Şimdi Ara

Banggood'daki Jumper / çakma (Macbook Air hk.) 657 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
12
Favori
7.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Epeydir foruma giremiyordum. Ürün ulaştı bana. Ürün gelmeden önce satmıştım. Geldiğinde video çekme olanağım yoktu. Kutuyu açtık baktım ve tamamen hayal kırıklığı. Tamamen plastik . Zaten yukarıdaki yorumlarda arkadaşlardan biri yazmıştı tamamen plastik diye. Ona istinaden sattım bende. Kesinlikle tavsiye etmem. İşlemci hakkında bilgim yok fakat şayet iyi ısınıyorsa cihazın yamulma riski var. O derece kalitesiz plastikten. Ayrıca üsteki jumper logosu nu hiç yapamamışlar. Ha derseniz ki bu paraya bu ürün. Yok arkadaş bu para buna çok . Bahsettiğin konular tamamen göreceli olup şahsi görüşlerimdir. Zevk ve renge karışmayız. hayırlı akşamlar.
  • Bu laptop u alıp linux kurabilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Teorikte kurulabilir.
  • Ürünü 2 ay kullandım. Webde gezinmek, basit uygulamalar için ideal(hatta lol en düşük ayarlarda 30-35fps alıyor cihaz) ve kasası abartıldığı kadar kötü değil. Tamam metal bir kasa kadar güven vermeyebilir ama titiz kullanıcı iseniz sorun yok. Yani elinize aldığınızda kırılır elde kalır durumu yok.
  • ben de aldım bu laptobu, içinde bi ses dosyası vardı, allah muhafaza şak şak şak sesler geliyor, garip bi ses kaydı, laptop zaten yanıyordu, işlemci elimde kalacak korkusuyla geri gönderdim. gönderirken posta şirketi kaybetti, ben de fişi kaybettim. şimdi ne laptop var, ne fiş.. zebil oldu her şey

ben tavsiye etmiyorum hani dfglşsdfg
  • Hoşuma gitti benim açıkçası. Performansı da videolara bakarsak fena durmuyor. Çok basit oyunları oynamak ve basit işlemleri halletmek için iyi iş görür. İhtiyacı olanlar bakabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu hortlatıyorum ama bende bir laptop arayışına girdim ve bu konuya kadar geldim. Maksimum 200-220$ arası bir cihaz bakıyorum Yepo yada Jumper var. Sizce hangi siteden hangi ürünü hangi satıcıdan almalıyım fikri olan ben bu satıcıdan aldım diyeniniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimmerist -- 17 Ocak 2017; 11:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimmerist kullanıcısına yanıt
    220 dolar artık 800 lira falan. gümrük vergisiz dediyseniz bu fiyatı %20 de o tutacak. neredeyse 1000 lira olacak.

o paraya buradan bir seyler alın, garantisi klavyesi yeri yurdu belli olsun.

2. elde seçenek de çok. millet 500 liralara bile asus tp200 satmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

220 dolar artık 800 lira falan. gümrük vergisiz dediyseniz bu fiyatı %20 de o tutacak. neredeyse 1000 lira olacak.

o paraya buradan bir seyler alın, garantisi klavyesi yeri yurdu belli olsun.

2. elde seçenek de çok. millet 500 liralara bile asus tp200 satmaya başladı.

Hocam şuan Gearbest'te Jumper Ezbook 2 176$ almayı düşünüyorum fakat vergi kısmı nasıl oluyor bir kaç kullanıcı vergisiz aldıgını söylemiş siz vergi ödediniz mi aldıgınızda ?

• bundan sonra vergisiz almak zor. daha önce biraz ucuz rakam gösterip gift falan yazdırılıyordu. ama şimdi 30 euro üzeri olunca her tablet takılır diye açıp bakarlar diye düşünüyorum. bu durmda %20 vergi çok büyük bir ihtimal çıkar
  • Ezbook 3 çikti arkadaslar sizce alinirmi??? 199 dolar fiyati var. Internette gezmek ve cs go oynamak icin yeterlimi?? Arada sony vegas ve photoshop filan kullanicam

• Gearbest te kod ile 160$'a Jumper Ezbook 2 satılıyor. Kur farkı ile 600 E geliyor ilgilenene...

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125286083
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.