Şimdi Ara

Bakan dan önemli açıklama: Her şeyi devletten beklemek doğru olmaz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
12.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İl teber

İmar affı kanunu derken 2982 sayılı 1984 yılında çıkan kanundan mı bahsediyorsun?

İmar barışından bahsediyorsan 3194 sayılı imar ksnuna eklenen geçici 16. Maddeyi kast ediyorsun.

İmar barışı devletin kaçak yapılara kestiği cezadan başka bir şey değil.

Alıntıları Göster
    O kadar cahilsin ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet halkın can sağlığını dahi düşünmiyecekse niye var ki ? kılıştar diyor ya yönetilmeyen Türkiye diye hakikaten öyle bunlar her şeyden elini ayağını çektiler tek dertleri rant hiç bir konuyla ilgilenmeyecekseniz neden oradasınız ? İşsizlik halk suçlu gıda pahalı halk suçlu elektrik pahalı halk suçlu hastaneler kuyruk halk suçlu eğitim kötü halk suçlu bina stoğu eski halk suçlu terör var halk suçlu amerika var halk suçlu eee siz ne işe yararsınız arkadaşlar ? halkı kandırmaktan başka ne işe yararsınız ?
  • quote:

İmar affı kanunu derken 2982 sayılı 1984 yılında çıkan kanundan mı bahsediyorsun?

İmar barışından bahsediyorsan 3194 sayılı imar ksnuna eklenen geçici 16. Maddeyi kast ediyorsun.

İmar barışı devletin kaçak yapılara kestiği cezadan başka bir şey değil.

Alıntıları Göster
    Cezaymış hahhahaha

• Siz bu vatana millete hizmetkar olmaya gelmediniz mi tabii sizden bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

O kadar cahilsin ki.

Alıntıları Göster
    Açıkla da öğrenelim.

• Elazığ çevre yolundayım şuan. Abartısız 100den fazla koruma araçları, ambulanslar, polis araçları geçti beraber. Devletimiz saolsun vatandaşını çok düşünüyor, halkından hiç bir şeyi sakınmaz (!). Şehiriçinde ben bu kadar ambulans,polis aracı görmedim Reisimiz çok mütevazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 25 Ocak 2020; 15:50:35 >
  • quote:

Açıkla da öğrenelim.

Alıntıları Göster
    Alıcıların kapalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Alıcıların kapalı.

Alıntıları Göster
    Böyle bir boş cevap vereceğini bildiğim için sordum zaten.

• quote:

Böyle bir boş cevap vereceğini bildiğim için sordum zaten.

Alıntıları Göster
    https://odatv.com/amp/imar-barisi-oyunun-perde-arkasi-08061807.html

Okuman varsa al oku o zaman.

• Darbeyi halk durdurur bunlar zamaninda kandirildigi icin.
    Vergiye gelince elime gecen paranin iki katini kazancimdan kes. Fon yap ona kes. Alışveriş yapayim ondanda kdv otv al.
    Deprem olsun halk kurtarsin.
    Bu ülkede profesyonellesme ne zaman olacak. Herkesin kendi iş sınırı net bir sekilde ne zaman çizilecek

• Sonsuz yetki, sıfır sorumluluk.
  • quote:

Kaçak , çürük ev yap. Deprem de yıkılınca devlet nerde. Sen işin başında gideceksin o devlete. Sırayı şaşırmışsın.

Bazıları enayi dimi demire, betona,mühendisliğine para gömüyor.
    Sen güya akıllılık yapıyorsun !!!!

İnşallah DASK yaptırmışsındır. Bari evin kaba halinin değerini kurtarırsın.

