Şimdi Ara

Bajaj alan ve yorumlarınızı merak ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bir isteğim vardı.eşim 2 tane çocuğğumu okula götürsün getirsin.çarşı pazara götürsün getirsin.90 km uzaklıtaki yazlığa 4 kişi gidip gelelim.hız sevmiyoruz.tasarruflu olsun.parçası ucuz yakıtı değerleri düşük bir araç isityordum bunu gördüm.ne dersiniz değmezmi.sahi bunun vergisi-sigortası nasıldır?

• Azami hızı 60km olan bir araçla 90km yol gitmek çok zor olur otobana yanından tır gibi bi taşıt geçince aşırı savrulur hatta yoldan çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşiniz ve çocuklarınızı o tenekeye mi bildireceksiniz? İnanın motosiklet çok daha güvenli. En azından sıkışmazsınız ve koruma kıyafetiniz olur.
    Ayrıca başlıkta hata var.

• güven konusunu bilemedim.şehir içinde kısa mesafede iş görmez mi?
  • Büyük hata olur. Bu araç ile şehirler arası uzun yola çıkılamaz. 90 km olsa bile.
    Bu aracın motor gücü belli. En küçük bir yokuşta 20 km/s hızlara düşecektir. Hele araç dolu ise çok daha düşük olabilir.
    Bu durum çok ciddi tehlike yaratabilir. Korku dolu bir yolculuğa ne gerek var.

Şehir içinde kısa mesafeler için belki kullanılabilir ama uzun yolda, şehir dışında asla kullanmayın.
    Onun yerine otomobil alın, o fiyata ikinci el otomobil alabilirsiniz.
  • Lada samara skoda felicia falan al hem.ucuz hem az yakar hemde geniş

• Çoluğumu çocuğumu bu tenekeye sokacam ha? Vicdan azabını şimdiden hissediyorum....
  • Hocam bu tarz araclar boyle yazlik falan icin kullanilirm sehir icinde kesinlikle kullanmayin. Motorda kacma ihtimaliniz var kendimde kullaniyorum ama bunlarda kacamazsiniz. Motorda sikisma ihtimaliniz cok az kayar gidersiniz ekipman korur bunlarda olmaz. Siz bi citroen c1 tipi araclara bakin 3 5 bisi ekler alirsiniz hem kucuk hem isinizi daha fazla gorur ailenizi riske atmayin. He yazliktasinizdir market falan ihtiyaclariniz ne bileyim sahile falan giderken cok isinizi gorur guzeldir

• Hocam 2005-2006 palio ya da punto falan alın, bajaj nedir trafikte rüzgar çıksa savrulup gidersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı paraya Palio alın bari Bajaj nedir. Burası Türkiye o Bajaj'ı vura vura yoldan çıkarırlar.
  • Bajaj dediğin yürüyen konseverve kutusu ne bekara ne aileye özetle kimseye gelmez parana yazık. Git 2. el eli ayağı düzgün idareten bişi al daha iyi
  • 2 çocukla 90 kilometreyi yürürüm yinede huna bindirmem. Anlatabildim mi?

• 4 lt yakıt tuketirse alınabilir değilse git suzuki maruti falan al en azından her yere gider ve daha guvenlidir bu bajaja göre
  • Hocam bajaj daha çok dürümcü arabası, manav arabası gibi şehir içinde mahalle arasında kullanılmak için yapılmış sanki. Öyle uzun yolda yanından hızlı bi araba gitse savrulur gider. Çocuklarını bindirme o tenekeye hiç

• mesaj alınmıştır.teşekkürler...
  • Bajaj'ı araba gibi değerlendirmeyin, 4 tekerli motorsiklet gibi düşünün arka ve ön camı var sadece yanlar kalın naylon

Birde fiyat/performans olarak kötü bir araç...

Bildiğim kadarıyla 17 bin lira gibi bir fiyatı var, bence 17 bin liraya en azından gerçek bir araba alabilirsiniz
  • Şahin daha güvenlidir o araçtan

• İkinci el başka araçlara yönelin hocam..

• bu araç turistik yerlerde kısa mesafede iş görür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.