Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (211. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 30 Misafir (8 Mobil) - 25 Masaüstü12 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
73.163
Cevap
1.798
Favori
6.030.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba herkese, Euro için Ziraat'ten %3 oran alıyorum. %3'ün üzerinde aldığınız ya da verdiğini bildiğiniz bir banka var mı? Ve sizin euro için aldığınız oranlar nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    bügün ben de gördüm onu sinirimi bozdu. daha iki hafta öncesine kadar 26.25 idi. tam parayı gönderecektim 25'e düştü. şimdi de 25.5 yapmışlar. madam yükselteceksiniz niye düşürüyorsunuz diye sorarlar adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

Burganda $ için dünden itibaren %5,50 diye bir oran yok... o geçen hafta idi.. dünden itibaren $ 32 gün ve gecelik oranlar %5,00 olarak güncellenmiş... Yarın burganı arayıp teyit edin isterseniz...

Bu arada bahsettiğim %6,75 lik oran 32 gün öncesinin oranıdır...

Alıntıları Göster
    Kendi Sitesindeki veri 32 Gün 5,50

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/mevduat/e-mevduat.aspx
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu teklif aldım diyen arkadaşlar nasıl yapıyor kısaca açıklayabilir mi? Ben bankayı arayınca internette ne görüyorsam onu söylüyorlar. Kimse fazladan şu kadar oran verelim demiyor.

• stopaj oranları değişince durum ne olur acaba ?
    uzun vadeli bağlamak mantıklı gibi görünüyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

stopaj oranları değişince durum ne olur acaba ?
    uzun vadeli bağlamak mantıklı gibi görünüyor bana.
    Faizler artar diye bekliyorum. Yine Net Gelir ortalama aylik enflasyon seviyelerine denk gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg9492

Faizler artar diye bekliyorum. Yine Net Gelir ortalama aylik enflasyon seviyelerine denk gelir...

Alıntıları Göster
    Uzun vade avantajli olur ama faizler değişiyor sürekli bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Bu teklif aldım diyen arkadaşlar nasıl yapıyor kısaca açıklayabilir mi? Ben bankayı arayınca internette ne görüyorsam onu söylüyorlar. Kimse fazladan şu kadar oran verelim demiyor.
    Bireysele geçip faiz oranını benim için değiştirirseniz paramı getireceğim x banka şu kadar oran veriyor tarzı konuşabilirsin.Zor bir şey değil.Babamı haftada 4-5 defa çeşitli bankalardaki bireysel müşteri temsilcisi çalışan arkadaşlar arıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Önceki Mesajında da söyledim büyük yazayım belki anlarsın

DEGERLİ ARKADAŞIM BEN ŞUBE ORANI YAZMIYORUM TABLODA BURGAN DİJİTAL YAZIYOR SEN İSE ŞUBENİN VERDİĞİ ORANI SÖYLÜYORSUN
    BEN SANA ŞUBE ORANI 5,50 DEMİYORUM ZATEN VE TABLODA ŞUBE DE YAZMIYOR NİYE ANLAMAK İSTEMİYORSUN

ŞUBE ORANI %5 DIR BUNA YANLIŞ DOGRU DİYEN YOK

GELELİM GÜNCELLIK KONUSUNA

5,50 VAR DİYORUM AYNI BANKADA BAŞKA ŞEKİLDE
    SEN 5 VAR DİYORSUN ŞİMDİ BU DURUMDA SEN GÜNCEL MISIN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 14 Kasım 2018; 0:39:58 >

• Petrol bir günde yüzde 7 düştü bu indirim şimdi gelmeyecekse ne zaman gelecek enflasyon canavarının belki bundan başka nasıl kırılır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ock95

Petrol bir günde yüzde 7 düştü bu indirim şimdi gelmeyecekse ne zaman gelecek enflasyon canavarının belki bundan başka nasıl kırılır?
    Yakında gelir ama Pompa ya yansımaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Önceki Mesajında da söyledim büyük yazayım belki anlarsın

