Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (3540. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
73.146
Cevap
1.796
Favori
6.028.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35383539354035413542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nkolay %50 ile 499 bine 647 TL net verirken burhan %55 ile 656 TL veriyo arada 8 TL fark var ?1 tane Cepteteb marifetli hesabı var, on gibi hesap açma siniri varmi tebde bu 499 u en mantıklı günlük nereye atalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar on hesap açtım görüşme yaptığım kişi hesabınız açıldı ama bir sefere mahsus para transfer yapıcaksınız gibi birşeyler söyledi nedir acaba bu pek anlamadım

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Teb iyidir gerek yok bonoya o riski niye alalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
  • kunglao K kullanıcısına yanıt

hesaba para transfer etmen gerekiyor kendi başka hesabından, 1 tl de olsa

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Teb marifetli hesabım var kendime ait bu meblağ bi yakınımın ,ikinci bir marifetli açamıyoruz günlükte en mantıklı neresi olur

• Yav bu başka bankalar arası döviz transferi nasıl uyguna yaparız bilen var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Evet var. TEB sadece bir tane marifetli hesap açmanıza izin verir 

Bahsettiğiniz yakınınız için TEB de bir hesap açarsanız onun için bir Marifetli hesap ta açabilirsiniz 

• jacks J kullanıcısına yanıt
    nasıl oluyor bu? valörlü mü? vakıfbank bu oranı normalde hiçbir şekilde vermez çok ilginç

• caryting C kullanıcısına yanıt

Bankaların yeni versiyon cambazlıkları % 60 faiz veriyor yersen. Parayı cuma dan vadesize yatıracaksın ama vade tarihi pazartesi başlayacak. Yani üç gün bir milyon bankaya çalışacak. Sonuçta % 60 diyerek şişirip pazarladığı mevduat oranı 54,86 oluyor matematik yalan söylemez. Ama şatafatlı ambalajlar her zaman cazip görünür vaaay % 60 oran haaa çok iyiymiş. YERSEN... 

• Burgan telefonda 32 gün için %56 veriyor

• BATTALGAZİNİN OĞLU B kullanıcısına yanıt
    vakıfbank zaten bunu alenen açıkça bir şekilde yapıyor herşey den haberim var aynısını defalarca bana yapmaya çalışmış bende aynı gün başlasın varsın oran 1 2 puan düşük olsun diyerek vadeyi başlamıştım. Aslında bu göz boyama ve tuzak hiçbir şekilde oran ne olursa olsun vadeyi aynı gün başlatmak gerekiyor

• Burger şu 249.999 tl ye kadar %56 verme limitini 500 e falan çekse 250 artık hiç bir şey mevduat için

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bankanın ismini burger yazınca ne oluyor? Buraya yeni gelen arkadaşlar var, burgan yazmak bu kadar zor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Bankanın ismini burger yazınca ne oluyor? Buraya yeni gelen arkadaşlar var, burgan yazmak bu kadar zor mu?

Hakikaten de geçenlerde bende yazmıştım karışıklık olabilir bilmeyen arkadaşlar için diye ama halen burger yazıyorlar

• Burger diye yer etmiş akıllar da :D zaten adı en çok burada geçiyo, bizim burger der gibi burger diyolar o yüzden :D burger o yüzden

• Faiz oranları kim ne derse desin gayet iyi seviyede şu anda. Dolar konusunda en uçan kaçan tanınan kişiler bile artık seçim sonrası kayda değer bir hareket beklemediğini söylemeye başladı. Bu güveni piyasaya çok güzel pompaladılar. Benim gibi korkakların elinde patladı dolar kısacası. Daha alırken zarar ettim üstüne bir de yükselmediği için ediyorum. Demek ki neymiş faiz her zaman zarar etmek demek değilmiş. Seçim sonrası ilk hafta en fazla 30 kuruş artış bekliyorum tabi düşmezse.

• muratingist M kullanıcısına yanıt

85 Gün sonunda dolar 36,60 Geçmez ise dolar bazında karlıyım.

3 ayda Dolar bazı %3 bile artsa ne ala.

• 
Sayfa: önceki 35383539354035413542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.