Şimdi Ara

Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
14
Favori
14.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ediyorum öncelikle,oyuna eklenmesi durumunu pek zannetmiyorum açıkçası,daha çok kaldırma peşindeler ne var ne yok.Örneklerini gördüğümüz için ,umutsuzum.El çevirisinin oyuna eklenmesi daha makbule geçer,ne kadar elimden geldiğince kontrol etsemde illaki 1-2 kelime çıkabiliyor hata olarak.Bundan ziyade yamada umrundamıdır firmanın oda muallakta biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 20 Şubat 2024; 23:31:7 >
  • V10

Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL]
  • Jesus Wicked J kullanıcısına yanıt
    👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beloved adlı kişiyle ilk konuşmamızda likes me? Diyor red. Benim gibiler anlamında dedi onu ancak beni sevenler olarak çevirmiş.

Bunuda not aldım , geri bildirim için teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun ortası diyebileceğim yere kadar sorunsuz geldim. Maalesef bundan sonra oyun kasmaya başladı. Konsolun fişlerini çekip tekrar denedim yine donmalar oluyor. Başka oyunları deniyorum çalışıyor. Maalesef bu oyunda makina donuyor. Ne yapmalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The order was wrong = Emir yanlıştı, hatalıydı olması gerek ama order'i sipariş olarak çevirmiş.

Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL]
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt

Oyunda sorun var büyük ihtimalle. Belki de cihaz pislenmiştir fanları falan bilemiyorum. Alakası olmayabilir ama.

Özelden toplu olarakta gönderebilirsiniz bulduklarınızı.

• Yama V11 sürümüne güncellenmiştir.Herkese keyifli oyunlar.Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 25 Şubat 2024; 13:47:50 >
  • emeğine sağlık oyun çok guzel yamada güzel olmuş

• heronos H kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] 

• Yama V12 sürümüne güncellenmiştir. Keyifli oyunlar Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] 

• Hocam eline sağlık gayet güzel yama. The Thaumaturge oyununa da bir el atarmısın.

• Togaz T kullanıcısına yanıt
    Aynen yama gelsin oynamaya başlıcam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Story Master kullanıcısına yanıt

The Thaumaturge yama bekliyoruz hocam senden müsaidsen

• seyid42 S kullanıcısına yanıt

yaparsa bu arkadaş yapar gibi yarın akşama kadar hazır ederBanishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] 

• Başka bir oyunla uğraşıyorum şuan malesef.Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama [DeepL] 

• Teşekkürler dostum emeğine sağlık

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.