Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ilker1978 , dranov , dranov , elhar , batdunyabat , ilker1978 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 21 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
73.133
Cevap
1.796
Favori
6.027.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baz etkisi ile dusuk gelen enflasyon, ekim ayinda yeniden tirmanisa baslar. daha elektrio ve dogalgaz zamlari faturalari tam olarak vurmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Denizbank kaptan hesabı hoşgeldin faizi. Şubeye gidip başvurun hocam.

Alıntıları Göster
    Kaptan hesap sabit değil, eğer 3 aylık vadeli baglarsaniz hoşgeldin 18le ozaman sabitlersiniz. Ayrıca yine günlük çalışan deniz hesap var, onda faiz sabit ama 1 ay hoşgeldin veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 6 Eylül 2019; 9:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Yoo dolarım yok ama alenen haram olan bir konudaki sıkıntınıza siz Allahı karıştırmayın.Bu arada benim düşüncelerim hakkında tahminde bulunmusunuz sıra bende.Sizde sanırım düşükten dolar alamayıp yüksek faizden paramı nemalandırayım ve kur düşükken dolara gireyim fırsatı arıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmuraY -- 6 Eylül 2019; 8:50:35 >
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    İşlere hemen etkisi olacağını sanmıyorum çünkü öncelikle insanların güvenin artması gerekiyor bu nedenle faiz düşüşünden sonra kur,enflasyon,işsizlik,ihracat gibi kalemlerde bir süre olumlu gelişmeler olamalı ve ekonomi stabil gitmeli.Lakin şöyle bir faydası olur bu durgun ortamda mevcut borcu olanlar en azında daha az faiz yükü ile karşılaşır.Herkes konuya mevduat tarafında bakıyor ama işçi çıkarmamak için kapanmamak çaba sarfeden bankalardan para alıp günü çeviren birçok firma,günlük geçimini veya çocuğunun okul ihtiyaçlarını kmh-kredi kartı ile almak zorunda olan birçok insan var yükleri azalır biraz.Yoksa zaten bu oranlarda bile paranı enflasyona karşı reel olarak korumuş olmuyorsun.
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/kaptan-hesap/

** Gecelik Vadeli Mevduat için hoş geldin faizi ilk defa kaptan hesap açan müşterilerimiz için ilk 90 gün boyunca geçerlidir. Hoş Geldin süresi içinde Kaptan Hesap Hoş Geldin Faiz Oranı’nın değişmesi halinde mevcut müşterilerimizin faiz oranları da aynı şekilde güncellenecektir. 90 günlük Hoş Geldin süresi sonunda gecelik vadeli mevduatlar standart faiz oranı ile fiyatlandırılacaktır.

Vay çakallar vay.

Hoş Geldin Faiz Oranı’nın değişmesi halinde mevcut müşterilerimizin faiz oranları da aynı şekilde güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 6 Eylül 2019; 8:51:42 >

• Deniz kaptan USD faizi de 2,9 olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Yoo dolarım yok ama alenen haram olan bir konudaki sıkıntınıza siz Allahı karıştırmayın.Bu arada benim düşüncelerim hakkında tahminde bulunmusunuz sıra bende.Sizde sanırım düşükten dolar alamayıp yüksek faizden paramı nemalandırayım ve kur düşükken dolara gireyim fırsatı arıyorsunuz.
    Ben daha öğrenciyim. Züğürtün önde gideniyim yani Tahminlerin yanlış. Bizimkiler genelde altına yatırım yapar. Bankada ise acil lazım olur diye sadece 30 bin TL paramız var. Ama niye vadesiz verelim ki. Onlar millete krediyi faizsiz veriyorlar mı!!
  • quote:

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/kaptan-hesap/

** Gecelik Vadeli Mevduat için hoş geldin faizi ilk defa kaptan hesap açan müşterilerimiz için ilk 90 gün boyunca geçerlidir. Hoş Geldin süresi içinde Kaptan Hesap Hoş Geldin Faiz Oranı’nın değişmesi halinde mevcut müşterilerimizin faiz oranları da aynı şekilde güncellenecektir. 90 günlük Hoş Geldin süresi sonunda gecelik vadeli mevduatlar standart faiz oranı ile fiyatlandırılacaktır.

Vay çakallar vay.

Hoş Geldin Faiz Oranı’nın değişmesi halinde mevcut müşterilerimizin faiz oranları da aynı şekilde güncellenecektir.
    Faiz türü günlük olduğundan günlük güncellenir. Eğer günlük ihtiyacınız yoksa 32 günlük gibi vadeli e mevduat şeklinde atın.

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. En uzun vadeye bağlamak en güzeli şu zamanda.
  • quote:

Aynen hocam. En uzun vadeye bağlamak en güzeli şu zamanda.
    Evet üstelik hoşgeldin moşgeldin derdi de yok. Hesabı e- türü açsanız da banka içinden işlem yapabiliyorsunuz ayrıca. Benim sadece sevmediğim tek yanı niye 32 günlük de 30 değil! Her ay 2 gün ileri ötelenince zamanlar da karışıveriyor.
  • en para günlük oranlar düşmüş.
  • Hsbc 19,75 veriyormuş iki kere sordum. Hoşgeldin faizi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Hsbc 19,75 veriyormuş iki kere sordum. Hoşgeldin faizi mi?
    Nereden edindiniz bu bilgiyi. 19,75 i hiç bir yerde göremedim.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde dolar hesabı için gittim orda söylediler hatta bu hafta aradıklarında yine sordum öyle dediler. Premier müşteri falan bir şeyler dedi. Yapıkredi de vade 15 inde doluyor o zaman tekrar soracağım çünkü bende şaşırdım.

• Yapı Kredi mobil üzerinden 30 gün >50k'ya %16.5 veriyor sizce bağlamalı mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: İkaz Edici Biraderler

Yapı Kredi mobil üzerinden 30 gün >50k'ya %16.5 veriyor sizce bağlamalı mıyım?
    diger bankalarla karşılaştır hangi bankayı istiyorsanız aklınıza hangisi yatıyorsa o bankayı degerlendirin.
  • Icbc halen gecelik faizdeyim :

TL : %23,75
    Usd. : %3,5

Devam ediyor.

Üst limit var max 25k usd,max 50k tl.

Daha üzeri rakamları gidip şubeyle anlaşabilirsiniz.

Ben şu an aktif olarak daha iyisini duymadım.

• flyingraper kullanıcısına yanıt
    Sitesinde TL'ye gecelik %19,25 gösteriyor.

• Daha önce de yazdığım gibi siteden değil şubeden işlemi başlatmanız gerekiyor.

• PSO J318.5-22 kullanıcısına yanıt
    hesap ilk çıktığında verilen 90 gün geçerli oran tl 23.75,3,50 usd şu an yeni hesap açanlar 19.25 ile 90 gün faiz alacak.
    Benim 90 gün 25 eylülde doluyor sonradında ne verecek göreceğiz.
    Hesap yeni daha 90 gün dolduran olmadı henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 7 Eylül 2019; 10:46:28 >
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.