Şimdi Ara

BAKALIM PC NİZ BU VİDEOYU OYNATACAK KADAR İYİMİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
29
Favori
16.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Q9550 GTX260 çok rahat oynatıyor. Zaten ilk izlediğim 4k değil, tube de var böle videolar. Hatta bilenler vardr belki, Dash Berlin 4k klibi bile var.

http://www.youtube.com/watch?v=IMepLfEJu6w
    http://www.youtube.com/watch?v=AnoGYG3HpxQ

gibi.Fakat sadece çözünürlük yüksek, önemli olan çözünürlük değil, bitrate. Bu bideoların bit. oranları düşük. Gelsin 4k video 20-30mb bit. o zaman performans testi isteyin. Bunlar patates.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

donuyo

senin hikayeye noldu yazmıyon artık
  • 360p film izlerken salisede bir donar,4k video izlediğinde hızlı tren gibi ilerle sen,buna ben sinirlenmeyeyim de kim sinirlensin
  • Kimse demiyorki videoda hata var.Kız 1.30 da elleri çamurlu bir şekilde toprakla uğraşıyor sonra ayağa kalkarken bir bakıyoruz elleri tertemiz.Hemen ardından elleri yine çamurlu.Olmaz böyle.

• bilgisayarda fan oldugunu anladım bir an
  • Benim makina 360 bile dona dona oynatmaya başladı bu neden olabilir acep eskiden böyle değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

BAKALIM PC NİZ BU VİDEOYU OYNATACAK KADAR İYİMİ

Şimdi inanmayanlar olur...

hocam sen 144 ya da 240 p de izlemişsin galiba ondan öyle çabuk yüklenmiş. bende de başta yüklemeyi denedi, sonra olmayınca otomatik 144 pye düşürdü yükledi hemen. ama orjinali 3072 p imiş ve o videonın orjinal formattaki boyutu da 268.275 mb :) 144 deki ise 3.67 küsür mb.

• Laptop'dan izledim sorunsuzca, internet de turkcell vınn.
  • Benim ki 2 saniye ilerledi 10 saniye durdu bu sefer 6 saniye ilerledi tekrar dondu... Yine 6 saniye oynadı..Öyle devam ediyor... Bi an dayıyı karşımda sandım o nasıl bi netliktir arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpico.

1,2 ghz'le sınırlıyorum ben işlemciyi, orada biraz sıkıntı yaptı ancak hızı çayıra salınca aldı yürüdü.

@Pisagor

Firefox-Flash Player-Catalyst. Bu üçlü güncel değil ise güncellemen lazım.

Nasıl sınırlıyorsun?
  • Cidden mağara ama kimse bir şey demiyor
     BAKALIM PC NİZ BU VİDEOYU OYNATACAK KADAR İYİMİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: Serpico.

1,2 ghz'le sınırlıyorum ben işlemciyi, orada biraz sıkıntı yaptı ancak hızı çayıra salınca aldı yürüdü.

@Pisagor

Firefox-Flash Player-Catalyst. Bu üçlü güncel değil ise güncellemen lazım.

Nasıl sınırlıyorsun?

Güç tasarufuna getirirsen işlemci hızı sınırlanır. Ne kadar sınırlanacağını vision control centerda yapabilirsin.(amd işlemciler için böyle inteli bilmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 20 Mayıs 2013; 1:29:20 >
  • video ok izleniyo ama vınn izin vermiyor...
  • 30 mbit hızımla i5-2430m işlemci gt525m gpu ile 28 fps aldım. beklemiyordum bilgisayardan bu performansı
  • 4k özelliği olmayan monitörde 4k görüntü mü izlemeye çalışıyorsunuz? 1080pden farklı olmaz
  • Gerekirse sabaha kadar beklerim dolmasını, yine izleyecegim
  • Oynattı sorun yok. İnternet 16mbit ama youtube'tan kaynaklanan bazı nedenlerden ötürü donmadan izlenmiyor tabi şak diye
  • müdür video ilerliyo ama siyah ekran 2005 yılında alındı pc artık nasıl bişeyse adamlar ürünü geri alamya geldiler
  • İzliyom diyenler bi gelsin

http://en.wikipedia.org/wiki/4K_resolution
  • Laptop da izledim sorun yok

2820QM işlemci
    Gtx 580m ekran kart
    8 GB ram
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.