Şimdi Ara

Bakan Çavuşoğlu Fransız Parlementer Sonia Krimi'yi Yerin Dibine Soktu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet güzel konuşmuşta kadın açık açık biz pkkyı terör örgütü olarak görmüyoruz demiş buna da bir yorum yapmasını beklerdim.
  • Tipini senin blok fransiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Bu mesaj silindi.
    Mesajınız şikayet edilmiş ama ben şikayet etmedim bilginiz olsun. Sizinle aynı seviyeye düşecek değilim. iyi günleriniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Rip

Bazı forum üyelerinin gözden kaçırdıkları en önemli nokta, Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanı, yine Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olan Antalya'da, son derece haksız olan Fransa'nın ermeni meselesiyle ilgili tavrını eleştiriyor. Toplantıda bulunan Fransız parlamenter ise tepki gösteriyor. Kurdukları kritik cümlelerden biri, tarihi kazananlar yazar, diğeri PKK sizin tarafınızdan terör örgütü olarak tanınıyor olsa bile ( bu arada içlerinde ABD ve BM'nin de bulunduğu pek çok ülke ve uluslararası kurum tarafından terör örgütü olarak tanımlanıyor, bu tanımlamayı yapmayan ülkeler ise tamamen siyasi ve ideolojik temelli çıkar ve kaygılardan ötürü yapmıyor, yoksa bilmedikleri için değil ) pek çok ülke tarafından bu şekilde tanımlanmıyor diyor. Bunu da Türkiye'de söylüyor. PKK'nın verdiği zararın direk muhattabı olan ve yıllarca bu hançeri sırtında taşıyan ülkeye, yine o ülkenin içinde bunu söyleyebiliyor..

Kafayımı yediniz beyler ? Aklınızı mı kaçırdınız ? Nerede yaşıyorsunuz ? Herif kan banyosu yapmış Afrika'da daha üstündeki kan kurumamış, gelmiş burada size PKK terör örgütü değil diyor, ermenileri şöyle böyle diyor, bunu da sizin ülkenizde yüzünüze söylüyor!

Hadi Fransanın, Hollanda'nın, İspanya'nın tarihini bilmiyorsunuz bu belli oldu. Zorunda da değilsiniz ayrı konu. Ama kendi tarihinizi bilmek zorundasınız! Bu nasıl aymazlıktır?
    Yüzsüzlüğün dikalasını yapan, terbiyesizliğin dibine vuran, ikiyüzlülüğünü her fırsatta gösteren, lafını söyleyip işine gelmeyince arkasını dönüp giden Fransız'a niye iki kelam etmiyorsunuz ? Kahve ağzıymış bilmem ne! Bakan bey iyi sövüp göndermemiş, nezaket göstermiş!
    Her önünde klavye olan abuk subuk birşeyler yazmak zorunda değil..! Boyunuzdan büyük ve aklınızın kesmediği konularla ilgili lütfen kıymetli yorumlarınızı kendinize saklayın.
    Ülke gündeminde bu tarz yorumları görmeyi özlemişim. Çünkü buradaki kitlenin çoğu avrupa özentisi, daima vatanını ezmeye çalışan tiplerden oluşuyor.
    Ağzınıza sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 13 Nisan 2019; 18:36:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackSmoke

Daha 5 yıl daha diyecek Ömer soda ic iyi gelir.

Alıntıları Göster
    Beyler sodadan başka bi şey bilmiyo musunuz. Kimin seçildiği umrumda değil. Sadece Ekonun beylikdüzündeki performansını biliyorum beklentiye girilmesi komik. Bi de bundan cumhurbaşkanı adayı falan diyorsunuz tövbe est.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Bu konuya yapılan yorumlar forumdaki "muhalif" kesimin seviyesini göstermektedir.

Amerika bir kampanya yapsa vatandaşlığa isteyenleri geçireceğim diye, yemin ediyorum yüzde 90ı uçarak giderler.Sonra da burada profillerini Atatürk resmi, imzalarına Atatürk imzası koyup Türk Milliyetçisi diye geçinirler.Ataturk sizi görse yüzünüze tükürürdü.Rezil herifler.
    Kralsın , Alnından öpüyorum

• Bizim yerliler hele genç nesil pek tanımaz ama
    Ermeniler iyi tanır ...

Bakan Çavuşoğlu Fransız Parlementer Sonia Krimi'yi Yerin Dibine Soktu

• Sayın Çavuşoğlu çok konuşuyorsun ama icraat ne? "Eski Türkiye yok" derken yeni Türkiye olarak orada ne yaptın? Çok korktular kararı geri mi aldılar?

• Bakan Fransıza haddini bildirmiş, ses forumdan gelmiş

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Ne zoruma gidicek hahaha bu kadar olmayin ya .d

• quote:

Orijinalden alıntı: JackSmoke

olmasan bişe demezdin ama gocundun ve cevap verdin

Alıntıları Göster
    Belliki Ya 12 yasindan fazla değilsin yada zeka sorunun var. Yazık ailene

• Bir muhalif olarak söylüyorum, Fransa bu konularda ağzını açabilecek en son devlettir. Afrikalılara neler yaptıklarını bir okusanız kanınız donar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim Bey

Şu batı yalamalarını avrupaya serpiştirsekte biz esas anadolu insanı kalsak şu ülkede hem onlar Elit,zeki’çağdaş,ileri görüşlü,bilge,alim(!!!!!!!) bizi salsalar keşke akp chp mhp siye ayrıştırmıyorum batı batı diyenleri

Alıntıları Göster
    Ne diyo bu?

• Katılıyorum.Atı alan üsküdarı geçmiş geri kalan kahvehane muhabbeti

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

Ne diyo bu?

Alıntıları Göster
    SANA BEYİN ALACAM diye bir skeç var izlesene bir

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Eko yapıyo dedi ya sen nasıl bir kralsın güldürdün beni krallll en güzel yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hekim Bey -- 13 Nisan 2019; 20:57:51 >
  • Eline yüreğine sağlık canım gardaşım ne kadar güzel konuşmuşsun. Fransız torunları tabiiki eleştirecek zıplayacak dedeleri ters döndü mezarda bu sözlerden sonra başka ne beklenir ki. Sen Osmanlı Torunu olduğunu kanıtladın Allah işini gücünü rast getirsin.

• Hahahaha aman ha bloklama bak sonra dayanamayip blogu kaldiriyonuz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.