Şimdi Ara

~~~~BAN LİSTS BURAYA~~~~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Bütün banlananların bir topicte buluşması için açılmıştır.(bu konuyu daha önce açan arkadaşımıza teşekkürler)

Lütfen gereksiz yorumlar yapmayınız.

[Xian]

huangxiaojua / RyuIoYeoNg / Clod_cc / Vest_bird / uR_SeaR / Rascality / Snuggle_ / Snow__ / Divay_jonh / Eizllina / Lie_er / yh02 / yanghua04 / bairte / shashou / krieai / Giacial / boombo / jore / 808855 / gucci5201314 / boogienight / haohao123 / hjdafjkfks / youhimale / happynight / Happyending / Beyondfionly / Okaygirl / Callmydogron / marlian / zhangsan / GhostHanppy / Kissdjw / WWPPOBO / kerlina / LordJaySon / _MostroM_ / DocLoveAsian / MightyB / xNu_Hiepx / RasMina / YaKer / CenaTer / KoyKicina / akuzet / YsfSrdr / DelPiero7 / psisik / Crit /

[Aege]

Lantcher / Mirror_kin / Nashion / Olefor / Onions / Ositery / Prophatg / Qoteny / Rapeje / Ronory / Tisten / Volume_ouo / AE_bas / AE_boss / AE_boy / AE_mack / Aesoante / DyingRain / efsefsg / Foelc / Gljksld / Goase / GrEate / Guiod / hill / HooTo / Huril / ineteg / Jetud / Jsdfe / jSLDKJFEW / Kdufjg / KFdfe / Kjfkldsf / Latees / Letus / LHFsdf / May_Way / Mazeoo / Milit_oo / Numer / tianshi01 / tianshi02 / tianshi03 / tianshi04 / tianshi05 / WOW_VS / WQ_HATE

[Troy]

_Ravel_l / 5star / 7_maid_ / ailaohuyou / AstsA / BSTSB / Cai_Yi_Lin / carlossefa / Chen_Huilin / Cheng_Long / Choseol001 / CN_YANG / dajiahao / DstsD / goodffw / guozhen52 / haohaosangha / Have03_Ang12 / heiheis / heoe / hootfulk / HouseJk / huangyx / jianlong / JstaJ / Keel_ / Kidnap_ / Kill____ / Kobe_Bryant_ / Kstak / leine / Li_Lian_Jie / Li_Xiao_Long / Liu_De_Hua / lyq / Maviko / Moonayd / mstam / nicebook / novemberrain / Qqyimsu / QstaQ / qwehsa / R_aincoat / R_ape / Ravage_ / rstar / Sind0erella / SoS____Sos / TASZ01eK / TheVeteran / Tom_Hanks / wstaw / xiahei / xuande91 / xuande92 / xxsq51 / yabiwhan / yang_lei / zhao_Benshan / Zhou_Jielun / adjaghjk / ajkkjhj / ameimei / ansbfdhas / bhkj / bkuyg / captainTOM / dgkktf / duczz / englishboy / gdffggd / gfxd / ghdhgd / HaT3R / hbgh / hjgkfd / huiyk / Jangchen / JLA / kerrick / kidlat / killycki / KissMaye / liangtian / LostTime / Miss_S3xY / ppcustomize / rurugood / shashai / TR_bano / TR_ben / TR_boss / TR_from / TR_Grubby / TR_jangan / TR_KOBE / TR_lol / TR_male / TR_male / TR_PIG / uhui / Vi3t007 / ygyui / yugyukj / ZhiFa

[Babel]

AstaA / BstaB / DstsD / EstaE / FstaF / GstaG / HstaH / ragesnip / BiggTv / maz / chubbiechubb / mutandis / IBMpc / _Keks_ / _opk_ / Zims / _Tanatos_ / igor85 / Vandal27 / VlnT / Exotika

[Athens]

