Şimdi Ara

Bakan Soylu: Son 300 yılın en güçlü Türkiye'sindeyiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün öyle güzel, o kadar moralli bir noktadayız ki onlar ne düşünürse düşünsünler son 300 yılın en güçlü Türkiye'sindeyiz." dedi

Türkiye'nin son dönemde önemli bir konuma geldiğini ifade eden Soylu, "Büyük bir gurur ve onurla söylüyorum; 1699 Karlofça Antlaşması'ndan itibaren, bizi gerilemeye mahkum ettiler. Bugün öyle güzel, o kadar moralli bir noktadayız ki onlar ne düşünürse düşünsünler son 300 yılın en güçlü Türkiye'sindeyiz. Son 300 yılın en güçlü noktasındayız." ifadelerini kullandı.

.http://www.yeniakit.com.tr/haber/icisleri-bakani-soylu-son-300-yilin-en-guclu-turkiyesindeyiz-329795.html

• Adamlar trollüğü başka bir boyuta taşıdılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mobilim, birisi Yunanlıların adada kuzu çevirdiği görüntüleri atabilir mi?

• Çıldırmış olmalısın.

• bunlar artik paranoyaklik seviylerine geldiler gectiler bile, ne desek bos-
  • Bakan Soylu: Son 300 yılın en güçlü Türkiye'sindeyiz
  • Bırak 200-300'ü daha düne kadar tüm dünyaya rağmen kıbrıs'a harekat yapıyorduk.Bugün yunanlar adamızda mangal yapıyor, türbe kaçırıyoruz.Bu mu güçlü Türkiye ?

• "300 sene demedim, 300 saniye dedim!"

• quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Bırak 200-300'ü daha düne kadar tüm dünyaya rağmen kıbrıs'a harekat yapıyorduk.Bugün yunanlar adamızda mangal yapıyor, türbe kaçırıyoruz.Bu mu güçlü Türkiye ?

o adalar bizim değil. Provokatör solcu medyanın zırvaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Bırak 200-300'ü daha düne kadar tüm dünyaya rağmen kıbrıs'a harekat yapıyorduk.Bugün yunanlar adamızda mangal yapıyor, türbe kaçırıyoruz.Bu mu güçlü Türkiye ?

He, onun için adamlar adalarda kuzu cevirirken Akar paşa etrafında dönüp adaya çıkmadan geri geldi.

• quote:

quote:

Toprak kayıplarını savunacak kadar alçalmışsınız.
  • O kadar diyoruz ahaber izlemeyin diye sonu boyle oluyor iste

• quote:

quote:

eşek ve bulamaç adaları nasıl yunanistanın oluyor.. Turizm var fuhuş var içki var diye AKP hükümeti adaları yunana peşkeş çekti.. fuhuş ,içki var diye bodrumu ve sahilleri yunan alsa ses çıkarmaz büyük ihtimalle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke öyle olsak da göstere göstere size oy atsam.

• Vahdettin bunu begendi.
  • quote:

quote:

asau şunu dedi diye blokladım çünkü hakaret ettim 4 gün yedim şunu diyen adam direk vatan hainidir benim gözümde dalağını böbreğini sat çıkar için ama vatanını satma artık akpyi aklamak için yarın öbürgün orası zaten kürtlerindi cehape zihniyeti verdi diye doğuyu verirsin önceden isyan ediyodum Allahım bu akp döneminde gençliğim geçti diye ama babadan oğula nesil heralde bu topraklarda damat ferit tipliler her zaman vardı

• Ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yemedi diye bir laf vardır... Balkan savaşları öncesinde 5 milyona yakın, artık son can çekiştiğimiz Birinci Dünya Savaşı'na girmeden hemen önce 2 küsür milyon kare toprağımız mevcuttu. Hele 19. yüzyılı geçtim, Osmanlı'nın halen daha dünyanın en güçlü birkaç devletinden biri olduğu 18. yüzyılı komple es geçiyoruz sanırım, değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yemedi diye bir laf vardır... Balkan savaşları öncesinde 5 milyona yakın, artık son can çekiştiğimiz Birinci Dünya Savaşı'na girmeden hemen önce 2 küsür milyon kare toprağımız mevcuttu. Hele 19. yüzyılı geçtim, Osmanlı'nın halen daha dünyanın en güçlü birkaç devletinden biri olduğu 18. yüzyılı komple es geçiyoruz sanırım, değil mi ?

O toprakları Atatürk verdi değil mi?

O vermediyse kimler ve hangi zihniyetler verdi?

Tarih okumak yazmak yetmez. Tarih ibrettir düşünebilene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 19 Mayıs 2017; 1:52:14 >
  • Ver mehteri ver diyen vatandaşlarımız inanır ancak buna .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.