Şimdi Ara

Bank of America lütfen Yardım !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
3
Favori
18.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 14 eylül 2020 usanmadılar. Adam asker fotosu koymuş. İngilizcesi gayet iyi. Sabah seviniyorum anasını satayım para gelecek diye. Bir uyandım email. Bankofamerica %95 gönderildi felan filan. İlk önce aşırı şüphelendim. Sonra dedim adama para gelsin önce kıvırdı baya. Dedim ben napcam? Ürünü göndermedim ve araştırmaya koyuldum. 2009 donanım haber konusunu görünce ohhhhhhhhhhhh çektim. 2009 olsa bile bakalım neymiş diye okudum. Şaşırdım dolandırıcılıkmış. 2020ye kadar devam etmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş yıl olmuş 2020 aylardan kasım ps4 pro satıyorum az kalsın yiyordum. İngiltere de yaşayan birisi çocukları için alacakmış Türkiyedeki arkadaşı mazieta josue komba diye birisine göndermemi o İngiltereye geldiğinde ona getireceğini söyledi. Malum mail bana da geldi para gelmeden göndermem dedim. Ziraat bankasını bile aradım dedim böyle böyle sonra burayı görünce verilmiş sadakamız varmış dedim 😄

• Aynı şekilde dün gece sahibinden üzerindeki ilanım için benimle iletişime geçtiler. Tüm yazışma ve maili aşağıda paylaşıyorum çok dikkatli olun arakdaşlar. Sırf bunu yapmak için üye oldum.

Bank of America lütfen Yardım !!!

• Bana da Sahibinden.com üzerinden ulaştı bir dolandırıcı, kendisini incirlikte çalışan bir pilot olarak tanıttı, sözde adı Captain Michael Paul..

Sabah havale yapacağını söyledi, ben de Belçikada yaşayan yeğenine Ps4 pakedini yollayacaktım. Fakat sonra mail gönderdiğini söyledi, açtım baktım aynı bankofamerica maili, neymiş posta yapınca kodu girecekmişim para hesaba geçecekmiş, Allah'a şükür bu tuzaklara düşmem, ya elden ya da önce ödeme sonrası kargo yaparım, hele bu zamanda..

Şahsın telefonu bu kara listeye ekleyin: +1 (224) 3470965

Bu arada bu amerikaya kayıtlı telefonları, belçika vs. adreslerini nasıl elde ediyorlar hayret ettim, teşkilata bak!

• yıl 2021 mayısın 6'sı. bana da dadandılar sahindene verdiğim telefon için. Ama benimki Avrupalı arkadaşlar kusura bakmayın. :) bende Almanya'ya göndermemi istediler. :) Yemedik tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: biliyoruz.biz

yıl 2021 mayısın 6'sı. bana da dadandılar sahindene verdiğim telefon için. Ama benimki Avrupalı arkadaşlar kusura bakmayın. :) bende Almanya'ya göndermemi istediler. :) Yemedik tabi..

Bu heriflere güzelce hadlerini bildirmek isterdim ama nasıl yapılır bilmiyorum en fazla ürünü gönderdim geldi mi falan diyorum heveslensin diye  Bank of America lütfen Yardım !!! 

• Ben bankacı ve dış ticaretçiyim arkadaşlar, uluslararası ödemeleri ve kuralları bilirim. Bir para transferini ya yaparsın ya da yapmazsın. Yaptığın anda parayı durduramazsın. Bankalar da müşterileri için böyle mesajlar göndermezler, sen kargonu gönder, numarasını ver, para hesabında gibi şeyler demezler, bankanın işi değil bunlar. Biri size para gönderecek ise göndersin, hesabınızda görün yoksa bu tarz cafcaflı mesajlara itibar etmeyin.

• 2021 Hala devam ediyorlar aynısını bana yaptılar. Dünyada hiçbir banka gönderi kodunu yollayın parayı aktaralım demez. incirlik üssünde askerim falan hemen şöyle cevap veriyorsun FUCK YOU

• Aynısı bugün bana oldu. Numarası: +1 (804) 601-4006 . İncirlikte çalışıyormuş. Antalya'da kuzenine laptop gönderecekmiş. Email gelince (aynı Bank of America maili) fake olduğunu anladım.

• aynen hocam nijerya prensiyim kimsenin parası kalmaz bende

• yıl olmuş 2022 ocak sonu bana da dadandılar sahibindene koyduğum laptop için yazdılar güya incirlik amerika üssüne 2 hafta önce atanmış zaten profil fotoğrafı hemen bakınca fake olduğu anlaşılıyor antalyadaki kuzeni için alıyormuş biraz konuşma sonrası ısrarla bana mail geldi paranın onaylanması için kargo makbuzunu çekip göndermeniz gerek diyor dedi ayrıca daha ben demeden bana 50 tl kargo ücreti vermek istedi geriye kalan her şey zaten ektedir

• beyler yıl olmuş 2023 hala devam ediyorlar captain anderson taylor adıyla, aynı yöntemlerle kandırmayı denediler yine  Bank of America lütfen Yardım !!! 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.