Şimdi Ara

BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
15.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film çok güzeldi.Hande Doğandemir de çok güzeldi :D Ayrıca Cengiz Bozkurt yardırmış yine :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen izleyemedim ama mutlaka izleyecem. Yorumlar süper.
  • Film gerçekten orijinal. Oyuncu kadrosu da şahane. Özellikle Cengiz Bozkurt muazzam oynamış.
  • Absürt komediden anlamayan ne olduğunu bilmeyen izlemesin, hadi izlediniz bari yorum yapmayın lütfen.

Uzun zaman sonra özlediğimiz L&M tadını aldım, kahkaha attığım yerler dışında bile suratımda gülümseme azalmadı hiç, Cengiz Bozkurt efsane zaten hiç konuşmaya gerek yok.
  • Bugun gittim guzeldi Fatih Artman nasil zayiflamis ya :O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lm ruhuyla izlemeyen icin film bos gelecektir. ama bir lm fani olarak acik ara son zamanlarin en iyi turk absurt komedi filmi. guldum mu huzunlendim mi anlayamadim kendim de. ne ata demirer ne sahan gokbakar. harbi tek gecerim son uc dort senedir vizyoma giren filmler arasinda. komedi diye kahkaha atmayi beklemeyeceksin. bak lma okadar gulduk de sonunu ogrenince ne olduk. hepimiz kaldik mal gibi.

• Çok güzel filmdi gercekten cengix bozkurta diyecek Bişey yok adam bi başka

• film güzel bir filmdi, keşke tüm esprileri fragmana koymasalarmış.

senaryosunda çokça eksiklik vardı.

şunu net olarak söyleyebilirim ki iyi bir leyla ile mecnun bölümü bu film yerine tercih edilebilir.
  • Filmdeki 4-5 ANA konu ne oldu anlatılmadı. Sonu bi poka benzemediği için cidden çok kalitesiz. Onun dışında espriler güzeldi. Masalsı anlatıma mantık bekledim oda gelmedi, film orjinal güzel komik esprileri dışında BERBAT.. 10 üzerinde 5 benim için oda esprilerine.. Cidden film bitiyo diyosun, hiç bir şey yok, bomboş..
  • TUT SÖZÜNÜ filmini izleyin 10 numara komedi.. 10/7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 12 Şubat 2015; 23:18:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .i.

TUT SÖZÜNÜ filmini izleyin 10 numara komedi.. 10/7

• Filmin, Dvd'si çıktı.
  • Şu Türk filmlerinin neden blurayı felan yok....
  • dvdrip düştü.
  • Dün internetten izledim,Sinemasına gitmeyi düşünmüştüm iyi ki gitmemişim. vasattı maalesef,Burak Aksak için sonuna kadar izledim sırf fakat 1-2 sahne dışında gülmedim desem yeridir. Olmamış maalesef
  • Sinemada izlemiştim.Çok beğenmiştim.Şimdi malum yerlere düştü.Tekrar severek izleyeceğim.
  • İzlediğim en eğlenceli film olabilir. 9/10
  • Bugün izledim güzeldi, çok büyük beklentilerle izlemezseniz büyük keyif alırsınız 2 saat boyunca.
    Yalnız Gürkan Uygun ve Gökçe Bahadır filmde olmasa da olurmuş, karakterlerini aşırı yüzeysel buldum bence gerek yoktu. Bunun haricinde de filmin pek bir falsosu yoktu, konu güzel, aktarılış tarzı güzel, oyunculuklar iyiydi.
  • az önce izledim.gayet güzel bir film olmuş.

spolier sayılır okuma.
    XXXXXXXXXXXXXXX
    jilet ile nerimana noldu ?
    masaldaki kız gercek hayatta mı kaldı ?
    oğlanın il aşık olduğu kıza noldu (burcu biricik) ?

bunlar aklıma takıldı .
  • Yarıısna kadar zar zor dayandım. Beğenmedim. Bazı arkadaşlara da demiş anlamayanlar izlemesin. Burak Aksak değil de başka birisi çekse 1 kişi izler miydi sormak istiyorum kendisine. Saçma sapan bir film. Hadi konusunu geçtim komik olsa gam yemeyeceğim 1-2 sahne dışında berbat bir film. Leyla ile Mecnun'un kredisi yüzünden övgüler yağdırmışsınız ama bence olmamış. Kendi fikrim gelipte saldırmayın bunu yazdım diye
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.