DEGERLİ ARKADAŞIM BEN ŞUBE ORANI YAZMIYORUM TABLODA BURGAN DİJİTAL YAZIYOR SEN İSE ŞUBENİN VERDİĞİ ORANI SÖYLÜYORSUN
    BEN SANA ŞUBE ORANI 5,50 DEMİYORUM ZATEN VE TABLODA ŞUBE DE YAZMIYOR NİYE ANLAMAK İSTEMİYORSUN

ŞUBE ORANI %5 DIR BUNA YANLIŞ DOGRU DİYEN YOK

GELELİM GÜNCELLIK KONUSUNA

5,50 VAR DİYORUM AYNI BANKADA BAŞKA ŞEKİLDE
    SEN 5 VAR DİYORSUN ŞİMDİ BU DURUMDA SEN GÜNCEL MISIN?

Alıntıları Göster
    Ben oranı şubeden aldığımı ilk başta yazdım zaten... tablodaki oranın şube dışı oran olduğunu son mesajında yazdığın için farkedrbildim... tablodaki oranın şube dışı (internet) oranı olduğunu en baştan yazsaydın (trol vb hakaretler yerine) yanlış anlaşılma olmazdı...

• DenizBank’ta 1 yıl üzeri vadede NET yıllık %24 faiz oranı ile stopaj avantajından hemen faydalanmak için e-mevduatınızı açın. 1 yıl üzeri vadeler için geçerli %0 stopaj avantajı 30 Kasım’a kadar devam ediyor.

mantıklımıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

DenizBank’ta 1 yıl üzeri vadede NET yıllık %24 faiz oranı ile stopaj avantajından hemen faydalanmak için e-mevduatınızı açın. 1 yıl üzeri vadeler için geçerli %0 stopaj avantajı 30 Kasım’a kadar devam ediyor.

mantıklımıdır?
    1 Yıl Çok Uzun Vade ve az veriyor , 1 Yıla %27-27,50 veren bankalar var.

• Kavga ve tartışma yüzünden bu değerli konuyu sildirmeye gayret gösterenlere itibar etmeyiniz.

Bu yaşımda ben bile kimsenin konuşmadığı bazı noktaları burdan haberdar oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkanbey

Yakında gelir ama Pompa ya yansımaz.

Alıntıları Göster
    İndirim gelirse benzine yansır çünkü eşel vergi uygulaması benzinde sona erdi. Mazota hala 28 kuruş fark varmış vergi nedeniyle, indirim gelebilmesi için bu farktan daha fazla indirim gerekiyor.

• Burgan dijital 25,50 oldu

• Enpara yuzde 22.5 a dusmus (bankadaki toplam mevduati 100 bin uzerine). Bu arada tahminim stopaj indirimi uzatilmayacak. Kasim sonu, stopaj artmadan 3 veya 6 aylik baglamak mantikli gibi. Yatırım tavsiyesi değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dede06

ıcbc 100 k biraz altı tutara yenileme için bu gün 32 gün 23,90 teklif edildi biraz pazarlık genel müdürlüğe mail falan derken 42 güne 24 oranı zor aldım.
    Yenilenen Mobil uygulama ile eft-atmlerden ücretsiz para çekme olayı iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Enpara yuzde 22.5 a dusmus (bankadaki toplam mevduati 100 bin uzerine). Bu arada tahminim stopaj indirimi uzatilmayacak. Kasim sonu, stopaj artmadan 3 veya 6 aylik baglamak mantikli gibi. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu bence stopaj kampanyasinin uzatilacaginin isareti olabilir cunku enflasyon 25 de gezerken kimse mevduatini bankaya koymaz. Stopajin faiz gelirine etkisi 1.5 puan ve bankalar da bunun farkinda olarak 22-23 puan faiz veriyor... Eger enflasyonun altinda faiz verirler ise insanlar mecburen olarak dovize (onda da stopaji artirmislardi, kampanya bitince bu sefer stopaj azalacak dovizde) kacar...
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.