Şimdi Ara

Bank’O Card ile tüm alışverişlerinizin %10’u indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
3.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 tl lik kart gönderiyorlar nasıl limiti arttırırım? karta 1000 tl para yatırsam alabilirmiyim 100 tl yi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercool E kullanıcısına yanıt
    Karta limitinin en fazla 5 katı yani 5 tl yükleyebilirsin daha fazlasını kabul etmez iade olur.

1 tl lik kartın tek yolu limit arttırımı.

Beyniyle karar alamayanlar yüzünden tüm bankalarda toplam limitimiz maaşımızın 4 katı kadar olabiliyor. Benim şuan 15 katından fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Karta limitinin en fazla 5 katı yani 5 tl yükleyebilirsin daha fazlasını kabul etmez iade olur.

1 tl lik kartın tek yolu limit arttırımı.

Beyniyle karar alamayanlar yüzünden tüm bankalarda toplam limitimiz maaşımızın 4 katı kadar olabiliyor. Benim şuan 15 katından fazla.

Hocam o yasa çıkmadab önce aldığınız için olabilir şimdi limiti düşürün diğer banka aynı limiti verecek mi her ne kadar aldım diyende duydum ya bazı bankalar sıkı uyguluyo bazı bankalar uygulamıyor mu ne

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Onu yapacağım ama sözleşmenin ellerine geçip sisteme girmeleri 1 ayı bulabilirmiş. Buda 26 nisana geliyor. 26 nisanda diğer kartımın limitini düşürüp hemen bunun limitini arttırım talebi bulunsam 30 nisana yetişmeyebilir. 30 nisana yetişmezse yeni üyeler için olan 2 tane kampanyadan (nakit avans ve 100tl chip para) faydalanamayacağım. Bu durumda kartımı kapatırım ne yazık ki

Ayrıca bana 2 tane kart göndermişler. 2 sininde kart numarları hesap kesim tarihi vs farklı. Biri axess diğeri axess gold. Niye 2 tane kart yolladılar anlamadım
  • quote:

Onu yapacağım ama sözleşmenin ellerine geçip sisteme girmeleri 1 ayı bulabilirmiş. Buda 26 nisana geliyor. 26 nisanda diğer kartımın limitini düşürüp hemen bunun limitini arttırım talebi bulunsam 30 nisana yetişmeyebilir. 30 nisana yetişmezse yeni üyeler için olan 2 tane kampanyadan (nakit avans ve 100tl chip para) faydalanamayacağım. Bu durumda kartımı kapatırım ne yazık ki

Ayrıca bana 2 tane kart göndermişler. 2 sininde kart numarları hesap kesim tarihi vs farklı. Biri axess diğeri axess gold. Niye 2 tane kart yolladılar anlamadım

Hocam iki tane kart olunca işler karışıyor çünkü MART NİSAN yazıp gönderiyorsun iki kartta kampanyaya katılmış mı oluyor ki bende hem axess hem o kart var kafam karıştı ikisiylede alışveriş yaptım sonucu görücem 7 nisanda :)

Kampanya şartlarında kampanya müşteri bazlıdır diyor. Ne yazık ki birini kabul etmeyebilir.

Bana gelen iki kartta axess. Ve ikisinin limiti ortak. Bari 2 lira limit koyaydınız

Merak ettiğim bir durum daha var. Eşime 950 tl lik kredi kartı vermişler geliri olmamasına rağmen. Daha kart gelmedi ama gelince denemek istediğim bir şey var ; Diyelim ben karta 1600 lira yatırsam 2500 lira limitim olur. Bu durumda 2500 lira 9 taksitle taksitli nakit avans kullanabilirmiyim? Yoksa 950 tl nin üstünde olmaz mı?
  • quote:

Kampanya şartlarında kampanya müşteri bazlıdır diyor. Ne yazık ki birini kabul etmeyebilir.

Bana gelen iki kartta axess. Ve ikisinin limiti ortak. Bari 2 lira limit koyaydınız

Merak ettiğim bir durum daha var. Eşime 950 tl lik kredi kartı vermişler geliri olmamasına rağmen. Daha kart gelmedi ama gelince denemek istediğim bir şey var ; Diyelim ben karta 1600 lira yatırsam 2500 lira limitim olur. Bu durumda 2500 lira 9 taksitle taksitli nakit avans kullanabilirmiyim? Yoksa 950 tl nin üstünde olmaz mı?

Öncelikle çok ince sorular soruyorsun eminim mh arasan eveleyip gebeleyeceklerdir :) neden böyle birşey yapmak istiyon ki 1600 tl yatırıyosun 2500 tl 9 taksitle geri ödücen 950 tl direk çeksene 1600 tl yatırmanın anlamı ne...

Birikim amaçlı mantıklı olabilir gibi gelmişti ama sorgulayınca saçma geldi

Ben hala bankanın bana 1 tl verip geliri olmayan eşime 950 katım kadar limit vermesinin psikolosinden kurtulamadım galiba
  • quote:

Birikim amaçlı mantıklı olabilir gibi gelmişti ama sorgulayınca saçma geldi

Ben hala bankanın bana 1 tl verip geliri olmayan eşime 950 katım kadar limit vermesinin psikolosinden kurtulamadım galiba

Alemsin hocam he bende iş arıyorum şuanda ama ben kredi çektim arada kredi kartıda imzalatmışlar bu arada 1000 tl limitim var 800 tl nakit avans dediğin olmuyor nakit avans limitini onlar ayarlıyor

• ŞUBAT kampanyasının puanlarının son kullanma tarihi neydi. ŞUBAT kampanyası linkinden MART kampanyası çıkıyor
  • Nisan ayı için kampanya yaptılar. Gıda ve akaryakıt alışverişlerinde %25 ektre indirimi var. Tabi 100 TL üst limitli..
  • zelim_han kullanıcısına yanıt
    Gıda olarak nerelerde geçerli, nasıl bilebiliriz?
  • motherannorthe kullanıcısına yanıt
    onu bende bilmiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.