Şimdi Ara

Bank’O Card ile tüm alışverişlerinizin %10’u indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
3.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: womit

bank o carda başvurmak istiyorum ama , Sitesinde müracaat edebileceğim "Banko card axess ve Banko card" var. birde bunların gold ve platinum özellikli olanları var. aidatsız ve avantajlı olan hangisi ?

Bank okard axess olan ucretli bankokard olana basvurun kart ucreti yok ve kampanyalara puan yerine indirim veriyor.

:) sağol başuru yaptım hemen.
  • 18 şubatta başvurdum karta onaylandı kart çıktı ancak hala elime ulaşmadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Kaç günde onaylanıp onaylanmayacağını öğrendiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

3 martda bu mesaj geldi

"Degerli Musterimiz, BankO kredi karti basvurunuz onaylanmistir. Kartiniz en kisa zamanda adresinize ulastirilacaktir. BankO dunyasina hos geldiniz."

Hocam çok uzun sürmüş. Ne diyorlar aradığınızda?

Bende ;

http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axess-ile-bedava-2.500-tl-taksitli-avans-firsati-290.aspx

http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axesse-basvuranlar-100-TL-chip-para-kazaniyor.aspx

bu iki kampanyadan faydalanmak için başvurdum.

Sonraki aylarda da ;

http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/tum-alisverislerinizin-10u-bizden--278.aspx

pos ve üye iş yeri şartı içermeyen bu kampanya olursa süper olur.

Ama bu kadar uzun sürmesi şüphelendiriyor. Onaylansa bile 30 nisana kadar kart gelmez mi diye düşünüyor insan

• Hocam benim bide odeabank axses kartım var düşün bana daha hızlı olması gerekirken :) bende o gelene dek axsesle alış veriş yapıyorum bari chip para alayım :)

Ben bu ayın 12 sinde başvurdum axess olana. Şimdi normal olana başvurmak istiyorum. Son 1 gün içinde başvurduğun için başvuramazsın diyor. Neyse onaylansın buna da başvururum.
  • Bu kampanyalardan axess mi faydalanıyor başvuru sırasında müşteri temsilcisi ben ısrarla diğer kartı istedikçe kampanyalardan faydalanamyacagımı belirtti bende 1 yıl dolmadan iptal ederim düşüncesi ile axess aldık artık

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

3 martda bu mesaj geldi

"Degerli Musterimiz, BankO kredi karti basvurunuz onaylanmistir. Kartiniz en kisa zamanda adresinize ulastirilacaktir. BankO dunyasina hos geldiniz."

3 marttan beri basılıp gelmedi mi size de
  • hayır malesef hala bekliyorum
  • 4 mart onaylanan kartım 16 mart anca basılıp kuryeye teslim edilmiş yavas calısıyorlar.
  • Mobil bankacılıkta böyle yazıyorda bu kuryeyi nasıl izleyeceğiz bulamadım
     Bank’O Card ile tüm alışverişlerinizin %10’u indirim

• Mh lerini aradım 13 ünde kurye neyse firmaya teslim edilmiş 9 gün içinde teslimata çıkar dedi iyi mi :D anlaşıldı mart aynın bitmesini bekliyorlar :D

• Şubat puan ve indirimleri yattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 22 Mart 2015; 17:22:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Şubat puan ve indirimleri yattı.
    önce indirim sonra puan dedikleri için arayıp kayıt oluşturmuştum. Bana ikisinide yatırmışlar. Fark ettirmeden harcamak lazım

nasıl yattı 28 şubat ta yaptım alışverişi yatan iade olan yok. kartınız odea standart mıydı axess mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 20 Mart 2015; 14:29:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

quote:

önce indirim sonra puan dedikleri için arayıp kayıt oluşturmuştum. Bana ikisinide yatırmışlar. Fark ettirmeden harcamak lazım

nasıl yattı 28 şubat ta yaptım alışverişi yatan iade olan yok. kartınız odea standart mıydı axess mi

Axess
    Kampanya 16-28 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
    Siz faydalanamadınız galiba

• quote:

quote:

quote:

Axess

axses'in ilk yıl kart ücreti yoktu , şimdi ilk yıl da ücret istiyorlar. Bilginiz var mı?

• quote:

quote:

quote:

Axess

odea standart benim kart, sms gönderimi yaptım sonra yapıldı alışveriş vay arkadaş ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Puanların yüklendiği zaman sms geliyor mu yoksa habire online olarak mı kontrol ediyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Puanların yüklendiği zaman sms geliyor mu yoksa habire online olarak mı kontrol ediyosunuz

Sms geldi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.