Şimdi Ara

bana union ve guild amblemi lazım pls help me

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    belki sizin bildiğiniz bir link vardır bana acele guild ve union amblemleri lazım( ben baktım ama bulamadım birde çok fazla anlamıyorum sanırsam photoshop programı lasım )
    guildim ne zamandır lvl5 sadece guild amblemim var onuda biz yaptık öle muhabbetine

eğer bildiğiniz varsa bir site yada elinizde varsa msnde görüşelim bana yollayın bir zahmet pls
    yardım ederseniz sewinirim teşekkürler...
    eywallahhhhh

• pm attım sana :D
  • ama ne zaman attın kardeş :DD
    bottaymışımdır belki kusura bakma cvp vermemiş olabilirim :((

cyaaa
  • Sen istediğin bir resmi seç onu gereksiz bölümünde konu açıp küçültebilirsin ben kendiminkini öyle yaptım büyük resim koydum anında küçültüp yolladılar
  • saolsın arkadaslar yardımcı oldu hallettik
  • Ayıpsın mua msnden sana istemedin kadar simge atim iste yeterki ^^
  • Harun kankam sende varsa ii birşeyler yinede bakabiliriz olmadı değiştirrim amblemimizi

bir ara msnde haberleşiriz kankam,genelde msn açık oluyor haydi eywallahhh
  • oke msndeyim kanka. ^^
  • bencetürklerin amlebi herkesin kullandıgı türkiye byragı ya da takım renki olabilir
  • BENCE TÜRK AMBLEMİ KOY
  • union nedir bilen olursa elimdeki tüm parayı vericem(tüm param ise 45.703)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

selamlar
    belki sizin bildiğiniz bir link vardır bana acele guild ve union amblemleri lazım( ben baktım ama bulamadım birde çok fazla anlamıyorum sanırsam photoshop programı lasım )
    guildim ne zamandır lvl5 sadece guild amblemim var onuda biz yaptık öle muhabbetine

eğer bildiğiniz varsa bir site yada elinizde varsa msnde görüşelim bana yollayın bir zahmet pls
    eywallahhhhh

kop git ya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: costance

quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

selamlar

eywallahhhhh

kop git ya..

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.