Şimdi Ara

~~~~BAN LİSTS BURAYA~~~~ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlız botu olan arkadaşlar bilir gm geldiğinde çalan alarma bittim resmen yaa hücum borusu çalıyor gm geldiğinde süper bişey
  • troyaa bakın tr_male falan . geberin pislikler . uhh bu fazla kactı sanırım

+ heretic seytaliyi sevmem .
  • yeni gm geldi red seanin yarısı ban yedi
  • beyler GM lerin oyuna geldikleri saatleri biliyorsanız yazarsanız iyi olur belki belli bi saate geliyodurlar bizde o saatlerde daha dikkatli oluruz

mesela roma ya [GM]hanpooh saat 04:00 civarı gelmişti sanırım diğer serverlardaki arkadaşlarda yazarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyone -- 10 Kasım 2006; 19:43:19 >
  • yazık olmuş...
  • tibette tanıdıpğım war çok sevindim çoğuna oh olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

quote:

Orjinalden alıntı: Th1ef

bu bişey değil heretic abimiz daha önce koskoca üst konuyuda kaybetmişti

Daha öncede belirttim o konuyu musaAKka geri almış temizlemek için

tmm abim sakin ((korkuyom)) olur tabii yaş ilerledikçe modlukda zor iş haklısın sende baba emekli olcan mı sen

şaka tabi bunlar heretic abimizi seviyoruz (Bi zamanlar kıllansakda şimdi işini düzgün yapıyo adam hakkını yemiyelim)

• SAOLASIN kadir ( ISHADE ) sen olmasan bugünleri göremezdik :)

uğur kardesim sende saol (_mua_) :) üzülmedim tabiki .. hani sana greece basladında botcularla aranı iyi tut cok faydası
    olur demiştim hatırlarmısın bilmem heh şimdi ben onun faydasını görücem :) bakalım karar vericem blade mi yoksa gene nuker mü
    1a93a7 kardes sende saol ama tanıyamadım eyw. kankam .. bazı insanlar kıl etti azımı bozdurdu diğer forum id'im banlanmış hakkettik gerçi...

Bu arada bütün botlayan arkadaslarıma tafsiye... Hoperlern sesini kısıp-kapatıp yatmayın :) -- party'e davet olayını kapatın -- gm görününce disconnet olayını kapatın -- auto msj olayı tamamen fos oraya hiç bişe yazmayın -- Ks mode olarak ordaki tiklenicek olanlardan sadece en üsttekini tikleyin dier tüm ks modelarını kapatın -- ve olabildiğince hoperlarin sesini açın ( arasıra ordan burdan msjlar gelip sizi rahatsız edicek sesler cıkartır ama değer ve yakın cevrenize bot oldunuzu söleyinki sizi kollasınlar)

Ayrıca ben oyunu uzun bi süreline bırakmıştım.. güvendiğim bi arkıma botu - charı teslim etmiştim şans işte kasacağı ilk gün gm gelmiş ve bannlamış 1 kelime bişe demedim olabilir.. yani charı ben botlarken banlanmadı sağlık olsun..

Bide lütfen adam gibi eleştiri yapın.. biz kimsenin parasını çalmadık - hacklemedik - scammlemedik - ana bacı avrat sövmedik.. yani söleyeceğiniz ağır kelimeleri düşünerek konuşun.. _mua_ kardesimle ve dier arkadaslarımla oturup sabaha kadar kastımız günlerde olmuştur heleki suan 40-50 lvller filan hiç laf atmasın bizi kimse kollamadan sadece kendi imkanlarımızla oturup kastık ... Ve xian serverında okdr dürüst botcular varki örnek : bir arkadasıma 52 sos glavie cıktı ve bot kullanan bi elemanla bot id'si karşılığında takas yaptı takii adam lv60 olunca bot pw'sinin deişdi ve sos 52 glavie geri verdi... Ve suan sırf bu birbirimize güvenimizden dolayı bana lv 70 charlar max charlar teklif ediliyor..

Herkese kolay gelsin.. YsfSrdr'la iyi kötü cok güzel günlerim geçti banlandık.. Ama hala xian'da olucam hiç bi arkadasm üzülmesin :)

Not : _mua_ olm keşke zamanım müsait olsaydıda roma'da bi charda ben acsaydm beraber kassaydık :=) eski günlerdeki gibi kardesim kolay gelsin sana ve tüm ev halkına selamlar..

