Şimdi Ara

Baksanıza bir dakika

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekonomi kötüye gidiyor sanki. İnsanlar çok acayip acayip davranıyorlar. Ben ekonomiden olduğunu düşünüyorum bunun. Bir de halkın içinde çok büyük bir bölüm var şizofren bunlar. Tespit edilemedikleri için bir arada yaşıyoruz. Gerçekten çok sıkıntı veriyorlar hayatımızı çok zorlaştırıyorlar. Bunlarla iletişimi kopartalım diye düşünüyorum ama bu da çözüm değil.

• Şizofren insanlar tanıdım ve şizofreninin ne olduğu iyi biliyorum . Şizofren, ilaçlarını aldığı sürece kimseye sıkıntı çıkarmaz birçoğu kendi halinde zararsız insanlar. Şahsen sakin bir şizofreni hastasını ortalama bir vatandaşa tercih ederim.
    Abuk subuk gerekçelerle adam öldüren, tacizci vb insanların çoğu "normal" sandığın insanlardan çıkıyor. Haberlerde gördüğün gereksiz yere adam öldürenlerin çoğu cahil ve sinirine hakim olamayan insanlar.
    Delilerin deli olma sebebi akıllı sanılan cahil ve insanı çıldırtan kişiler.
    Hani şu her ortamda ekonomi iyi diyen asla laftan anlamayan eğitilemez insanlar.
  • Şizofren insanlar tanıdım ve şizofreninin ne olduğu iyi biliyorum . Şizofren, ilaçlarını aldığı sürece kimseye sıkıntı çıkarmaz birçoğu kendi halinde zararsız insanlar. Şahsen sakin bir şizofreni hastasını ortalama bir vatandaşa tercih ederim.
    Abuk subuk gerekçelerle adam öldüren, tacizci vb insanların çoğu "normal" sandığın insanlardan çıkıyor. Haberlerde gördüğün gereksiz yere adam öldürenlerin çoğu cahil ve sinirine hakim olamayan insanlar.
    Hani şu her ortamda ekonomi iyi diyen asla laftan anlamayan eğitilemez insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA79ADB35

Bu mesaj silindi.
    hocam siz şu ABD filmlerindeki arınma toplantılarına katılan kişilerden olmalısınız nick-mesaj-konu hepsi uyum içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 16 Ağustos 2020; 4:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

Şizofren insanlar tanıdım ve şizofreninin ne olduğu iyi biliyorum . Şizofren, ilaçlarını aldığı sürece kimseye sıkıntı çıkarmaz birçoğu kendi halinde zararsız insanlar. Şahsen sakin bir şizofreni hastasını ortalama bir vatandaşa tercih ederim.

Düşünsel gerçeklikleri bozulmuş kişilerden bahsediyorum aslında. Sürekli paranoyakça düşünceler üreten. Aslı astarı olmayan konuları önce aklına getiren sonra sanki gerçekten bunlar böyleymiş gibi insanları yargılayan, sorgulayan insanlar var. Hayatı bildiğin cehenneme çeviriyorlar. Karınız, kocanız, patronunuz vs. her yerde herkes olabiliyorlar. Kesinlikle tedavi olması gereken kişiler bunlar fakat aramızdalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Düşünsel gerçeklikleri bozulmuş kişilerden bahsediyorum aslında. Sürekli paranoyakça düşünceler üreten. Aslı astarı olmayan konuları önce aklına getiren sonra sanki gerçekten bunlar böyleymiş gibi insanları yargılayan, sorgulayan insanlar var. Hayatı bildiğin cehenneme çeviriyorlar. Karınız, kocanız, patronunuz vs. her yerde herkes olabiliyorlar. Kesinlikle tedavi olması gereken kişiler bunlar fakat aramızdalar.

Alıntıları Göster

İşte o "itham eden" insanlar adamın ömrünü çürütüyor. Anlayamadığı herhangi bir olay için kafasında senaryolar üretip en kötüsünü gerçek sayarak karşıdakini itham ediyorlar. Bu tarz kişiler eğer çok umursanırlarsa akıl sağlığına zarar verebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.