( Bu mesajın muhattapları belli. Alıntılarsan demek ki kaçak köçek iş yapıp devleti dolandırıp iş yapmışsın zamanında.)
    daha yapılırken devlet denetleyecek standart belirleyecek.sen sırayı şaşırmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Devlet halkın can sağlığını dahi düşünmiyecekse niye var ki ? kılıştar diyor ya yönetilmeyen Türkiye diye hakikaten öyle bunlar her şeyden elini ayağını çektiler tek dertleri rant hiç bir konuyla ilgilenmeyecekseniz neden oradasınız ? İşsizlik halk suçlu gıda pahalı halk suçlu elektrik pahalı halk suçlu hastaneler kuyruk halk suçlu eğitim kötü halk suçlu bina stoğu eski halk suçlu terör var halk suçlu amerika var halk suçlu eee siz ne işe yararsınız arkadaşlar ? halkı kandırmaktan başka ne işe yararsınız ?
    evet insanlar iş aramasa işsizlik bu kadar artmayabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 25 Ocak 2020; 18:23:36 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Bunlar hiç bir şeyi üstlenmiyorlar ki neden oralardalar ? Ülkenin yönetilmediğini kendileri söylüyor aslında. Tek bildikleri fakirin fukaranın askere giden şehit olan oğlu üzerinden milliyetçilik kasmak bu milliyetçi zatın 2 oğlu var nerede askerlik yaptılar ? Ülkede tek ilgilendikleri şey toprakları fabrikaları peşkeş çekip zevkü sefa içinde yaşam sürmek.
  • doğru söylemiş. sen kaçak bina dikip döğled bize bahmiğ dersen devlette sana istese bakamaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: start_system

doğru söylemiş. sen kaçak bina dikip döğled bize bahmiğ dersen devlette sana istese bakamaz zaten.
    almanya da niye kaçak binalar yok
  • Diyorlar ki sormayalım, etmeyelim, sorarsak hain oluruz.
    Tabi canım…Suç hiç yönetenler ihmal edenler olur mu hiç ?
    Suçlu olanlar ben ,sen ,simit satan Ahmet abi, kasap Mehmet manav Hüseyin ,kuaför Zeliha zaten.

Yoksa devletimiz oww yani.Hele yardım kuruluşları 10 numara 5 yıldız. Ne o öyle sen kimsin Kızılay hakkında laf ediyorsun öyle…

Oh arkadaş ne güzel ya.Bir iş geldiğinde klasik laflar falan…Baş sağlığı dilemeler falan ,doğal olaylar hep kaderimizde var falan..Sen önlem alma etme sonra Allah’ın takdiri de.Hele hele yeni moda vatan haini ilan etmek.Neymiş devleti sorgulamanın zamanı değilmiş.Sen hain oluyormuşsun falan filan.Hadi canım oradan ! Tamam ulen hadi gün kötü bugün sormadık etmedik.Yarın yine sormadık acılar taze falan..Ulan zaten 2 hafta sonra ülkece unutacak bu deprem ! İstanbul sallandı 1 hafta geçmedi konuşan kalmadı gerçekten önemseyenlerin haricinde. O zaman zaten kimse konuşmuyor ! Eee be arkadaş ne zaman soracağız ? Ne zaman bir şeyler yapacağız ? O boş boş hainlik yapma diye zırlayanların buna cevap vermelerini bekliyorum, hadi bakalım.

Neymiş ? Devlet ne yapsınmış , devlete laf etmemek lazımmış.Zaten ne geldiyse bu kafalar yüzünden geldi başımıza

Bakın size daha yeni bugünden bir örnek gösteriyorum ; Naci Görür açıklama yapıyor, adamın teki aşağıda yazıklar olsun size yazıyor

• Verirken
    Katma Değer Vergisi
    Damga Vergisi
    Özel Tüketim Vergisi
    Gümrük Vergisi
    Şans Oyunları vergisi
    Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi
    Özel İletişim Vergisi
    Harçlar
    Belediye Vergileri
    Motorlu Taşıtlar Vergisi
    Veraset ve İntikal Vergisi
    Emlak Vergisi
    Gelir Vergisi
    Kurumlar Vergisi

Alırken:
    Herşeyi devletten beklemeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye sosyal bir devlettir. Devlet vatandaşının can ve mal güvenliğini sağlamak zorundadır. Bunlar vatandaşın anayasal hakkı. Yani vatandaş herşeyi devletten beklemekte haklıdır. Beceremiyorlarsa istifa etsinler. Ülkede milyonlarca becerebilecek adam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: start_system

doğru söylemiş. sen kaçak bina dikip döğled bize bahmiğ dersen devlette sana istese bakamaz zaten.
    Adam kaçak bina dikerken sen neredesin? Adamın kaçak binasını imar barışı ayağına para karşılığı niye affediyorsun? Devlet vatandaşının can ve mal güvenliğini korumak zorunda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.