Şimdi Ara

*** BALIKESİRSPOR*** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
5
Favori
10.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rakip galatasaray haydi balkesim bu sefer olacak
  • Galatasaray'ı elerseniz, Türkiye kupası Anadolu Takımlarına gider. Çünkü büyüklerden kimse kalmadı
  • belediye takımları çıkacağına balıkesir çıksın süper lige
  • adım adım süper lige... son iki maç kaldı şu an ikinci sıradayız. haydi balkesimmmm
  • İstanbul maçında stadyum tıklım tıklım olur. paso lig olmadan sadece biletle maça girebilirmiyiz bilgisi olan varmı ?
  • Balıkesir'in Süper Lige sadece çıkmasını değil orada kalıcı olmasını istiyorum, bu lige böyle halkın desteğini alan takımlar lazım, Stadın var, 2 tane süper ligde takımın var, paran var ama o takımlara taraftarlık etmiyorsan Kayserisporlar hiç kusura bakmasınlar bu lige yakışmıyorlar
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    şuan için klüpten açıklama gelmedi hocam, şimdilik sadece passolig ile girilebiliyor. ibb maçına kadar yönetimin bu konuya bir el atması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.play off oynuyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahiForvet1903

2.play off oynuyor muydu?

2. direk çıkıyor. 3-4-5-6 oynuyor
  • Ailemin memleket balıkesir babam sürekli maclarini izliyor. İnsallah superlige cikar

• Balıkesir gelsin eyvallah da o stad nedir yav.Şu 3 ayda en basitinden bir stad yapsalar bari

• SiyahiForvet1903 kullanıcısına yanıt
    her şeyin bir sırası var
  • SiyahiForvet1903 kullanıcısına yanıt
    stadın şuanki yeri iyi, kamera çekim yerleri ve stadın üstü kapatılıp kapasite biraz arttırılsa her türlü gideri var stadın.
  • tek maçlık kombine mi alıcaz biz şimdi. passol,ig kart da geçerli mi ?
  • Passo kartı olanlara geçerli eski kombinesi olanlara da geçerli bunun yanında passo kartı olmayanlar için de yönetim tek maçlık kart çıkardı.

Açık 20 kapalı 30 tl bu arada
  • Maraş maçında enterasan şeyler var hakem katletti maçı maraşlı futbolcular düşmüş değilde play offa oynayan takım gibiydi. aklıma teşvik primi falan geldi :D

• az daha gidiyordu Maraş maçı öldük öldük dirildik.

SÜPER LİGE 1 MAÇ KALDI HAYDİ BALKESİM
  • Bugün biletleri aldım. tek maçlık kombine kart çıkarmışlar. nişanlım ve birkaç arkadaş Pazar günü stadyumdayız ;)
  • süper lige saatler kala
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.