Şimdi Ara

Banggood'daki Jumper / çakma (Macbook Air hk.) 657 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
12
Favori
7.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: netmania

Bende alacaktım ama techtabletten Chris yaptı incelemesini vazgeçtim..
    128 GB kartı yemedi..
    Ayrıca klavyede ki esneme sorunu çok kötü,USB 2.0 yuvası harici hd yi çalıştırmadı..laptop değil tablet mantığında üretilmiş belli ki..
    En kötüsü de fhd ekrana tn panel nedir ya..ha bu paraya başka ne var cube iwork 10 var klavyesi yok ama IPS ekran var..
    Bilemedim...

128gb kart desteklememesi kötü olmuş ama incelemede sadece 1 kart denemiş, 128 gb lık başka bir kart denemiş olsa kesin çalışmıyor yargısında bulunurduk.
    2.5" harici hdd çalıştırmaması da bir eksiklik.

Ama panel konusunda katılmıyorum sadece. 2500-3000tl lik asus pcler bile tn panel kullanıyor ki, aletin fiyatı 660tl. Tr de full hd çözünürlükte benzer özelliklere sahip cihaz bulsam 900-1000tl de vermeye razıyım. 660tl yi sırf full hd çözünürlüğü ve ağırlığı ile hakediyor.

Cube iwork 10 da kullanıyorum ama ekranı 14" bir ekran kullanmanın yerini tutmaz. Ek olarak cube için alacağınız klavye ve stand en az 40$ dan başlıyor.

Cube iwork 10 ve jumper ezbook 2 tamamen farklı sınıftalar.

• Hocam 3000 i verdikten sonra IPS panel alınır haftasonu kampanyalarından..kim baksın tn panele...ayrıca 128 lık kartı samsungtu yanlış hatırlamıyosam denediği..neyse sonuç olarak bu paraya alternatifi pek yok dediğimiz gibi..bu arada harici disk USB 3 yuvadan çalışıyor diğer yuvadan çalışmıyor sadece..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık gelince detaylı olarak bir de ben inceleme yapar konuya yazarım. Bir aksilik çıkmazsa temmuz ortalarına doğru ulaşır.
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Tam olarak 8 yıl önce öyleydi artık gümrük memurları bünları yemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Alanların sevkini kırmak istemem ama benim için kötü bir alet. Tamamı plâstik olan laptobun en işe yaramaz dış tarafını alüminyum yapmışlar ve bariz şekilde kaplama olarak takıldığı belli oluyor. Jumper arka logosu ışıklı dedikleri laptop açılınca tn panelin ışıklandırması arkaya vuruyormuş olay buymuş. Klavye rezalet bir yerden dokunuyorsun öbür yerden kalkıyor, ben bu aleti yazılım eğitimlerinde Visual Studio gibi programlarla kullanacaktım, bana okul destekli bir alet olacaktı yani ama bu haliyle alınmaz.

Videoyu haber eden arkadaşa teşekkürler dün gece Rust to Buy ile 445 liraya indi ama alamamıştım 660 lira fiyatıyla alacaktım vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitmaker -- 16 Haziran 2016; 3:30:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Ciddi ciddi almayı düşündüm ve alan birinin incelemesini bekledim iyi ki almamışım para çöpe gidecekmiş Ben komple aluminyum sanıyordum
  • Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Rust to Buy nedir Hocam ?

Aydınlatabilir misin biraz bizi güzel birşeye benziyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: w4rLord

Rust to Buy nedir Hocam ?

Aydınlatabilir misin biraz bizi güzel birşeye benziyor :)

Belirli sayıda ürün belirlenen saatte satışa çok çok uygun fiyattan çıkıyor, default ayarlarını yapmış ve ilk butona basan kişi/ler ürünleri alıyor. Gerisine sold out yazısı çıkıyor

m.banggood.com/snapup.html?utm_design=39&utm_source=emarsys&utm_medium=mail_midyear160613_dealalert&utm_campaign=newsletter-emarsys&utm_content=Claire&sc_src=email_1874222&sc_eh=551c32f5f1d975801&sc_llid=454387&sc_lid=82590905&sc_uid=550sFU7gNk&emst=550sFU7gNk_454387_1874222_171

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitmaker -- 16 Haziran 2016; 21:44:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon_Age

Evet arkadaşlar birinin riski göze alması gerekiyordu ve dün itibari ile satın aldım. Banggood dan . Gelişmeleri buraya yazacağım.

