Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 - PS5 - Türkçe Altyazılı - [ ANA KONU ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
26
Favori
15.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_6

Bu mesaj silindi.
    İşin bitti bundan sonra en büyük xbox fanı sensin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Neyse Baldur’s Gate 3 gibi bir başyapıtın Ps5 konusunu , zortfield gibi sıradan bir xbox oyunuyla meşgul ettiğimiz için ben kendi adıma özür diliyorum. Burası 90 üstü oyunların mekanı, seviyeyi aşağı oyunlarla düşürmeyelim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce 6 Eylül'de zam gelir mi PS5 versiyonuna? Daha alamadım oyunu ama yakın zamanda alıcam elime para geçince. Biraz zorlayıp şimdiden almak mı lazım yoksa?

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Hayırdır neden işim bitiyormuş? Her Ps oyununu platinleyen sen değilmişsin gibi , bana bununla mı saldıracaksın yani 

• Sakinİnsan kullanıcısına yanıt

Valla gelebilir hocam, çoğu oyun çıkışından sonra zamlanıyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Hayırdır neden işim bitiyormuş? Her Ps oyununu platinleyen sen değilmişsin gibi , bana bununla mı saldıracaksın yani 

Ben bel altı çalışmam kardeşim o size özel. ama lazım olacağı gün gelir tabii, dalgamızı geçeriz

• Oyuna ön sipariş verdik, heyecanla bekliyoruz. Belki erken erişim ile almış ve oyunu konsolda deneyimlemiş arkadaşların yorumları vardır, bir bakayım dedim. Ancak yanlış konuya geldim galiba ?

• Sizde de ses patlaması yaşanıyor mu ?

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların goygoyu biterse belki bilgi paylaşımı yapmak isteyenler yaparlar.
    Ben 5 6 saat kadar oynayabildim.
    Arada grafik yırtılmaları oluyor. Çok akıcı olmadığını düşünüyorum.
    Uzun vadede inventory yönetimi sorun olabilir gibi geldi.
    Onun haricinde kol ile bu tarz bir oyun oynayabilmek için maksimum geliştirmeyi yapmış bence adamlar.
    Akıllıca kısa yollar var.
    Çok kişide ses sorunu olmuş. Ben yaşamadım.

• bluemoon kullanıcısına yanıt

Ses patlıyor ve gir çık yapıyorum yine düzelmiyor. Arada grafik kayması yaşanıyor düzeltme için bir patch şart oyuna

• Deli gibi oynamak istiyorum zaman az günler uzasa keşke, Quick save öğrendiğim çok iyi oldu başka kısa yol olarak aşağı ok tuşuna basılı tutarsanız tüm karakterler gizleniyor, yukarı ok basılı tutarsanız meşale açıp kapayabiliyorsunuz.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt

quick save kısa yolu hangisi hocam

Bide bu dijital sürümü aldık hediyeler neler geldi ben anlamadım tam olarakda

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

Kampta sandık içinde bulabilirsin, bir arkadaş yazmış yukarıda Quicksave en hızlı R2 + kare ile oluyor. Birde bulduğuma göre pause edip (üçgen) ile quicksave (X) ile quick load yapılıyor. Bu akşam deniyicem.

• Benim gibi ilk kez girecekler icin

https://www.youtube.com/watch?si=XV8h2oy_Zr9aG2H3&v=P5VQP785h-k&feature=youtu.be

Bu video baya faydalı oldu.

Benim kafamda ozan vardi. Karakterimi de Karacaoğlan gibi yaptım. Baya güzel oldu baktıkça gülüyorum 😁
    Zar sistemi ve anlamadığım bir kaç konu var. Stratejiyi en son 90 li yıllarda comandos oynayan biri olarak korkarak girmiştim ama beklediğimden çok daha zevkli ve gamepad ile oynanabilirlik üst düzeyde. Ama bu iş günde bir iki saatle olacak değil. Bir savaşa başlayıp bitirme bile yer yer yarım saat sürebiliyor. Şu ara evdekiler memlekette olduğu için rahat rahat oynuyorum.
    Kafa dağıtmalık değil de zamanı olan ve rol yapmayı seven biriyseniz tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben onu editledim. Tam tersiymiş yanlış yazmışım.

Quicksave R2 + üçgen
    Quickload R2 + kare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 5 Eylül 2023; 11:54:37 >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt

Bu kısayolları kontrolcünüzün üzerine yapıştırın :) Tekrar teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.