Şimdi Ara

BANA CİTRÖEN C-ELYSEE ALMAMAK İÇİN NDEN BULUN! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
4
Favori
28.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız adamlar C elyseyi bu yıl WTCC ye katıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thunder 06 -- 21 Şubat 2015; 15:25:28 >
  • pug 407 den sonra fransıza kesinlikle hayır :)
    2006 dan beri bizde 1 kere olsun önemli bir arıza vermedi 1 kere teker basınç sistemi kafayı yemiş yeniden yükledik yazılımı düzeldi ama bindiyseniz bilirsiniz 407 yi ne önü belli ne dötü kaç tane araba kullandım bir tek bu arabaya hakim olamıyorum alçaklığı ayrı bir mesele karter delinmesin diye saç koruma taktırdık azcık çukur olsa dötümü kaldırıyorum sürtecek diye malzeme kalitesi orta seviye 45bin km oldu ne triger ne lastik değiştimgarajda atıyor genelde uzun yolda rahat bir araç ona lafım yok ama şehir içi berbat nerden geldim ben buraya ha fransızların albenisi nedir?
    almanların iç işçiliği çok kalitelidir italyanların tasarımları güzeldir fln da fransızın + sı ne bilen biri söyleyebilirmi cidden bilmiyorum :)
    geely emgrand ec7 düşünüyorum bu aralar :) 10 tane hava yastığı varmış gözüme hoş gözüktü sizde bir bakın derim :)

• Bayağıdır konu aktif değil.
    Bende bu hafta ctroen almak uzereyim. 2012 model yaklasık 40.000km
    33.bin. TL. anlastık. 3 parca boya var. 1.6. Atraksiyon. Modeli.
    Merak ettigim uzun suredir kimse paylaşımda değil. Herkes. Sattımı. Yoksa
    insanlar memmunmu..
    Bu arada. euro N- cap. Testi cikmis.
  • arabanın kasası dıştan bakıldığında gerçekten iyi duruyor, adamlar efsane yapmışlar tasarımı hafif olmasıda artı, fiyatına göre güzel araba.
  • 1 hafta evvel bizde 301 aldık 92 bg Sıfır 50 bin tlden.cam açma tuşları ortada,sorun değil.kapıda bi tane de 110 bg 1.6 HDI c4 var,motoru 110'luk hdi den kötü ama fiyata göre iyi.active donanımda yalıtım Hoşuma gitti en azından eski c4'den iyi.piyano black kaplama kullanılması beni çok şaşırttı.ruhsatta 1160 kg yazıyor araç hafif,o yüzden kıçını yere yakın yapmışlar.sanırım bu segmentte linea,c-ellyse ve kardeşi 301 var.linea kullanmıştım.sıralama yaparsam 301>c-ellyse>linea derdim.lineanın ucuz parçası ve vergisi olduğundan milletimiz ona yöneliyor.ben şahsen beğendim ses sistemi de muazzam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • almamanız için buyrun sebep:arkaların disk fren değilde kampana olması ve yol tutuşunun hiç olmaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El arabası almamak için neden mi arıyorsunuz

• 20 bin kilometredir şirket aracı olarak kullanıyorum.Her şey çok güzel ama sırf şu cam düğmeleri için bile alınmaz bu araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: memet12327

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-opel-opel-mokka-1.4.140ps-4-4-enjoy-boyasiz-220029360/detay

Araç alırken 2 kere düşünülecek yer
    1.gaziantep Şahinbey
    2.istanbul Bağcılar

• alcaksan al bilader kendin sormus kendin cevablamissin ama sunu soyleyi, Yol tutusu rezalet bir arac malum coluk cogunda varmis. Paraya kiyat daha guvenli bisi bakardim

• Lancia Delta

• Cunku arka cam acma tuslarini yere koymuslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

alcaksan al bilader kendin sormus kendin cevablamissin ama sunu soyleyi, Yol tutusu rezalet bir arac malum coluk cogunda varmis. Paraya kiyat daha guvenli bisi bakardim

Arkadasin sirketinde bu ellysselerden var.Sehirler arasi cok yol yapiyor 190la tek gidis tek gelis yolda viraja girdigini biliyorum.Daha ne yapsin bu araba.
    Benim gibi kullanicilar icin yol tutus zaten problem olmaz otobanda bile 130u gecmem.ESP zaten standart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maviyıldızınoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: memet12327

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-opel-opel-mokka-1.4.140ps-4-4-enjoy-boyasiz-220029360/detay

Araç alırken 2 kere düşünülecek yer
    1.gaziantep Şahinbey
    2.istanbul Bağcılar

Kac yil öncede kaldiniz? Irak suriye bitti o islerde bitti.

• ne eysee mi . şirkette 7 tane var. hepsinin götü başı ayrı oynuyor. 2014 yılında alındı 20k km den 80k km ye kadar Degisiyor ama sonuç aynı.

alınmaz...

• Ben bu konuyu açalım 3 yıl oldu belki de
    c-elleuse yerine Honda civic 2010 elegance aldım oto vites . Çok Memnunum.

• Araba sağlam bir araba değil,ayrıca motoru başta olmak üzere çoğu parçası sorun çıkartır.Uzun süre kullanacağınızı varsayarsak mantıksız bir seçim olduğunu söylemem gerek

• illa sebep arıyorsan şu sahnedeki replik bile yeter aslında

BANA CİTRÖEN C-ELYSEE ALMAMAK İÇİN NDEN BULUN!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maviyıldızınoğlu kullanıcısına yanıt
    Neden gaziantep ne olmuş abicim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.