Şimdi Ara

Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
10
Favori
57.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALJPK9222000187YQ böyle bir takip numarasını yurt içi kargodan nasıl sorgulatabiliyoruz. Var mı bilgisi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengiz1984 -- 24 Ağustos 2019; 23:36:28 >
  • Başkentli Müdür kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürün elinize ulaştı mı? Ulaştıysa gümrükte ne kadar bekledi ve size geldi acaba? Ayın 20sinden beri de benim gönderim gümrükte bekliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ametaylut kullanıcısına yanıt
    15 gün içinde geldi
  • esrarengiz1984 kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı biraz geç gördüm. Belki ürün elinize ulaşmıştır bile ama eğer ulaşmadıysa yurtiçi kargonun mobil uygulamasını telefon veya tabletinize yüklerseniz paket yurtiçi kargoya teslim edildiğinde mobil uygulamadan bildirim geliyor. O şekilde takip edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ametaylut

Merhaba, ürün elinize ulaştı mı? Ulaştıysa gümrükte ne kadar bekledi ve size geldi acaba? Ayın 20sinden beri de benim gönderim gümrükte bekliyor.
    Hayır hocam hala beklemekteyim. Benimde 20 sinde çıkış yapmış görülmekte. Beklemeye devam sanırım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Mesajınızı biraz geç gördüm. Belki ürün elinize ulaşmıştır bile ama eğer ulaşmadıysa yurtiçi kargonun mobil uygulamasını telefon veya tabletinize yüklerseniz paket yurtiçi kargoya teslim edildiğinde mobil uygulamadan bildirim geliyor. O şekilde takip edebiliyorsunuz.
    Teşekkürler hocam. bu bilgiyi araştırmalarım sonucu öğrendim bende. Beklemeye devam hala
  • ALJPK ile başlayan jargon 09:08:2019 tarihinden bu yana gümrükte bekliyor.
    Bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 Ağustos'ta kargo hakkındaki son güncelleme şu şekilde: IST Customs released, ready for last mile delivery.

ne zamana kadar beklerim, fikri olan var mı?
  • 2019-09-01 00:37:39 SHENZHEN Goods Outbound (Location)

bu şekilde bekliyorum yaklaşık 10 gün olacak. tahminen elime ne zaman ulaşır bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?
  • 2019-08-27 23:59:48 Goods Outbound (Location) bu tarihten beri bekliyorum ve üstüne bugün 2 hafta daha gümrükten dolayı gecikeceği maili geldi. Maşallah 2 ayda gelir heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu turkey mail le alınca vergisi dahil mi oluyor acaba ?

Alıntılayarak cevaplar mısınız

• Arkadaşlar banggood da Turkey direct mail kargo seçeneklerinde çıkmıyor. Kaldırıldı mı ?

• malesef vergi dahil kaldırıldı siteden vergi dahil olan daha önce sipraişler 2 aydır gelmiyordu siparişler gümrükte bekletiliyordu bugun itibariyle gelmeye başladı yeni siparişlerde ne yapacağız bilmiyorum.
  • 05.09.2019 tarihinde ben de Turkey Direct Mail ile vergiler dahil bir ürün aldım. 7 günden beri kargo durumu Goods Outbound olarak gözüküyor. Herkeste bu bekleme durumu var mı? Ayrıca bu kargo seçeneğinin kaldırılması benim gibi vergiler dahil alan insanları etkileyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkamozzyl -- 12 Eylül 2019; 16:40:38 >
  • 3 Eylülde kargoya verildi benimde 10 gündür aynı durumda "Goods Outbound". Turkey direct mail almıştım bakalım ne zaman gelecek
  • Arkadaşlar ben bu ayin 9 unda Türkiye direct ile sipariş verdim o günden beri sipariş işleniyor olarak duruyor ne yapiyim gonderirler mi sizce

• Ben 6986635@57 sipariş numarası ilr bir mal satın aldım. Direct mail turkey ile gönderdiler adresim keskin market emiralem menemen izmir iken bana teslim etmeyip b.çekmece istanbul adresine teslim etmişler . Bana teslim ettik onayla diyorlar. Yanlış adrese teslim etmişsiniz diyorum hiç ilgilenmiyorlar banggoo kaç kere mail attım mal bedeli 48 tl ödeyelim dediler kabul ettim ama hala gelen giden yok. Galiba banggoo DOLANDIRICI. ALİ EXPRES ten 500 mal aldın 25 kadarı yolda kayboldu hemen ödediler. Diger aldıklarım sağlam geldi. Bu firma aliexpresin pabubucu bile olamaz. neither bad nor dishonest nor thief company. You didn't deliver my order to other people you gave me confirm delivery. I am a gold member of aliexpres. I have placed 500 orders and bought my goods. I will not buy any products from you. because you are a fraudster. goods delivered to the wrong address in order to follow the cargo to the address of menemen izmir emiralem b.cekmece irrelevant to me at all is clearly seen that you deliver. either give me a document that you have delivered to my address or return my money. shamelessly confirm that we have delivered. I've e-mailed many times no reply. If you deliver the goods to me, send me the document. otherwise I will declare you as a thief.
    Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT
    Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT

• quote:

Orijinalden alıntı: aytaccgl

2019-09-01 00:37:39 SHENZHEN Goods Outbound (Location)

bu şekilde bekliyorum yaklaşık 10 gün olacak. tahminen elime ne zaman ulaşır bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?
    10 gün oldu hala aynı, pişman oldum. Bilseydim Turkey Direct almazdım.
  • Merhaba.05.08.2019 tarihinde Turkey Direct Mail ile ürün aldım.20.08.2019'da gümrükten serbest kaldı.O günden bu güne beklemedeyim.Banggood bildirim yolladım , Gümrükteki gecikmeden dolayı 10 gün uzayacagını söyledi.
    Ne bir bilgi ne bir haber var.Ürünün geleceği bile meçhul.

Bu tarih aralığında kargo bekleyen ve eline ulaşan varsa , hangi kargo siparişi getirdi , ne zaman eline ulaştı yazarsa memnun olurum.
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Böyle olacagı belliydi
    Bizim bürokrasi adamların üretecegi her türlü alternatifi s...p batırmak üzere çalışıyor sanki Halbuki 10 gün ortalamalı teslimatlar duyuyorduk
    Şimdi ne olacak bilginiz var mı? Kalıco mı geçicimi acaba bu değişiklik??

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.