Hadi bakalım inşallah değer verdiğin paraya hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon_Age

Evet arkadaşlar birinin riski göze alması gerekiyordu ve dün itibari ile satın aldım. Banggood dan . Gelişmeleri buraya yazacağım.

Hadi bakalım inşallah değer verdiğin paraya hocam.

Umarım Fatih hocam . Bekleyip göreceğiz. Ürün ulaştığında yorumları yazarım.
  • Bangood stoklu satışa geçmiş an itibariyle fiyat 299 dolar ama .
    Geekbuying de stoklu satışta 225,49 dolar
    Gearbestte 189,99 fakat 27 hazirandan sonra gönderim diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik81 -- 20 Haziran 2016; 12:04:35 >

• Yine üzdü
  • RAM ve SSD upgrade etmek mümkün mü? 8 GB RAM ve 256 GB SSD ile işe yarar duruma gelebilir.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Hayır attığım 2 videoyu çeken arkadaş 2 video daha paylaşmış laptopla ilgili. Birinde kasayı açıp sıcaklık sorununu çözmeye çalışıyor, videoda göreceğiniz üzere kasanın içi boş sadece pilden ve 3.5 4 inchlik bir anakarttan oluşuyor. Kısacası zenfone serisindeki intel işlemcili anakartlar ile aynı donanıma sahip diyebiliriz. Ram i bildiğimiz büyük ram slotuna bağlı bir laptop değil, keza hafızası da sata girişinden takılı değil. Hepsi anakarta monte 1cmlik bileşenler.

• Ürünün esin kaynağı Macbook Air de aynı yapıda zaten, ufak bir anakarta bağlı dahili bileşenler. Gerisi ise bataryadan ibaret.
    Bu bilgisayarla çok yüksek kalitede olmadığı sürece video/film izlenebilir, internette dolanıp basit ofis işleri rahatlıkla halledilebilir. Daha fazlasını beklemek yanlış olur, hedef kitlesi klavyeli tablet ve dizüstü bilgisayar arası bir ihtiyaç giderici ürün arayanlar. Windows olması ve dokunmatik panel olması dizüstü kullanımı sunuyor, inceliği de taşınılabilirliği artırıp tablet kolaylığı sağlıyor.
    Visual Studio ise içerisinde SSD olmayan, orta- alt donanımlı dizüstü bilgisayarlarda dahi sorunluyken bu bilgisayarda bunu kullanmak hayli zor olacaktır ve muhtemelen ısınmalardan dolayı sistem kendisini kapatacaktır kullanım esnasında.
    Programlamacılık anlamında ancak basit editörlerde ve web tabanlı geliştirmelerde iş görecektir, emülatör, oyun motoru gibi işlerde ancak anı kurtarmalık kontrol işlerine yarar ki bu da bence 55 GB'lık kısıtlı hafızada 10'ar GB'lık programları kurmayı gereksiz kılar.

• arkadaşlar bu tarz başka ürünler de var mı ben sadece pipo w9s ile karşılaştım.
  • Arkadaslar, amerikadayim, elimde bi iphone4s var, gozlerim cok yoruluyor, boyle biseye ihtiyacim var..

yine boyle bir firsat olurda gorurseniz soyleyin ilk paycheck`imde alayim bi tane..

note:arkadasin laptoptan yaziyorum suan

tesekkurler
  • Ben bu iki yerine
    http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_285131.html tercih ettim.
    Bu cihaz daha özellikli ve daha kaliteli bir ürüne benziyor. Elime geçtiğimde yorum yaparım.
    13.3 inch
    4 gb ram
    64 gb hafıza (128 gb sd kart destekli)
    Dokunmatik ekran
    Kalem kullanımı vs vs
    Usb 3 destegi

• Olsa da yesek..

• Gb de 167 den ön siparişte. Kuponla vs. biraz daha düşer sanıyorum. Xubuntu kursak daha da akmaz mı bu alet? Malzeme kalitesi vs çok umrumda değil de. Bundan 4-5 sene öncesinin netbook keyfini arıyorum. En iyi ihtimalle 2-3 yıllık pil ömrü yarılanmıș ikinci el cihaza 200-300 lira vermektense 200$ altı böyle bi şey almak mantıklı geliyor bana, siz ne dersiniz?

Oyun derdim yok zaten kurabilirsem xubuntu vs kurucam dediğim gibi. Ama pili mesela gayet iyi duruyor.

Alayım kafeye götüreyim yazımı yazayım iki tab açayım işlerimi görür sanıyorum?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.