Şimdi Ara

Bakıcıya Gizli Kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ikiz bebeklerimiz var. 4.5aylık oldular. Karı-koca çalıştıgımızdan dolayı da dadı gece gündüz bakım olayını üstlenmiş durumda. Yerli dadı ama sabah 7 aksam 6 arası bebeklerimle yalnız kalıyor. Güvenmesemde güvenmek istiyorum sadece.. ve zorunluluk..!
    Muhtelif yerlerde gizli kamera kullanarak kadını izlemek istiyorum.
    Bir kamera sistemi yaptırmak istemişştim aslında. Evde çok kırım işi çıkar dediler. Pratik bir sistem olmalı. Yani mesela 2 kamerayla da bu işi çözeblirim gibi.. Kayıt alabilsin ama netten online izlemesem de olur. Ama yeter ki gündüz naaparlar görebileyim.
    Hafızalı kamera var mı? Ya da gizlice laptopa baglayacağım? Ya da farklı bişey işte..
    Bana bu konuda yardımcı olun.

Tesekkurler

• arkadaşlar
    konuyla ilgili bliginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim..
    Konu bebekler olunca insanın içi gidiyor ve bir an önce önlemini almak gerekiyor diye düşünüyorum.

Gizli kamera sistemi - dadı izleme sistemi- ev içinde dolaşacaksa çok kırım istiyor.. duvar, seramik vs.. bu bana uygun değil.. gerekirse sadece 1 kamera yerleştirmek istiyorum. çocukların genelde bulundugu mekana..!

lütfen yardım..
    bu nasıl olacak?
  • nedense amacının masumane olduğuna inanmıyorum onun için bilgi yok arkadaşlar bilgi verirken kötüye kullanılabileceğini unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmaşık -- 26 Ekim 2008; 18:54:25 >
  • :))
    nasıl bir masmane dısı bir davranıs olabilir ki???
    eski mesajlarıma bak bakalım 4-5 ay once nelerden bahsetmişim??
    bu gunun yatırımı mı dersin???
    bebeklerim söz konusu..!!!!
    olmayan anlamaz zaten de..
  • Gerçekten fesat bi toplumuz ya sinirlerim bozuldu!!
  • Bu güvensizlik duygusu gerçekten insanı hasta eder

Gizlilik bakımından aslında yelpaze epey geniştir aslında mesela duvar saatinin içine bile kamera koyabilirsiniz Tabi bunlar çok para isteyen sistemler.

Evde gizlilik esas ve internettende görüntü almak isterseniz en basit çözüm ip kamera almaktır.Kamerayı bir yere koyar,modeme bağlantısını yaparsınız,modeminiz açık olduğu sürece kameranızı izleyebilirsiniz.Fakat ip kameralar boyut bakımından gizlilik için uygun değildir,yada bu durum sizin bunu gizleyebilmenize bağlı.

Ajan kalemi denilen kalemler var,yeni yeni piyasada bulunuyor.Görünüşü normal bir dolma kalem gibi ama içerisinde kendi şarjlı bataryası ve 2 yada 4 gb lık hafızası var ve ortalama 3 saat ila 5 saat kayıt yapabiliyor.

Hocam işin zor biraz. :)

• hocam en iyisi ip kamera sistemi..
    hem bakıcıyı şiddet kullanmasından vazgeçirticen psikolojik olarak, hemde rahat rahat izliyeceksin netten
    sonuçta çocukların söz konusu bu zamanda kimseye güven olmaz
    ip kamera sistemi boyut olarak biraz büyüktür ama gizli kameralardan çok çok iyidir

tahminim bu kamera sistemi büyük ihtimalle 1000 ytl'ye mal edersiniz

bu arada ikizlerden ss isteruk
  • Evet haklısın o sisteme bakıyorum..
    gizlilikle alakası olmayan bir sistem ama olması gereken bir sistem..
    4 kamera ve bağlantıları vs vs.. paket halinde satılıyor.
    Fiyattan geçtim zaten de..
    eşim de gizli olmalı diye fikir atınca karıştı..
    Çocuklar 5 aylık oldu hala yaptıracaz.. ama kesin yaptıracaz artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nyhangg

Evet haklısın o sisteme bakıyorum..
    gizlilikle alakası olmayan bir sistem ama olması gereken bir sistem..
    4 kamera ve bağlantıları vs vs.. paket halinde satılıyor.
    Fiyattan geçtim zaten de..
    eşim de gizli olmalı diye fikir atınca karıştı..
    Çocuklar 5 aylık oldu hala yaptıracaz.. ama kesin yaptıracaz artık..

gizli olmasi cocuklarinizin zarar görmesini engellemez önemli olan şiddet uygulayacak kişiyi psikolojik olarak etki altına almaniz.
  • modemin kablosuz ise kablosuz bir ip camera daha çok işini görecektir.

http://www.sahibinden.com/kablosuz_wifi_gece_goruslu_ip_kamera_WQQaXQQ10586529WQQpXQQdisplayitem&keyword=ip%20camera

eğer biraz daha büyük olmasında sakınca yok diyorsan gittigidiyor'da bir arkadaş kamera kontrol özelliği de olan bir model satıyor. bu modelde kamerayı sağa sola yukarı ve aşağı çevirmek mümkün. üstelik bu özelliği kullanabilmek için bir program yüklemek de gerekmiyor.

• [link=http://www.gizlikameracim.net/][/link]
    Bu sitede satış yapılmıyor bebek bakıcısı kameralarıyla ilgili çok fazla bilgi var tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.