• quote:

1a93a7 kardes sende saol ama tanıyamadım eyw. kankam .. bazı insanlar kıl etti azımı bozdurdu diğer forum id'im banlanmış hakkettik gerçi...

ben erdal kanka ne uğraşıyoduk bot için xianda iken ama anca öğrendik ne faydalı şey olduğunu
  • DreamS bizim guıld baskanıydı 60lwldi
    quote:

Orjinalden alıntı: Mithgor

bu banlananlardan hiç tanıdığınız çıktı mı ? serverde 60 üstü %90 botluyo da banlanan çok çok az...
  • bunlar banladı ama kyle suanda hala oyunda banlananlarda olmasına rağmen ????????
  • ewet bende cook sewındım oyun bıraz arınmıs oldu botterlardan buu arada silk alınınca banlamıyolar gıbı seyler duymustum ama buu GM ın umrunda deıl super_star ısımlı sahısın elınde 64+7 glavie wardı :)
    REDSEA nın butun tanıdıgım botter ları orda :) walla super

wee cogunluklada sankı 64+ adamları banlamıs gıbıme geldı inş.. devamı gelır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 11 Kasım 2006; 15:42:26 >
  • hobaaa
    romede DragonKnight botter kralı nası banlanmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kubilai_Khan

hobaaa
    romede DragonKnight botter kralı nası banlanmamış

hahahaha gm lerin ban yöntemini bilseniz çok saçma.

adam direk yanında spawn oluyor hello diyor cewap weririsen çekip gidiyo bidaha cewap flan wermiyo ama adama cewap wermessen yada botun gm geldimi dc yemeye ayarlıysa ve dc yerse direk o an banlanıyorsun.
  • bırakk ya ban hikaye banlananlar oyunda paşa paşa kasıyo
  • tıbet te spnısh_fly dün online dı nasıl oluyo bu iş hatta globalden gm e ana avrat kaynıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: noob01

tıbet te spnısh_fly dün online dı nasıl oluyo bu iş hatta globalden gm e ana avrat kaynıyodu

yeni bi char açmıştır
  • Yeni alınan Gmler'e sürülen şartlardan birisi 24 saat online olmak.Gm'ler her an karşımıza her hangi bir yerde çıkabilir.Bot kullanan artık biraz daha dikkatli olsun afk iken bot kullanmayın büyük olasılıkla ban yersiniz
  • çok sevindim valla bu olaya red_sea daki 70 ler banlanmış (tabi bi kısmı birazı hala duruyor)helal olsun bizim GM ye
  • Yusufcum sana charmı yok bee kankam iste evilsoulu vereyim canın sıkıldıkça söle takılırsın yeşil ve turuncu yazan kimseye dokunma alayını kes n.p....seni kesebilecek birisi yok ve 1 ay daha olmayacak :DDDD

kankam sende kaldın xianda yaw
    biz xianda oynarken lvl sınırı 60 tı bizlerde sadece 20 lerde uğraşyorduk birşey bilmiyorduk o zamanlar ( potu elimizle basıyorduk heheh )
    neyse 70 lvl sınırı açıldı 64 silahları gördük ve sadece kapıdaki savaşları izleliyorduk orada 6 ay oynamışızdır en son char 45 lvldi :DDDD
    greece geçtik direk 70 lvl botsuz kastık herşeyimizi çaldı o char yani ___mua___ ( beyler 70 lvl charın varsa oyundan anlamayan adamların gözünde zaten botsun )
    şimdide 1 ay olmadan 68 lvl glavieyeci 2 tane char açtık takılıyoz romede ama sen yok sun :(((
    xiana dönelim desek o iş yaş oraya dönmenin bir anlamı yok :(
    romeye sen gel desem oda zor iş artık romeye yeni başlamanın anlamı yok
    ama yeni servera birşeyler yaparız hehehe yine kral oluruz kankammm
    senle xianda noobtuk şimdi yeni serverda kral olalım hehehe

bot kullanmayan arklar dewam edin kullanmamaya rakibimiz artmasın hehehe
    BOT KULLANMAYIP NOOB KALACAĞIMA KULLANIR KRAL OLURUM

HAYDİ EYWALLAHHHHHHHH SELAMSS BİZİM EVDEN KANKİ...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.