Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
554
Cevap
31
Favori
39.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 31
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • herkul5 (46 mesaj) yabqu22 (37 mesaj) harunefetr (32 mesaj) zartzurt456 (26 mesaj) Adol125 (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (386 mesaj) Mobil (86 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (65 mesaj)
  • @
137 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Makine Çevirisi (Translate) >> Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    477 Mesaj

son durum nedir

|
    |

Pusuya yattık bekliyoruz

|
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj

tahmini bir süre söylemek mümkün mü ?

|
    |
    SERKAN SÖZER Coolermaster HAF 942 full tower - Asus Sabertooth P67 - i7 2600K - DDR3 Corsair 1866hz 16gb ram - Zotac Omega gtx980 - 250gb samsung SSD 3tb HDD - Asus PB287Q 28 4k uhd monitör 22'' benq monitör STEAM ID : ARTAGON
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj

Yamayı kullananlar var mı nasıl anlaşılıyor mu diyaloglar?

|
    |

yapay zeka hızına bakılırsa bir gurup çıkartsa 1 yıla yakın sürerdi sanırım

aynen, böylesi bir oyunu normal yol ile çevirmek çok uzun bir süreç olur. ve işin kötüsü bu karışık ortamda kimse bu işe kalkışmaz bile.

|
    |
    Buralara da bi geldik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SERKAN SÖZER Coolermaster HAF 942 full tower - Asus Sabertooth P67 - i7 2600K - DDR3 Corsair 1866hz 16gb ram - Zotac Omega gtx980 - 250gb samsung SSD 3tb HDD - Asus PB287Q 28 4k uhd monitör 22'' benq monitör STEAM ID : ARTAGON
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj

evet hocam dediğiniz gibi bu ortamda çok zor şimdilik yapay zeka ile ilerlemeye çalışıyoruz ileride ne olur kim bilir

|
    |
    ARTAGON99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler, OpenAI GPT-3 Translate, uygulamasını nasıl temin ettin? Paylaşırsan sevinirim, yapay zekası OCT Api den daha iyi gibi bol bol yabancı kaynak taraması ile uğraşıyorum da daha rahat ve etkili bir uygulama fırsatı varsa, edinmek istiyorum.

|
    |

yamayı yapan arkadaş sadece tartışma konularında teşrif ediyor,sizi iplemesini istiyorsanız kendisine biraz sallayın,sorularınızla ilgilenecektir :)

|
    |

-oscar wilde
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj

takipteyim elinize sağlık

|
    |

bekliyoruz.

|
    |

Orijinalden alıntı: extagon

Bu mesaj silindi.

Teşekkür ederim üstat. Takip ediyordum ama nasıl ulaşacağımı da bilmiyordum. Yararlı oldu.

|
    |
    quote:

Bu mesaj silindi.

kardeşim sana demema yap di,ye verdik dosyaları paylaş diyemi verdin bu yaptıgına ne dednir biliyormusun ?

+ o dosyaları 1 ay öncesini eski dosyaları üzerinden 5000 kelime değişti. çok eski

|
    |

Hocam % 100 sizin elinizden bitmiş halini bekliyorum bu yaptığınız çok değerli bir şey elinize emeğinize sağlık <3 .

|
    |

Eline sağlık, paylaşımın için teşekkürler

|
    |

isteyene özelden yamanın şu anki halini atarım. eleman admin amcalarına sildirmiş mesajımı.

-oscar wilde
  • Teğmen
    127 Mesaj
    quote:

isteyene özelden yamanın şu anki halini atarım. eleman admin amcalarına sildirmiş mesajımı.

Yaptığınız yanlış yamayla uğraşan arkadaş zaten isteyene test etmesi için atacaktır. İsteyeni geri çevireceğini zannetmiyorum ama sizin davranışınız çok yanlış ve güven sarsıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSGSERKAN -- 1 Kasım 2020; 23:14:57 >

Orijinalden alıntı: CSGSERKAN

Yaptığınız yanlış yamayla uğraşan arkadaş zaten isteyene test etmesi için atacaktır. İsteyeni geri çevireceğini zannetmiyorum ama sizin davranışınız çok yanlış ve güven sarsıcı...

Alıntıları Göster

adamın yama çıkarma gibi bir derdi yok,tek derdi ilgi çekmek. öyle değilse atsın yamayı olduğu gibi,herkes tester olsun hemencecik çıksın yama. ama yok mevzu farklı.

-oscar wilde
  • Binbaşı
    1458 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

adamın yama çıkarma gibi bir derdi yok,tek derdi ilgi çekmek. öyle değilse atsın yamayı olduğu gibi,herkes tester olsun hemencecik çıksın yama. ama yok mevzu farklı.

Alıntıları Göster

kardeşim sana verdiğime pişman ettin beni yaklaşık 25 kişiye verdim test için sadece sen çıktın çaldığın dosyaları orda burda paylaşıyorsun.

sanamı kaldı ne zaman çıkaracağım yada paylaşacağım senimi ilgilendirir hala çaldığın dosyaları eksik halerini paylaşıyorsun o kadar çok biliyorsan kendin düzenle yayınla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 2 Kasım 2020; 6:15:23 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Web Tasarım
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,894
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.