Şimdi Ara

Bakan Mehmet Özhaseki Yanlışlıkla Kendine Twit Attı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşleri güçleri insanların algılarıyla oynamak işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar böyle şeylerin ne kadar komik ve rezil olduğunu biliyorum ama olaya şöyle bakmak var. Aynı bot olayı hükümet aleyhine de yapılıyor. Lütfen cevap verin de bir arkadaşımı kapak edeyim
  • Bakanın twitter hesabı bile ülkenin çevre ve şehirciliğinin ne halde olduğunun aynası.
    Acaba yine Bursa Belediye Başkanı skandalında ki bartu Çizmeci'nin çalıştığı yandaş sosyal medya firmasımı farklı beceriksiz yandaş bir firma mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Nasıl bir hata bu ? Senin kaç tane twitter adresin var. Ve kendine bu tip mesaj hiç attın mı. Bu düpedüz sahtekarlıktır. Hata nedir sana atacağım twiti bir başkasına atmamdır

bak oktayciim,anlatayim.

Bir kere bakan bu twitleri kendi yazmiyor,medya danismani yapar bu isleri.

Ikincisi,senin bir tane twiter hesabin var olabilir,bakan beyin cakma hesaplarla birlikte onlarca hesabi var.

Sanal ortamda hersey mübahtir,bunlari ögrenin artik.
  • Elk.De kullanıcısına yanıt
    Oktay anlamamakta haklısın akp'liler için normal olan yalan , kara propaganda , illüzyon , halkı kandırma , yandaşa peşkeş , haksız zenginleşme , hayırsever işadamlarına danışmanlık ve rüçhan'dan alacağı hayırsever iş adamından tahsil etme , hayırsever işadamına saat aldırma , hediye çikolata ,elbise (ekli) kabul etme , yüzükle gelip gemicik sahibi olma , halka şehit ol deyip sonra yüzlerce koruma ile gezme , bugün ak dediğine yarın kara demek vs vs vs bizler için normal değil o nedenle biz anlayamıyoruz , anlayamayız.
    Bir ülkenin bakanının böyle sefilce propagandalarda (onu da beceremiyorlar) medet ummasını , hala yüzsüzce koltuğunda oturmasını anlayamayız , anlayamayacağız , Allah bizi bu seviyeye inmekten korusun anlamayalım.
  • Elk.De kullanıcısına yanıt
    Ya ben yanlış anlamışım. Doğru diyorsun kendimden pay biçince doğruyu göremedim.

Doğru olan sahtekarlık oluyor dimi burada. Gene yanlış anlamayımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgora kullanıcısına yanıt
    Adamın nasıl yüzü kızarmaz diyorum böyle bir olayda. Fakat şimdi anladım gayet normalmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Adamın nasıl yüzü kızarmaz diyorum böyle bir olayda. Fakat şimdi anladım gayet normalmiş.

Çok normal bu adamlar için herşeyi kitabına uydururlar , seni keserler , darül harp'ti derler , zaruretti derler , kendi nefislerini düze çıkarırlar senin vicdanın var yapamazsın.Hocam nasıl bir evrende yaşadığımızı ve bu zihniyeti anlaman için belli nirengi noktaları var.

Reza Zarrap : Hayırsever iş adamı
    Kendisi ile ilişkili ev ve yurtlarda 45 çocuğa tecavüz edilen ensar vakfı : İyi işler yapan bir vakıf
    örnekler çoğaltılabilir.

Bu ve bunun gibi bir kaç örneğe göre kendini konumlandırırsan kaza yapmazsın , uyum sağlama imkanın yok çünkü vicdanın ve miden var bunlar olduğu sürece mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.