Şimdi Ara

Ban yemek . (DANIŞMA KONUSU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben şimdi bundan önce 7 önce 3 önce 1 gün yedim bidaha 7 gün yiyince epey koydu bide şöyle bişi var resim çektim modemin - pc nin - oyunun ELEKTİRİKLER GİTTİ SAAT 5 - 6 GİBİ TRABZON / AKÇAABATTA oturuorum ve elektirikler gitti ve norrmal oyunda ban yedim . bu resimleri ticket olarak attım simdi söyle bişi var tedaşa gidip burda elektiriklerin gittiğine dair bi kanıt alabilirmiyim ?

Ranked girmiorum çünkü oyunum kapanıyor epey ban yedim bunun için normal oyun girdim hep hiç oyundan cıkmadım ban yedikten 30 tane normal oyun attım ama normal oyunda 25. dk da elektirikler yüzünden cıktıgım için ban yedim ?

Napmam gerek ? Tedaşa gidip kanıt mı alayım ?

• Farketmez açmazlar. Elektrikten şüphen varsa girme veya güç kaynağı al modem ve pcne bağla.
  • şimdi o birazda nasıl yediğine bağlı
  • Sum up plzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun yapılabilecek birşey yok gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglargra

şimdi o birazda nasıl yediğine bağlı

Nasıl yani ? Normal oyunda 25. dk da
  • Allah Allah daha neler göreceğiz tedaştan elektirklerin kesildğine dair belge alacak ve onu kanıt olarak gösterecekmiş nasıl bir bağımlılıktır bu bekleyi ver zor bişey değil ki
  • Kardeşim sen 1 + 3 + 7 + 7 = 18 gün . ÜSTÜNE BAN ACILALI 1 GÜN OLMUS ÜSTÜNE 7 GÜN YE SEN BU DURUMDA OLSAN NAPARDIN COK MERAK ETTİM .
  • Ruffnecks R kullanıcısına yanıt
    Elektriklerin kesilmesi onları bağlamaz. Senin oyundan düşmen afk olman senin takım arkadaşlarını olumsuz yönde bağlar. Riot bunlar sürekli tekrarlananlara veriyor bu cezaları. İnternet gidiyor benim suçum yok. EE senin takımında ki adamın ne suçu var. Ya güç kaynağı ya laptop ( internet kopar bu sefer ) ya da elektrikler gitmeyen bi yere. RIOT HAKLI
  • Riot'un yapacakğı bir şey yok qnq.
  • Takımdaki arkadaşlarımdı zaten 5 ide ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.