Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (3783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
81.352
Cevap
1.932
Favori
6.950.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37813782378337843785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ülkede şuan için ne değişti ki faizler bu kadar kısa sürede birden hızla düşmeye başladı???

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Günlerdir yazıyoruz, piyasa aşırı derecede likit. 500 milyar TL fazla para dönüyor. Banka satamadığı parayı yüksek faizden portföyüne ekleyip ne yapacak?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eylül ekim gibi 35/40 arası olacak mevduat

• Şuanda DDKKM açmak mantıklı gibi duruyor, bankalar oranları 50 civarına düşürdü, birde stopaj kesilecek. DDKKM 40 oran veriyor ama stopaj yok üstüne de kur garantisi var

Açsam mı acabaBanka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) 

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Ben 25 bin doları bozdurup faize koydum fakat aynı şeyi altında cesaret edemedim. Bir umut ons altın 2500-2600 olur vs kafasındaydım ama fos çıktı geç kaldım zaten altını bozdurmakta battı balık yan gider, benim kendi tercihime göre ya da en azından şu 1-2 ay içinde elinde dolar ve dolar bazlı ürün tutan kişiye zarar yazıyor. Sepetimin dörtte üçü de altın, her ay zarar yazmaya devam ediyor faize oranlarsak ama şemsiye bi defa girdi, bir iki ay yüksek faiz alacağım diye işçilik makasıyla da uğraşmak istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 24 Mayıs 2024; 10:22:41 >
  • ByGÖKTÜRK kullanıcısına yanıt
    3 mayısta açtım memnunum, eldeki dövizin tamamı kabul edilseydi kafam aşırı rahat olacaktı.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

aktaramadım dijital altın hiç bir banka tarafındna eft yapılmıyor..enpara prim vermıyor %40 dan yaptım mecburen..zaten altın 2 yıldır sıfır getiri (değer kazancı hariç) orada duruyordu ya zararına bozacaktım yada dönüşümlü yapacaktım bende dönüşümlü yaptım zaten 2 yıldır zarar ettim %3-5 bekleyecek zamanım yoktu

bende tüm dolarıma acmayı düşünüyorum ddkm %40 +prim verılırse seklinde tüm banakalrda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Mayıs 2024; 10:57:36 >
  • deathrider13 kullanıcısına yanıt
    Oran merkezden tanımlanıyor. Eğer 58'den sana tanımlandı ise 30 gün bu oran geçerli. Şöyle bir kural var. Tanımlama yapıldıktan sonra bir gecelik hesaba para yatırırsan ve diğer günler bu parayı çeksen bile oranda 52'ye bile inse senin 58 devam eder.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ekonomiden anlamam, ddkkm nedir acaba?

• Ddkkm ile ilk kez doğru düzgün faiz alacağım sanırım 1.5 yıl sonra 😂 63 gün önce 32.08 ile girmişim. 31 gün daha bu civarlarda gider umarım dolar 😁

• 32 gün % 52 alabilen var mi

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt

ben de arıyorum ama bulamadım

cepteteb marifetli, nkolay, burgan(1mye kadar)

başka da yok. bunların hepsi günlük tabi. nkolay harici pasif bakiye var.

ben en mantıklı çözüm olarak 250k on hesaba %54ten koydum

kalanı nkolay %52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 24 Mayıs 2024; 11:18:55 >

Az önce halk bankasındaydım. bugün ki oran milyon üstüne %47-48 arası olacak suan toplantıdalar dün 50'ydi dedi.

• BraveHeart B kullanıcısına yanıt

dolar bu yazın sonuna kadar 33-34 seviyesinde takılır gibi (benim görüşüm) bende pişmanım nisanda ddkm yapmadıgım için..nisanda ddkm açanların hepsi karda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Mayıs 2024; 11:14:6 >
  • deathrider13 kullanıcısına yanıt

Döviz Dönüşümlü Kur Korumalı Mevduat hocam. Birtakım avantajları var normal mevduata göre

• Hocam enflasyon talebi düşürmezsen maalesef düşmez mümkün değil. Ülkede azda olsa tuzu kuru parayla pulla işi olmayan yani Multi milyarder kesim var bu kesim talebi inanılmaz arttırıyor. Ve enflasyon düşmüyor benim param fazlas Yok o yüzden zaten düşük rakam olunca kazandığını parada kuş gibi oluyur. Ve hiçbir ülkede resmi enflasyonun %70 faizin %50 olduğunu göremezsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün bankalar 32 gun %50 diyor

mevduat dahada düşecek denildiği anda bu kararlar alndı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Mayıs 2024; 11:26:42 >
  • burger bank ddkm yapmıyor sanırım eskiden kalan dolarlarım vardı kalı oylece..baska bankaya trasfer etsemde ddkm olmuyor sanırım

• 
Sayfa: önceki 37813782378337843785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.