anga1 / Anh2KL / audka / codmel / dfhjsdfh / Flying__Cat / hdauks / Khong_So_Vo / KTV_zzzZZZok / Jade1 / jhnh / Lareina / M1lA / makavelli / sIen / sky_01 / Suhn / Sun_Wu_Kong0 / Tieu_phi_Yen / Tom_grren / warcraft3 / wwww / XSAmMyX / 520 / Adme / Alisando / Batter / bdbd / BranchA / Cavinier / Dannie / Digigtal / Drive / Drlvb / Drlve / Enhanced / Factory / Feverish / fhfhht / FINGERSSS / Firmly / Flavour / Flood__00 / FLU_FLWOERS / Flush / FWestern / gek / GrapeNo / Harmful / Health_ / Heat_hot / HEROINE_ / Holes / Jon_mali / LUdic / MInt__ / monster_pig / Moonlight_ / Mysticism / Navirer / Off_OIL / OH_ / OMinous / Oppressive / Orator / PENURE / Pet_angle / Rlaitn / Xolo_Ben / Yalona / YoY_ / Zaloto /

[Oasis]

Dannie / Cananie / Phonely / Kadan / Qoteny / Batter / Papala / Mirrorg / Aalics / Nashion / Xolo_Ben / Lantcher / Daneis / Ronory / Janifer / Pet_angle / Vanpay / Custous / Ositery / HelloKong / Tag__wols / fhsdfbsdnf / dffghah / bvcxzbcv / khjh / lplkl / nfbdzfn / lojo / ohkookl / hhgfh / okokllb / OA_subi / OA_bobo / OA_BIN / OA_MONTO / OA_MONED / OA_mark / OA_CHAN / OA_qroer / OA_PIPI / xiuluowang / muyang_mu / jimmiu_aludi / shuang_zi / ju_xie / shi_zi / chu_nv / tian_xie / tian_ping / shui_ping / Delon / Hyatt01 / Jwenn / Spiritelf / Dragonflame1 / arro_gant / Erow / Arettana / Hiesae / 3AHO3A / RAdept / CCTVHI / CrOniC / ROCCO_CABBAR / atula99 / Catalino

[Venice]

qqmm / woshichunv / mp3007 / Mmwoxihuan / KISSii / kelinkeli / naqinta / kater / yilinta / MaMiMaMiHong / salinna / XsuperMan / Boter / Honoorder / Kiuoness / Jekey / DJkiss / juey / BOOSOK / GOOSOOI / CSGOGO / borepen / 2006ONE / libao001 / Thien_Ma / Kiss_MM / Dani20

[Greece]
    afhfhg / Althton / Armysoiler / ASlongAS / Babala / Babosha / Baby_NO1 / Backham / Baijiazi / Barbique / Bekiney / Ben_con / Buffles / CAETOS00 / Cideney / COOLJBS / Cunnan / Daddy57 / dfgs / dfsgty / dghddg / djjhhg / dsgsgs / erwrt / fdsgsg / fhdtr / fksafh / Fox_Sulu / gfdgty / Ghost_Mare / grilolo2 / gsdfewr / gvtytfgh / Harnder / Havlous / hddsa / Hisense / Houston / Jbkeai / jhfka / JIBA_cang / JimGreen / jkda / KunDung / licdiyong / Lost_HAT / love_game / LoveKing / Macgradi / Mavelous / Most_good / Nadaer / Nash_heu / Nicson / Oceen / Olnear / PenLon / Qeen_Lolo / Qukin / QunQun / Ratte_Nono / safae / samikius / Sha_Seng / Shoppin / spidermelege / Stella / SYLFGJ00o / Taylor_0 / Tisten / Tundon / Unknoja / Wallent / Weat_king / Winny / XXxxLordXXxx / Yison / Adame / asleep_ / Assemb_ / ASSert / Atlantic / Attractive / Auction_ / Cavinier / Cruse / DafeRx / Daneis / dgsgs / DO0Y / Drug_power / ebw / Elaguil1a_ / FallenAngel_ / Gongkuo / GrapeHO / hguygb / Hoole / HotAmen / HuangShan / Icioner / jshhsk / Kadong / Maverlos / Most_01 / Most_tree / Nashion / Ositery / Penten / Raebfd / Richrad / SAhame / Shingdoso / Talentog / Ttherstu / Vanpay / Voluntary

[Alps]

_FUU_ / A009 / Ginhe / Glavie_Fly / hgvbkuy / itz_jackie / likemei / Livingbuddh / lubeznia / Maleveze / National / nguyenlp / ozgur_tr1 / Paulcster / Slay_666 / Tieking / TheEmperor / weide / willie / willing / 521520 / Augustine / Becky / Darlene / dhrhrt / entertainmen / Fancy / Irwin / Wicked_Sick / yekine

