Şimdi Ara

Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
10
Favori
57.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv box siparişi verdim 213 tl ödedim yurtiçi kargo getirdi hemde 12 gün gibi bir sürede vergi vb hiçbir ücret ödemedim.
  • banggood mağduruyum ve bir daha alışveriş yapmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

tv box siparişi verdim 213 tl ödedim yurtiçi kargo getirdi hemde 12 gün gibi bir sürede vergi vb hiçbir ücret ödemedim.
    Link atarmisiniz direk kargo bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

https://m.banggood.com/H96-Max-Plus-RK3328-4GB-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-USB3_0-TV-Box-Support-HD-Netflix-4K-Youtube-p-1335809.html?rmmds=myorders

Ben aldığımda daha uygundu pahalanmis
    İyi akşamlar hocam. Bende tv box almayı düşünüyorum. Kargo olarak 7 liraya ptt gözüküyor. Yurtiçi kargo seçeneği yok sanırım. Vergi işlemini nasıl halleriniz. Yarın siparişi vereceğim. Cevap için teşekkürler.

• Ben aldığımda
    Türkiye Direkt Postaları
    Diye bir ibare vardı onu seçip aldım şimdi o ibare yok onun için net birşey diyemiyorum size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Ben bir araç içi kamera aldım. Takip kodu ile sorguladığımda, geçen cuma günü tarihi ile "Customs released, ready for last mile delivery" yazıyor.

Normalde bu adıma geldiğinde Yurtiçi kargodan SMS ile yeni takip kodu gelmesi gerekiyormuş. Herhangi bir sms gelmedi. Yurtiçi kargo ile görüştüğümde gönderici firma ile görüşün diyor.

Bu adıma geldiğinde, yurtiçi kargoya iletilmesi kaç gün sürüyor?
  • Merhaba;
    İlk iki siparişim sorunsuz geldi,
    Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT
    Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT

Ancak sonraki siparişim hala bekliyor;

İlk iki sparişim yurtiçi kargo sitesinde gözüktu ama bu son sipariş daha gözükmedi ki İstabul'a girmiş diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasph -- 23 Temmuz 2019; 12:13:3 >

• Exzina E kullanıcısına yanıt
    İki üç gün sürer. Sms gelmeyebilir ama kargo veriliyor yurtiçine. Merak etmeyin gelir mutlaka, gümrükten çıkmış nasıl olsa.

• Merhaba bangooddan alışverişte bi kargoyu seçerken vergiler dahil seçeneği var birde aşağıda gümrük sigortası var. Bunların arasındaki fark nedir?

• Mathematician0 kullanıcısına yanıt
    vergiler dahil durumunda adı üstünde size ekstra vergi cıkarılmıyor, ama gümrük sigortasında ise vergi cıkarsa ödüyorsunuz, makbuzunu banggood a iletip o vergiyi geri alabiliyorsunuz diye biliyorum.
  • Şansıma tüküreyim emi 10 gündür gümrükte bekliyor kargo dahada bekleyecek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: blasph

Merhaba;
    İlk iki siparişim sorunsuz geldi,

Ancak sonraki siparişim hala bekliyor;

İlk iki sparişim yurtiçi kargo sitesinde gözüktu ama bu son sipariş daha gözükmedi ki İstabul'a girmiş diyor.
    Durum ben de aynı. Normalde bu safhadan sonra 2. gün tesilmat yapılırdı ama bu kez beklemeye geçti ki, hiç hayra alamet değil. Büyük ihtimalle banggoodaki bu alışveriş türünü engellemek için de bir şeyler düşünülüyor gibi geliyor bana. Hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musk -- 29 Temmuz 2019; 8:54:53 >

• Gümrükte bekleyen kargolarınız için banggood desteğe mail atın. Hemen ilgileniyorlar. Süreç hızlandırılıyor. En azından benim kargom mail attıktan 3-4 gün sonra tarafıma ulaştırıldı.
  • Arkadaşlar bu üründe ekstra gümrük vergisi var mı? Banggood Turkey Direct Mail ( Vergiler Dahil ) - TOPLANIN - İYİ HABERLER VAR!! 21 ŞUBAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyHunter -- 31 Temmuz 2019; 20:12:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni üyeye 100$ kuponu nasıl kullanılıyor?

• EnemyHunter kullanıcısına yanıt
    Herşey dahil, tekrar vergi ödemiyorsunuz.
  • 170turgut kullanıcısına yanıt
    Vergiler dahil seçeneğini seçtiğimizde güvenle alabilir miyiz? Amazon.com de gibi sorunsuz gelir mi? Yoksa sözde bir seçim mi olur bu?

Mesela xiaominin tornavida setine herşey dahil 24 tl ücret çıkarken aşağıda verdiğim araç kamerasına 4 tl gibi bir vergi ücret çıkıyor.Acaba bu üründe vergiyi karşılamıyor mu?
    https://www.banggood.com/JUNSUN-S590-170-Degree-Dual-Lens-Car-DVR-Support-Loop-Recording-p-1407117.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 3 Ağustos 2019; 12:1:19 >

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım ürünlerde vergi vs. ödemedim. Türkiye Hızlı kargo seçtiğiniz zaman vergiler dahil yazıyorsa ekstra hiçbirşey çıkmıyor. Üründe zaten ALC Lojistik ile gelip burada da Yurtiçi kargo ile teslim ediliyor. Amazondaki gibi diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Benim aldığım ürünlerde vergi vs. ödemedim. Türkiye Hızlı kargo seçtiğiniz zaman vergiler dahil yazıyorsa ekstra hiçbirşey çıkmıyor. Üründe zaten ALC Lojistik ile gelip burada da Yurtiçi kargo ile teslim ediliyor. Amazondaki gibi diyebiliriz.
    Çıkıyor arkadaşlar vergiler dahil olmasına rağmen an itibarı ile iyi bir gümrük parası ödedim. Yurt içi kargo getirmesi gerekirken Ptt getirdi. Amazon gibi olur inşallah zamanla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.