Şimdi Ara

Balık Yağı Hapı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
82.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sadece göze faydasından kullanıyorum balık yemiyorum çünkü başka faydaları varsa ne güzel kullanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [iddaa]John Rambo -- 20 Eylül 2008; 20:00:19 >
  • Tamam 3RS!N bayramdan sonra doktora gideceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Tamam 3RS!N bayramdan sonra doktora gideceğim

En iyisi
  • bende alıcam balık yağı hapı veya omega 3 hapıda alabilirim, dur ben ikisini birden alayım, sporada başlayayım da kilo vereyim.

bilgiler için çok teşekkürler, çok iyi bir konuymuş.
  • Birde sıvı olanları var bu tavsiye ediliyor...
  • balik yagi alirken sadece balik yagi olmasin mutlaka omega 3 yazsin, mumkunse soguk ulkelerin baligi olsun , ayrica omega3 bakimindan zengin bazi baliklar var onlari arastirin isterseniz ,
  • ben de benexol b12 kullanmayı düşünüyorum gerçi doktora gitmedim eksikliği çıkmadı vücudumda ama. sinir sistemini düzenler vs diye. iştah açar kilo aldırır mı ki
  • B12 vitamini iştahı açar ve kilo almamak için yediğine dikkat etmelisin.
    Omega 3 haplarının kalori düzeyi çok düşüktür, kilo aldırmaz! Ayrıca Omega 6-9 ile beraber almanıda tavsiye ederim, omega 3'ün bazı yararlarının bunlarla etkileşiminden kaynaklandığı düşünülüyor. hap daha ucuzdur çünkü bunların bol bulunduğu balıklar Türkiyede çok pahalılar.
  • aslında bende kahvaltıdan sonra acıkma var mesela ama bişey içiyorum doyuyorum, ama gün boyu halsizlik ve kaslarımda ağrı hissediyorum. spor yaptığımdan da olabilir bu. şekerli falan şeyler yesem de geçmiyor yani. ya düzenli ya da yeterli yemiyorum bilmiyorum. akşam 1 gibi yatıyorum sabah onda kalkıyorum ama gündüz uykum geliyor çok üşüyorum vs. yani ne eksikliği olduğunu pek çözemedim ama b12 de kullanmak istemiyorum bilip bilmeden. zaten karnım acıkıyor bi de iştah açılmasıyla uğraşamam.:)
  • balık yağı faydalıdır ama adama öyle durup dururken hayvan gibi yapmaz kış aylarında özellikle aç karnına günde 1 tane içmen yararına olacaktır
  • balık yağı güzel evet de daha fazla fayda için likit almanı öneririm.
    + kefir içmeni öneririm yorgunluğu azaltma + diğer faydalar.
  • yorgunluğu azaltıyor iyide, yan etkileri?
  • omega 3 olanları var ben aldım onlardan ihtiyaca göre günlük 1-2 tane atıyorum
  • doktorlar genelde kolestrol ilacı veya kalp ilacı kullanıyorsanız balık yağı kullanmayın diyor, kanı sulandırdığı için bu ilaçlarla birlikte tehlikeli deniyor. Bunun dışında majör bir yan etkisi yok benim bildiğim çünkü ilaç değil gıda.
    iştah açıp kilo almaya neden olabilir ama eksersiz yaparsanız çözülür bence bu.
  • her öğünde içeceğniz 1 kaşık zeytinyağı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar, bu kadar kurcalamanıza gerek yok.
  • Abıler ben 14 yasındayım ben balıkyağı hapı kullanıyorum adı:Marincap Ustunde yazanlar.Omega-3 Balık Yagı Konsantresi. Boyumun uzamasını ıcın yardımcı bir faktor gosterır mı şimdiden teşekkurler Adım.Burak
  • Göstermez. Boyunun uzaması hormonlarınla alakalı.
  • arkadaşlar şu marka ürün nasıl. fiyatıda çok uygunmuş. 19 tl.

http://firsatciyiz.com/firsat/Sapphire-Force-Nutrition-Omega-3,6,9-Balik-Yagi/KMP0000173.aspx
  • omega 6 mısır ayçiçek pamu yağı + kuruyemişlerde çok var onu alman gereksiz.
    omega 9 zeytin yağında var kullanıyorsan alman gereksiz.
    omega 3 için kapsül almayın bence sıvı balık yağı alın.
    önerim eczanelerdeki carlson balık yağı 200 ml (hiç balık tadı yok)
    veya seven seas cod liver oil 170 ml (moringa balığı ciğeri yağı, yemesi zor çok balık tadı var ama içinde + a ve d vitaminleri var daha faydalı)
    bu ikisinden tercih yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

her öğünde içeceğniz 1 kaşık zeytinyağı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar, bu kadar kurcalamanıza gerek yok.

Zeytinyağında omega 3 yokki ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.