Şimdi Ara

*** BALIKESİRSPOR*** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
5
Favori
10.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 03.04.2013 Gaziosmanpaşaspor 1 Balıkesir 0

Maç özeti henüz yayınlanmadı, yayınladığı takdirde ekleyeceğim bu konuya. Maça gelecek olursak, maça giden bir renktaşımızın verdiği bilgiye göre maçın oynandığı saha çok kötüymüş ve takımımızın paslarını olumsuz etkilemiş ve direkten dönen toplarımız varmış. Gop küme düşmemeye oynuyuyor ve puan almaları lazımdı ama bizimde puan almamız lazımdı, gülen taraf onlar oldular, canımız sağolsun demekten başka yapacak bir şey yok.

İnegölspor'la aramızdaki puan farkı 9'dan 6'ya inmiş oldu bu mağlubiyetle birlikte ve fikstürümüz İnegöl'e göre daha kolay. Inanıyorum ki bu zorlu periyodun sonunda ipi göğüsleyen taraf biz olacağız. Taraftarımızda desteğini devam ettirmemeli, takıma küsmemeli. Koskoca Barcelona & Real Madrid bile liglerinde alt seviyede oynayan takımlarla berabere kaldılar. Futbolda her şey olur. Gop, Balıkesirspor'dan korkusuna skoru korumak için oyuna ek olarak 2 defans oyuncusu daha aldı ve 6 kişi defans yaptılar. Gerisini siz düşünün artık.. Sevgiler. Sadece balıkesirspor...

• yenilmişiz la
  • Balikesir yendi inegol berabere puan farki 8 bes hafta kaldi. Hadi aslanlarim az daha dayanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balıkesir 2 İ.D.Ç 0 (Geniş Özet)

Goller; Koray Çölgeçen, Ali Öztürk

Bu galibiyetle şampiyonluk yolunda önemli bir adımı daha atmış olduk.
  • Körfez FK 1 Balıkesirspor 1 (ÖZET)

Alt sıralardan kurtulmak isteyen Körfez FK ekibi karşısında Balıkesirspor deplasmanda 1-1 berabere kaldı ve buna rağmen liderliğini sürdürdü. Balıkesirsporun golü 90+'ların oynandığı dakikalarda Muhammet Reis'den geldi.

Özeti Izlemek Için Tıklayın
  • Bu hafta bizim Antalya deplasmanımız olmasaydı gitmeyi düşünüyordum Balıkesir-Of maçına. Ama Antalyaya gideceğim için başka bahara :) Artık çıktı herhalde balkes bu saatten sonra çok büyük bi mucize olmaz diye düşünüyorum
  • Haydi balkes sampiyonluk yakisir sana

• 31.haftada evimizde karşılaştığımız rakibimiz Ofspor`u İlyas ÇAKMAK, Deniz VURAL ve Muhammet REİS(2)`in attığı gollerle 4-1 yenerek liderliğimizi sürdürdük ve en yakın takipçimiz olan İnegölspor'la aramızdaki puan farkını 8'e çıkarmış olduk

Balıkesir 4 Ofspor 1 (Maç Özeti)

• Balikesirspor ptt 1. Ligde hayirli olsun.

• vayy be sonunda Balıkesir çıktı PTTye.

Çok renk getirecektir lige.
  • Şampiyonluk kutlamaları Balıkesir'de başladı.. Sokaklarda,caddelerde adeta bir şölen havası var..

Balıkesirsporlu futbolcuların soyunma odasındaki şampiyonluk sevinci..

*** BALIKESİRSPOR***

Özmerkez önünde de şampiyonluk kutlamaları tam gaz devam etmekte..

*** BALIKESİRSPOR***

Milli Kuvvetler Caddesindede şampiyonluk yürüyüşü meşaleler eşliğinde devam ediyor..

*** BALIKESİRSPOR***

• Maç bitiminde, Balıkesirsporu İnegöle desteklemeye gelen taraftarımız..

*** BALIKESİRSPOR***

*** BALIKESİRSPOR***

*** BALIKESİRSPOR***

• bugün özmerkezdeydim

• Çok şükür...çok şükür...
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=bUR75lweVxM&feature=player_embedded

• Lig artik baslamak uzere hazirlik maclari iyi gecti. Haydi balkesim seneye super lig insallah

• yürü be BAL-KES im,
    Salak bi hakem güzel galibiyetimize gölge düşürmesine rağmen oynanan futbol büyük umut verdi.
    Bu 2 yabancı ileride çok canlar yakar.Keşke bonservisleri bizde olsaydı.
  • Ana konu bu arkadaşlar, herkesi bu konuya bekliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_79732324/f_//tm.htm#79732324
  • BALIKESİRSPOR'UMUZ 3-1 Trabzonspor | MAÇ SONUCU

LODOS FIRTINAYI VURDU
  • vay ben bu konuyu nasıl kaçırdım, memleketim benim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.