[Olympus]

Godyert / Charlose / Cludy / lineky / Donocash / Cartoon / yoyoi / Gloked / Firstking / Dont_CaRe / closeHEMANB / weaponYY / ToKyo_Japan / GrEaTe / ChArAcTEr_CA / BUG_Villl / Clean_claer / GrandFather_ / SayUloVe_ME / YoUrMY_Mothe / chese_alles / Volume_ouo / Happy_birth / BaIYuOn / FoRaILYS / EvENs / Micrsoft_XP / HTTP_inter / yanzi1 / _CatGirt_ / Mvp_xZ0rROx

[Tibet]

AngryDaniell / ArjenRobben / blackstreet / BowBoBy / Corin / DongTian / dream1 / GedMtar / GreatUgly /HERO / jackone / jianbi / jinsheng / jiqng / kee / kill2 / kioervk / kk2 / langbi / MadDragon / melacs / mingb / mirror / NEWboy / oOMissXOo / Scent / Screech / skiiyuyu / SKIIbibi / skygirl1 / skygirl2 / skygirl3 / skygirl5 / SpAnlsHe_Fly / sun_wu_kong / wuqing / Xeonz / xuanxuan / XxDjXxXF0xX / yuanyun / zhans01 / zhe / bAcK / Celedakan / CUDA / Deyesless / Fiance / Fighter001 / Gonajohn / Haigo / Harden / Jumpy / K_T_O / Language / Lookiss / Racket / Ravin / Timandra / wuyu / yopder / yugyh

[Red Sea]

RE_popo / RE_oOkeyOo / RE_cat / RE_speir / Cananie / Dannie / Phonely / Kadan / Qoteny / Batter / Onions / Papala / Mirror_kin / Aalics / Nashion / Xolo_Ben / Lantcher / Daneis / Ronory / Janifer / Pet_angle / Vanpay / Custous / Ositery / HelloKitty / Alisando / Babala / Lamlous / Noname2 / FENGSHADAOLA / Zaloto / Badier / Talent_glavi / Shingapo / Dafeqi / Adame / Icioner / Alipapa / FinDan / Richrad / GrapeNo / Cavinier / Kaden / Maverlos / yuh / GaoTianCi / BoskiRysio / Rider_CN / yuknoitsjohn / _777_ / GodsWing / Magic_Dragon / Reboe / RE_yoyo / RE_PERTER / RE_lulu / RE_hotland / Duper / Super_Star / MinG / magic_tiger / Dai_Dam_Tac / Don_hehongtao336 / TNT_xx / JusT_ice / _K1LL3R_ / Cat_person / Red_Satsuki / sdfvadsgc2 / Garcea / Axl / DreamS / Jessica

[Rome]

QQ / Keoane / Toanein / Gonine / XufoX / Geiane / Yesnon / Goodien / Uosnine / Moons / Porrada / NoMercy / wHite / Your_mother / Eris / Yamamoto / Starme / Jaique / MiEiM / Powder / jAcqu3Lin3 / Zaydin / shanayparker / GLACIUS

[Sparta]

kyle / Yuriko / Emperor / Empress / Lan_Lan / Master_oo / XxXO_0XxX / Kyric / Djingis / Kinzokilla / XxXQ_QXxX / Slithereen / MissX / phdragon / codon / Shane / Sorry / Kize / UmaThurman / sawyer / Nanami / squall_V / Sadiy / ad / AppleHime / ganon_hn / Free_goddess / FengBaby

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farabî -- 10 Kasım 2006; 17:50:42 >

• neden banlandılar?
  • Botter
  • de bunların şifreleri yokmuydu
    ya bi link vardı byaa bi kalabalıktı enayi ler listesi gibi bişeydi onu tekrar verebilirmisiniz acaba yüksek lvl bi nuker bulursam içlerinde alıp kllanıcam
  • lol bu konuyu ark açmıştı ne oldu şimdi????????

