Şimdi Ara

Bank’O Card ile tüm alışverişlerinizin %10’u indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
6
Favori
3.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli oluyorum ya. İnsan bir mesaj gönderir kampanya yaptık katılın diye. Ben harcamaları mı yaptığım zaman haberim oluyor kampanyalar boşa gidiyor.
  • chip parası yüklenmeyen varmı? benim şu saat itibarı ile halen yüklenmedide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metburn

chip parası yüklenmeyen varmı? benim şu saat itibarı ile halen yüklenmedide.

20'si oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 gün oldu onaylandı kredi kartı ana nh yi arıyorum kartınız daha basılmamış diyor utanmadan

böyle bankacılığı da gorduk

kuryede dese anlarım da bu komik oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

7 gün oldu onaylandı kredi kartı ana nh yi arıyorum kartınız daha basılmamış diyor utanmadan

Benimde kart çıktı geç geliyor iki haftayı bulabilir

• şubat kampanyası chip para yüklemeleri 7 si diye hatırlıyorum. ekstre indirimi ayın 20 sinden sonra kesilecek ekstreye yansıtılır yazıyordu.
  • kuryenet gibi saçmasapan bir firmada teslimat yapıyor. ve şubat 13 te yola çıkan kartım halen bana ulaşmadı..
  • quote:

7 gün oldu onaylandı kredi kartı ana nh yi arıyorum kartınız daha basılmamış diyor utanmadan

Ben de başvurdum , onaylanmış. GOLD olması bir şeyi etkiliyor mu? Neye göre gold veriyorlar. Sitesine baktım klasik gold platinum diye ayırmış ama ne işe yaradığı belli değil. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: original_life

quote:

Ben de başvurdum , onaylanmış. GOLD olması bir şeyi etkiliyor mu? Neye göre gold veriyorlar. Sitesine baktım klasik gold platinum diye ayırmış ama ne işe yaradığı belli değil. Bilen var mı?

Odaebank internet bankacılığı açık axess var bende kullandırımda yazıyor o kart kart elimde değil axessde geç gelmişti mart ayı bitmeden gelicek inş neden gold bilgim yok bende yeniyim odeabankta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 12 Mart 2015; 23:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metburn

şubat kampanyası chip para yüklemeleri 7 si diye hatırlıyorum. ekstre indirimi ayın 20 sinden sonra kesilecek ekstreye yansıtılır yazıyordu.

yanlış hatırlıyorsunuz, 20 mart.

Bu ay'ki kampanyadan yüklenecek Chip para yüklemesi 7 Nisan.

• original_life kullanıcısına yanıt
    Kafaya göre. Bana da 1 TL limitli platin göndermişlerdi zamanında... neyin platiniyse o limit...

Neyse hakkını yemeyim bankanın. Ben memnunum.

• teşekkürler. aradım öğrendim gereksiz stres yapmışım. on numara kar bu banko. her ay 100 TL harçlık veriyor :)
  • bir çok yerde şubesi yok ödemeleri nasıl yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

bir çok yerde şubesi yok ödemeleri nasıl yapıyorsunuz?

Enparadan kart odemesi yapabiliyorsunuz bedava.

• Şimdiye kadar kaçırdiklarima yaniyorum.hulya avsar tanitim yaptiginda almadikta şu kartı..neyse bundan sonra her ay yaparlar insallah %10 kampanyasini

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

güzelmiş e bide enparaya başvur diyosun yani
  • bank o carda başvurmak istiyorum ama , Sitesinde müracaat edebileceğim "Banko card axess ve Banko card" var. birde bunların gold ve platinum özellikli olanları var. aidatsız ve avantajlı olan hangisi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

güzelmiş e bide enparaya başvur diyosun yani

Hocam forumda enparasi olmayan cok az kisi vardir
    bence sizde basvurun ben butun kartlarimi enpara ile odhyorum ve havale eft gibi islerimide hallediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: womit

bank o carda başvurmak istiyorum ama , Sitesinde müracaat edebileceğim "Banko card axess ve Banko card" var. birde bunların gold ve platinum özellikli olanları var. aidatsız ve avantajlı olan hangisi ?

Bank okard axess olan ucretli bankokard olana basvurun kart ucreti yok ve kampanyalara puan yerine indirim veriyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.