Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (523. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (4 Mobil) - 20 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
73.176
Cevap
1.798
Favori
6.032.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün için oran 18,00 ama en geç Pazartesi düşürürler sanırım.
  • Burgan, Fiba, Odeabank, Şekerbank gibi bankalara göre iyidir. Ben memnun kalmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bende alternatif actircam memnunmiusn ?

Alıntıları Göster
    Ben sekiz aya yakın bir süredir Alternatif'teydim; faizler bu kadar düşmese yine ayrılmazdım. Hala fon hesabımı onlarda tutuyorum. Bugün şubelerine de gittim, çok beğendim. gerçekten kaliteli bir banka. Yavaş ama sağlam büyüyor gibiler.

Fibabank'ın şubesiyle karşılaştırdığımda Fibabank'ın sadece web sitesini değil şube konseptini de elden geçirmesi gerekiyor, Alternatifbank'tan sonra çok demode geldi gözüme.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Bana burada fiba bank önermişlerdi. Ne yaparsanız yapın fibabanka geçmeyin a dan z ye her konuda rezil bir banka. Hepsiburada, yemeksepeti, incehesap ve en az 10 siteden daha alışveriş denedim hiç birinden olmadı. Şubeyi arıyorum biri çıkıyor bizde sorun gözükmüyor diyor biri çıkıyor o sitelerden alışveriş yapamazsın diyor.

Uygulamaya girmesinden tut transferine atm den para çekmesine herşeyi ile rezil gerçekten. Her seferinde tc kimlik sıfırdan yazıyorsun şifre giriyorsun tele sms bekliyorsun. Hep hesabımda ne kadar kaldı bakayım diyorum uygulama aklıma gelince boşver diyorum :)

Şimdi de ptt bankasında param kaldı fiba ptt ile çalışıyor. Atm leri allaha emanet bekliyordum bunu. Ptt fiba banka bildirecekmiş onlar bakacakmış falan kafadan 2 hafta da param gelmez. 2 ay faiz için geçtim hesabımdaki parayı 10 kere kullandıysam hepsinde sorun yaşadım. Bir konuda da iyimiş diyemedim banka için sadece ve sadece sorun ve sorunlar.
    Fiba bank paramı vermedi ve bana 1 ay sürebilir diyor. Düşünün arkadaşlar atm de kartınıza para yatırırken para atm de kalıyor ve 1 ay bekliyorsunuz Arkadaşlar sakın %1 %2 fazladan faiz alacağım diye bu bankaya geçmeyin bir banka anca bu kadar sıkıntılı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Burgan, Fiba, Odeabank, Şekerbank gibi bankalara göre iyidir. Ben memnun kalmıştım.
    Burganin sitesi cok kotu. Alternatif icin netten basvuru yaptm vov hesaba 3 gun oldu hala telekurye gelecek acilma islemleri alternatfde 14 gun fibadada 10 gunu buluyrms.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikveben

Ben sekiz aya yakın bir süredir Alternatif'teydim; faizler bu kadar düşmese yine ayrılmazdım. Hala fon hesabımı onlarda tutuyorum. Bugün şubelerine de gittim, çok beğendim. gerçekten kaliteli bir banka. Yavaş ama sağlam büyüyor gibiler.

Fibabank'ın şubesiyle karşılaştırdığımda Fibabank'ın sadece web sitesini değil şube konseptini de elden geçirmesi gerekiyor, Alternatifbank'tan sonra çok demode geldi gözüme.

Alıntıları Göster
    Cok gec geliyor bi hesap acilma netten 14 gun suruyormus

• Kurye gelene kadar faiz 14-15'e düşer hocam. Şubeden acsaydiniz keşke.

• quote:

Fiba bank paramı vermedi ve bana 1 ay sürebilir diyor. Düşünün arkadaşlar atm de kartınıza para yatırırken para atm de kalıyor ve 1 ay bekliyorsunuz Arkadaşlar sakın %1 %2 fazladan faiz alacağım diye bu bankaya geçmeyin bir banka anca bu kadar sıkıntılı olabilir.

Alıntıları Göster
    Diğer hususlarına bir şey diyemem de uygulama dediğiniz olay, doğru anladıysam, her bankanın web sitesi için aynı değil mi?

Aynı olay Akbank ve Alternatifbank'ta da var.

Kullanıcı adı(genelde tc no yapıyor insanlar kolay olsun diye)
    Şifre
    Telefona gelen sms

Belli bir süre işlem yapmazsanız site güvenlik amaçlı olarak sizi dışarı atıyor; o zaman tekrar girmek zorundasınız. Akbank'ta süre o kadar kısa ki (güya 5 dakika) bazen iki kez üst üste girmek zorunda kalıyorum.

Fiba'ya özel değil yani

• Melikveben M kullanıcısına yanıt
    Faiz için 2 ay anlaşma yaptık 1 ay paramı yatırmayacaklarmış atm de kalması benim suçum gibi.

Ben uygulamadan bahsediyorum hocam internet üzerinden girişten değil. Her uygulamaya girerken tc kimlik yaz şifre yaz sms bekle sms gelsin onu yaz. Bir uygulama tc kimliği bile hatırlamaz mı ? Garanti, Enpara ve başka bankalarda kullanıyorum böyle bir şey yok giriş der şifreni yazarsın o kadar e devlete girmek bundan daha kolay Ayrıca uygulamaya girmek yazdığım onlarca sorun içinden en basiti. Atm de kalan para için 1 ay beklemek hepsiburada, yemeksepeti, getir ve hiç bir site de geçmeyen kart. Hayatımda deneyimlediğim ve düşmanıma bile önermeyeceğim bir banka.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinizde çok haklısınız bende bu rezilliklerin çoğunu yaşadım.
    Hesabımı kapatıp aktif banka geçtiğimde,
    kendimi köyden şehre inen biri gibi hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeref60 -- 12 Eylül 2019; 17:44:48 >
  • Damat canlı yayında yine üfürmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeref60 -- 12 Eylül 2019; 17:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Kurye gelene kadar faiz 14-15'e düşer hocam. Şubeden acsaydiniz keşke.
    Koca ankarada bana en uzak yerlerde subeleri var fibaya doncem ben

• Ing teb simdide sirada buyuk ihtimal fibabank var

• Denizbank kaptan hesap ve vadeli hoşgeldin faizlerini 16ya çekmiş. Yarın sanırım hepsi bu seviyelere gelir.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz bankanin adı nedir?

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Fibabank. Sinir hastası olmak isteyen herkese öneririm
  • quote:

Fibabank. Sinir hastası olmak isteyen herkese öneririm
    Niye 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Denizbank kaptan hesap ve vadeli hoşgeldin faizlerini 16ya çekmiş. Yarın sanırım hepsi bu seviyelere gelir.
    Şekerbank gece gündüzü 15.50 yapmış. Standart faiz oranı en düşük baremde 7.00'ye en yüksek %14'e gelmiş.

Dediklerini yapacaklar tek haneli oranlara indirecekler.
  • "elindeki üçü beşi bankaya yatırma, dolara çevirme, altın şu bu alma, çık saç ortalığa, harca." ben hayatım boyunca bir hükümetin böyle anlaşılacak mesaj verdiğini duymamış, görmemiştim.vatandaşın elindeki azıcık birikimin bile, bir yerleri rahatsız etmesi beni çok rahatsız ediyor. çok garip zamanlardan geçiyoruz, kendinize ve birikiminize mukayyet olun kardeşler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • damat yine boş yaptı bugün
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.