Şimdi Ara

Bana Maple Story gibi bi oyun lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana maple story gibi 2d bi oyun aranıor :D Sıkıldım artık 3dlerden

yazarsanız sevinirm=)

• quote:

Orjinalden alıntı: ManiacsTurks

bana maple story gibi 2d bi oyun aranıor :D Sıkıldım artık 3dlerden

yazarsanız sevinirm=)

dofus online 2 boyutlu çok fazlada oynayanı war
  • 3d deb sıkılıp da 2d oyun arayanı ilk defa görüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

3d deb sıkılıp da 2d oyun arayanı ilk defa görüyorum

zevkler tartışılmazrock forever

kardeş dofus oyna maple a bin basar

• Bende arıyorumda 2d adam gibi oyun yok.Dün şöyle 7 senedir oynadığım favori oyunum : ultima online'ye baktımda oynuyacak server kalmamış.Bu oyunda her oyun gibi 6-13 yaş arası oyuncular tarafından kirletilmiş.Artık günümüzde adam gibi 2 d oyun kalmadı diye biliyorum.Bir dofus ama onuda oynamadım hiç.İndirdim fakat anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 15 Aralık 2007; 22:02:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

Bende arıyorumda 2d adam gibi oyun yok.Dün şöyle 7 senedir oynadığım favori oyunum : ultima online'ye baktımda oynuyacak server kalmamış.Bu oyunda her oyun gibi 6-13 yaş arası oyuncular tarafından kirletilmiş.Artık günümüzde adam gibi 2 d oyun kalmadı diye biliyorum.Bir dofus ama onuda oynamadım hiç.İndirdim fakat anlamadım

dofus çok eğlenceli bir oyun oynarken çok hoşuna gidiceğine eminin oyunda 12 tane char şehiti war ve bir çok meslek (ama oyun anime grafikli bir oyun her kişinin zevkine uymayabilir)
  • GUNBOUND ONLINE !! Maple ile alakası yok ama 2D iste :D
  • 2 Yıllık hortlarla ne yapmaya çalışıyosun
  • dragonica oyna maple story tarzında bazı arkadaşlar 3d diyebilir ama kamera açısı hep yandan bu yüzden 2d den farkı yok bence.
  • Eğer hala arıyorsan Wonderking , Dragonica
  • Dragonica kesinlikle 3d :) Oynamadan önce bende 2d sanıyordum. Fakat oynadık sonra 3d olduğunu anladım. Bir videolarını izle istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teijal

Dragonica kesinlikle 3d :) Oynamadan önce bende 2d sanıyordum. Fakat oynadık sonra 3d olduğunu anladım. Bir videolarını izle istersen.

ben oynadım valla 2d den farkı adam hareket edince çıkıyor.yoksa kamera açısı hep yandan
  • Öncelikle Coleyenema seni tebrik etmeliyim nerden buldun da hortlattın konuyu :) Konumuza gelince eski hevesti.Ama Dragonicayı herkese tavsiye edebilirim gerçekten zevkli bi oyundu. Her zaman ki gibi geçici bi hevesti ;D Bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum cevaplarınız için.
  • kalmadi oyle oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.