gereksiz konuşma işine gelince her topiciğin altında yaklaşık 3.msjdan sonra genelde olay başka yerlere kayıyor

eyvallahhhhh...
  • ya harbiden o topiğin linklini verebilirmisiniz yada nasıl hangi kelimelerle aratacağımızı çünkü arattım bulamadım
  • Ben o konuyu kilitlemek için mesaj yazacaktım fakat baktığımda konu silinmişti
  • neyse artık buraya dewam ediyoruz desenize

ama konu dağıldı yaww dağılmasıda ii oldu çoğu konu dewam ettikçe saçmalayan çok oluyor
  • bu bişey değil heretic abimiz daha önce koskoca üst konuyuda kaybetmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th1ef

bu bişey değil heretic abimiz daha önce koskoca üst konuyuda kaybetmişti

Daha öncede belirttim o konuyu musaAKka geri almış temizlemek için
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th1ef

bu bişey değil heretic abimiz daha önce koskoca üst konuyuda kaybetmişti

Daha öncede belirttim o konuyu musaAKka geri almış temizlemek için

t1ef sinirlendirme heretic abi yi aaaa
  • evet ama adam ne yapsın bu kadar elemanla uğraşmak kolaymı????
    hele birde sabah akşam saçmalayanlar var yaaaa omg
    Allah yardımcınız olsun derim ne diyeyim
    kalın salıcakla...
  • quote:

TR_bano / TR_ben / TR_boss / TR_from / TR_Grubby / TR_jangan / TR_KOBE / TR_lol / TR_male / TR_male / TR_PIG

• bu banlananlardan hiç tanıdığınız çıktı mı ? serverde 60 üstü %90 botluyo da banlanan çok çok az...
  • quote:

QQ / Keoane / Toanein / Gonine / XufoX / Geiane / Yesnon / Goodien / Uosnine / Moons / Porrada / NoMercy / wHite / Your_mother / Eris / Yamamoto / Starme / Jaique / MiEiM / Powder / jAcqu3Lin3 / Zaydin / shanayparker / GLACIUS

NoMercy,wHite,Your_mother ,Eris,Yamamoto bunlar roma serverında yükseklvlileri arasındaydı. hepsi 57 -62 arası

ayrıca YsfSrdr xian'da 70 lvl di geçmiş olsun kankam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyone -- 10 Kasım 2006; 19:02:35 >
  • [GM]Paahnmoh banned YsfSrdr from f2 in cave geçmiş olsun bu arada ysf Yeni charlarında başarılar Char çok onda ya 64+ bisssürü war
  • quote:

Orjinalden alıntı: _last samurai_

ya harbiden o topiğin linklini verebilirmisiniz yada nasıl hangi kelimelerle aratacağımızı çünkü arattım bulamadım

botcular ayvayı yediniz adındaydı...

@ Mithgor

ewt abi ben greece deydim ama banlananlardan 3-5 kişiyi gordum .dediğin gibi ilk listede vardı 2 kişi lvl 70 ama simdi belki 10 kişi 6x tır.

Not:Ne cok sevinmiştim o kişinin banlanmasına yaaa
  • Oasisde rocco cabbar var 70 lvldi ama bildihim kadarıyla 64+ ya kadar botsuz kasmıtı sonra charlı baskasına vermişti kısacası yazık oldu
  • Romede banlanan arkların %80 ini tanırım hatta kimisi benim guildimden:(
    şaka maka çoook ii botçulardı arkadaşlar ii kasıyorlardı heheheheehee
    ama gm beklenmedik bir olayla bizleri şaşırttı
    ve sanırsam bu ziyaretler dewam edecek /o\

bu gm çok havalı breee adam kafaya koymuş ortalıkta bot bırakmayacak

yusuf kankam oyunu sildim dedin olan oldu banlarlar adamı işte böle hehehe
    kankam sana tüm charlar feda yaaaa kardeşim benim
    biliyorum fazla üzülmüyorsundur çünkü xiandan sıkıldığın konuşmalarından belli oluyordu
    sen istesen bir adet daha 70 lvl açarsın kanki

bizim ev halkından selamlar...
  • ulan ben 70 olmadan banlanmasam bari :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.