, kısa süre sonra burayıda bulamayıp yine bilmemkaçıncı kez pişman olup keşke diyecek... bu kadarmı gözünüz kapandı yaa... ytd...

• Hangi bankayı önerirsiniz

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Vah güzel ülkem vah...

• vakifbank şuan usd 4.95 %

eur 2.50 %

diye bilgi verdi.

referans olsun diye yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Zamanınız Varsa Şubeden Çekin Dolar Olarak Karşı Bankaya Elden Yatırın,Swift Ücreti Ödemeyin.
    Miktara Göre %5 Veren Bankalarda Var.

Alıntıları Göster
    Şuan vadede dolar. Vadedeyken çekersem ne olur?

Var mı önerdiğiniz banka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

vakifbank şuan usd 4.95 %

eur 2.50 %

diye bilgi verdi.

referans olsun diye yazıyorum.
    limit varmı
  • quote:

ABD Dışişleri Bakanlığı’ndaki görüşmelerde Türk heyetine ayrıca, sadece Rahip Andrew Brunson’un serbest kalmasının yetmeyeceğini, halen Türkiye’de tutuklu bulunan 12 ABD vatandaşı ile, ABD’nin Türkiye temsilciliklerinde çalışan tutuklu iki Türk vatandaşı Hamza Akçay ve Metin Topuz’un da tahliyesinin beklendiği bildirildi. r. r. görüşmeleri çıkmaza sokan gelişme ise, Amerikan tarafının Türk heyetinden Amerikan vatandaşlarının salıverilmesine ilişkin yazılı bir taahhüt istemesi oldu. Türk heyetinin ABD Hazinesi’ndeki görüşmelerinde ise ana konuyu İran’a yönelik Amerikan yaptırımları oluşturdu. Edinilen bilgiye göre Türk tarafı ABD’den, özellikle Kasım ayında İran’a yönelik başlayacak ABD petrol ve doğalgaz yaptırımlarına karşı, Türkiye’ye İran’la mevcut kontratlar çerçevesinde “ayrıcalık” tanınmasını istedi.
    Vakıf özel bankacılık alt limit 500k imiş mt "bu rakamın altında hizmet vermiyoruz" dedi

Halen benim gibi tl'ye takılı kalanlar için.. 😕

• quote:

ABD Dışişleri Bakanlığı’ndaki görüşmelerde Türk heyetine ayrıca, sadece Rahip Andrew Brunson’un serbest kalmasının yetmeyeceğini, halen Türkiye’de tutuklu bulunan 12 ABD vatandaşı ile, ABD’nin Türkiye temsilciliklerinde çalışan tutuklu iki Türk vatandaşı Hamza Akçay ve Metin Topuz’un da tahliyesinin beklendiği bildirildi. r. r. görüşmeleri çıkmaza sokan gelişme ise, Amerikan tarafının Türk heyetinden Amerikan vatandaşlarının salıverilmesine ilişkin yazılı bir taahhüt istemesi oldu. Türk heyetinin ABD Hazinesi’ndeki görüşmelerinde ise ana konuyu İran’a yönelik Amerikan yaptırımları oluşturdu. Edinilen bilgiye göre Türk tarafı ABD’den, özellikle Kasım ayında İran’a yönelik başlayacak ABD petrol ve doğalgaz yaptırımlarına karşı, Türkiye’ye İran’la mevcut kontratlar çerçevesinde “ayrıcalık” tanınmasını istedi.
    Vakıf özel bankacılık alt limit 500k imiş mt "bu rakamın altında hizmet vermiyoruz" dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Alıntıları Göster
    İlk Defa Duydum, 100 K Yatıran Vardı.

Bilgisiz Olmasın Personel.

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Şuan vadede dolar. Vadedeyken çekersem ne olur?

Var mı önerdiğiniz banka?

Alıntıları Göster
    Vade Bitmeden Çekerseniz Faizi Alamazsınız, Gerçi %1 Ne Kadar Tutacak İse

İlk Sayfada Tablo Mevcut.

• texmo kullanıcısına yanıt
    açıkta para olmadığından ilgimi çekmedi sormadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve

İş bankası döviz hesabım var dolar olarak. Brüt faiz %1.1 olarak gözüküyor, bu konuda %4 lerden bahsediliyor.

En zararsız şekilde paramı vadeden çıkartıp, nasıl başka bankaya transfer edebilirim? Banka önerileriniz var mı yüksek faiz veren?
    işbankasında vadeli hesap mı kafayı üşütmüş olmalısınız durduğunuz hata bedavadan bankayı fonluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

işbankasında vadeli hesap mı kafayı üşütmüş olmalısınız durduğunuz hata bedavadan bankayı fonluyorsunuz.

Alıntıları Göster
    100 bin için öneriniz nedir acaba? yatırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

100 bin için öneriniz nedir acaba? yatırım

Alıntıları Göster
    benim herhangi bir aracı önermem yanlış olur burada daha iyi bu işlerden anlayanlar varken.
  • quote:

İlk Defa Duydum, 100 K Yatıran Vardı.

Bilgisiz Olmasın Personel.

Alıntıları Göster
    Siz böyle deyince tekrar aradım başka bir mt ile görüştüm.

alt limit 500k dedi tekrar. Ancak potansiyeli olup sonradan 500k ya çıkabilecek müşterileri portföye alıyoruz belli bir süre sonra 500k seviyesine çıkamaz ise normal müşteri kapsamına alınıyor dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Siz böyle deyince tekrar aradım başka bir mt ile görüştüm.

alt limit 500k dedi tekrar. Ancak potansiyeli olup sonradan 500k ya çıkabilecek müşterileri portföye alıyoruz belli bir süre sonra 500k seviyesine çıkamaz ise normal müşteri kapsamına alınıyor dedi

Alıntıları Göster
    Anladım Girenler Potansiyel Var Diye Veya Tanıdık Bir Temsilci İse O Şekilde Girmişler Demek ki.
  • Para 10 ayda 150bin eridi dolar karşışında şimdi sağlam bir taş lazım bana kafayı vuracak amnemi dinlemedimde bak ne oldu... büyükleri dinlemek her zaman iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 9 Ağustos 2018; 16:43:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.