Şimdi Ara

Bajaj Kalitesizliği ,Kuralkan İlgisizliği, Mağdur Olan Ben..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün Aleyküm Merhabalar Arkadaşlar , Ağustos Ayında Kuralkan İnternet Sitesinden Aldığım 38405 TL liste fiyatı olan Rs200 2021 model motorumun şase granaj bağlantısında titreşim nedeniyle kaynak patlaması oldu ,dedik evet bı japon degil olabilir ama arkadasında kuralkan var bize destek olacaktır , motorumu henüz 300 km'de olduğu için yenisiyle değiştirecektir. Neyse mesaj attım bana servisimize gidin orda tespit yapsınlar dediler ,gittim servise 1 gün sonra dönmeyince onlar dönmeden aradım , ustayla görüştüm kuralkan kaynak yapın veyahut şase degiselim teklifi yapmış ,şaşırdım ve ustaya birebir değişim veya para iadesi istiyorum dedim ve ekledim samimiyetle cevap verin dedim ustaya ,siz sıfır motorunuza kaynak veyahut şase değişimi yaparmisiniz, hayır dedi. Neyse müşteri hizmetleri aradı 1 hafta önce beni ikna etmeye çalıştı ,şase değiştirelim kimse anlamaz ,etmez gibi sözler söyledi. dedim hanım efendi motorlu araçlar dünyasıyla pek alakalı değilsiniz galiba, şasesi değişen motorun tüm parçaları sokulur sonra tekrar dizilir ve şase numarasi değişir nasıl anlamazlar kimi kandırıyorsunuz vs derken size döneceğim deyip 1 haftadır aramiyorlar. Sizden forum arkadaşı olarak destek rica ediyorum.

Bajaj Kalitesizliği ,Kuralkan İlgisizliği, Mağdur Olan Ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent_taka61 -- 9 Kasım 2021; 10:43:7 >

• Aleykümselam, daha önce bajaj motorlarla haşırneşir olmuş birisi olarak söylüyorum kalite olarak çok gerideler.

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama her seferinde başka bir sıkıntı ile karşımıza çıkıyorlar.

Abs li ilk modellerinde sabah motor çalışmıyordu, aküde problem olabilir dediler akü değişimi yapıldı gene aynı sorun oldu.

Sonrasında yazılım güncellemesi yaptılar, bu seferde motor seyir halinde iken vites boşa geçince stop etmeye başladı.

Baya sıkıntılı bir marka kendisi, facebook gruplarında böyle bir sürü sıkıntı var.

• Motorlar kalitesiz. Çinden iyi japondan çok geride. Parçaları pahalı. Ayrıca parçaların kalitesi düşük.

Bende de var. Ne servisi düzgün ne ustası bulunuyor. Alternatif yokluğundan satılıyor bu motorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.