Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (3787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
77.067
Cevap
1.850
Favori
6.413.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dostum bana diyorsan ben kimseye tavsiye vermedim..bende senin gibi paramızın değer kaybetmemsi için uğraşan biriyim..o dediğin insanlar genelde X de çok vardı devülasyon olacak vs..olmadı bence de olmayacak (şu aralar beklemiyorum diyelim) ama şunu net söyleyebilirim enflasyon bu şekilde düşmez..baz etkisi ile düşecek ama kalıcı düşüş böyle olmaz..bunun için uzman olmaya da gerek yok..bunu benim kadar senle anlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Mayıs 2024; 13:22:5 >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

hangi fondasın bende test için alacagım das mı

• elimde bulunan altını geçen %40 dan ddkm yapmıştım enparada bugunde burganda çok eskiden kalan dolarımı ddkm yaptım..üste mesajımda yazmıştım burgan ddkm yapmıyor diye ama bugun baktım sistemi açmışlar bazen kapıyorlardı yada bir tarihten sonra açmışlar..kesinlikle prim vermiyorlar..yazın sonuna kadar parayı bu sekılde değerlendireceğim..sonrası allah kerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Mayıs 2024; 13:27:21 >
  • Piyasa düşerkende yatırım yapabiliyorsun. Tepeye sürüp oradan short pozisyona girmek istemişlerdir belki.

Piyasada söylentilerde çok büyük etki yaratabilir. ufak ufak yatırımlardan bir dağ olabilir. Örnek: redditçilerin yaptığı gamestop olayı.

• Çok güzel soğuttular dövizden zaten altın ons bazlı da yüksek borsa 3$ üzerinde şişik ev fiyatları halen normal değil nereye gidecen mevduata seni aldılar kuzu gibi bekletiyorlar para filan kazandırmazlar doğru zamanda çıkmayana.. dövizde her gün 50 kuruş 1 lira artış artık olmaz tek veya 2 güne yayılmış sert devüle %50 bekliyorum. yarın da olabilir kasımda da. siyasi bahane bulurlar gibi.

• FİBABANK İçin bir güncelleme olmuş...

TL Kiraz Hesaplarınızın hoş geldin faizi süresini 16/05/2024 tarihi itibarıyla 90 günden 60 gün olarak güncellenmiştir. Bu değişiklikler; 16/05/2024 tarihi itibarıyla açılacak olan TL Kiraz Hesaplarınız ve 16/05/2024 tarihinden önce açılmış ancak bu tarih itibarıyla hesabına faiz işleyecek kadar bakiye girişi olmayan TL Kiraz Hesaplarınız için geçerlidir.

• On'da hesap açmak için vadeli hesap açmak mı gerekiyor yoksa parayı sadece vadesizde tutmak yetiyor mu? (daha önceden hatırladığım kadarıyla vadesizde tutunca faizi kendisi veriyordu)

• reko kullanıcısına yanıt
    Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
  • scorpion0404019 S kullanıcısına yanıt

Parayı on hesaba atmanız gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanyo S kullanıcısına yanıt
    Şimdi bizim hesaplar bu tarihten eski biz bakiye ekleyemiyormuyuz..

%60 tayfası bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapı kredi,Vakıfbank ve ON Mobil uygulamaları açılmıyor..

• dranov kullanıcısına yanıt

Aynen,şu an acil paraya ihiyacı olan,alım satım yapması gerekenlerin zararını düşünemiyorum.Umarım bir an önce hallederler.

• Vakıfbank doğru açılmıyor. On mobil de bir problem yok şu anda.

• Mrb bu tabloda hvy nin net oranı yüzde kaça denk geliyor? Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nkolay da sorun var galiba

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt

Uygulama çalışıyor. Sorun yok bende. Oran da halen %52

• Vakıftan 92 gün 52 aldım . 32 gün 50

• arkadaşlar bi hesaplama sorusu soracagım bilmedigimden;

biraz altın var enpara ddkm icin %40 diyor ,

ziraat %40+3 prim diyor bu 3 puan primi nasıl hesaplamalıyım? o kadar uğraşa komisyona deyip değmeyecegini anlamaya calısıyorum.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Hocam 16 mayistan once hesap acmis ve para aktarmissan etkilenmiyorsun

• Sume kullanıcısına yanıt
    Tertemiz o halde 90 gün devam ederiz

• 
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.