Şimdi Ara

Bahçemdeki kedileri nasıl kovarım? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
2
Favori
192.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Komşumuzun kedilerinin gelmemesi için dikenli tel ile bölgemizi koruma altına aldık.

Komşumuz ise; " Bu tele bütün hayvanlar takılıyor zarar görüyor. Hayvan Haklarına aykırıdır." dedi.

Kendi bölgemizi koruma ve güvence altına almak " Anayasal Hakkımız " değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Komşumuzun kedilerinin gelmemesi için dikenli tel ile bölgemizi koruma altına aldık.

Komşumuz ise; " Bu tele bütün hayvanlar takılıyor zarar görüyor. Hayvan Haklarına aykırıdır." dedi.

Kendi bölgemizi koruma ve güvence altına almak " Anayasal Hakkımız " değil mi ?

Hocam istediğiniz şekilde tel çekebilirsiniz, diğer insanları rahatsız etmediğiniz müddetçe bir sorun olmaz diye düşünüyorum. "Hayvan hakları"na aykırı diye bir şey yok.

• Kediler dikenli tele takılınca acı çekiyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Kediler dikenli tele takılınca acı çekiyorlarmış

Bırak delirmiştir. Zaten bahçesinde bir sürü kedi tutanlar kafadan sakat oluyor. Ev benim istediğim gibi tel çekerim de gitsin. Böyleleri insandan çok hayvanı önde tutar çoktan sana düşman olmuştur. Çevremde de var tartışmaya değmez.

• laruz kullanıcısına yanıt

Bence hayvanlara zarar vermeyecek bi yöntem ile engelleseniz daha güzel olur. Sonuçta onlar hayvan ve o tellere takılıp yaralanabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun için herkes için zararsız bir çözüm buldum. Kediler kesinlikle geçemiyor.

Bahçemdeki kedileri nasıl kovarım?
  •  Bahçemdeki kedileri nasıl kovarım?
  • Arkadaşlar zararsız % 100 etkili bir çözüm üretildi. ama henüz Ülkemizde satıcısı yok. ama çok basit kendiniz de yapabilirsiniz. Kedileri Evinizden Uzak Tutacak Sistem Üretildi - Haberler

• laruz kullanıcısına yanıt

nıhayet sayenızde bır cozum buldum . buraya yazmakla ne ıyı yapmıssınız .sıze tanımasam da mınnettarım .komsu kedıler bahcesıne gırıyor dıye cıldırıyor ektıgı domates fıdelerının dıbıne tuvaletlerını yapıyor dıye ıkı bahce arasına cırkın cırkın engeller koyarak goya engel olacagını sanıyor. sadece cırkınlık yapıyor oysa. konusmadıgım hayvan derneklerı kalmadı .hayvan polısıne bıle gıttım . yok kedı kovucu cıhazlar yok spreyler yok jıletlı teller kımı zararlı kımı etkısız . turkıyede yoksa acaba sız kendınız yapabıldınız mı ? yapabıldıysenız ıletısıme gecek ısterdım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.