Şimdi Ara

Bahceli ve Erdogan arasinda ipler geriliyor: Bahceli'den Kavurmaci cevabi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Burada Bahçeli kandırıldı diye kendini tatmin edenler güzel kafa yaşıyor.

Siyaset bizzat Bahçeli-Erdoğan tarafından yeniden dizayn ediliyor.

Danışıklı dövüş!

Yeni siyasi kadrolar yakında ortaya çıkacaktır...

Hedef; emperyalist baskılara maruz kalan siyasetin yeniden dizayn edilmesi.

Akp yillardir "yeniden dizayn" edip duruyor zaten. 2010da yargiyi duzenlediler, sonuc ortada. Eger bugune kadar yapilanlar daha buyuk bir planin parcasi degilse akp yonetim isinde, "yeniden dizayn" isinde cok basariz bir parti. Devamli kandirilip duruyorsa isi bilmiyor demektir.

Bu kadar seye ragmen hala guveniliyorsa bu hatalarin bilerek yapildigini dusunup ayni sekilde devam etmesi isteniyordur. Cunku kimse yetersiz birine yonetim vermez.

Ayrica su emperyalist baskilar, dis gucler hikayesini gecin artik. Referandumda bunun ilgili madde yokken boyle olacak denildi, referandum bitince de gene butun soylemler unutulup olumlu soylemler yapildi. Ortada gercekten herkes bize dusmansa o zaman hep ona gore davranirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Başlığa bak hizaya gel. Ağlayın sızlayın, umduğunuz asla olmayacak. Herzamangi gibi hüsrana uğrayacaksınız.

Bunların derdi ülke filan değil. Tek dertleri kendi saplantılı ideolojik muhalifliklerini yapmak. Zaten kimsenin de taktığı yok bunları. Ağlayıp dursunlar.

Bahceli doğru söylüyor. Çünkü Bahceli ülkesini düşünüyor. RTE de kendi açısından doğru yapıyor. Kavurmacı, Mahkeme sonuçlanıp ceza alsa da, RTE bütün AKPli vekilleri FETÖcü diye partiden atsa da bu malum tayfa yine ikna olmaz. Çünkü onların derdi FETÖ filan değil, RTEyi yok etmek...

Büyük başlara dokunsun sesimiz çıkıyormu bakalım. Desteklerim aksine bunlar cayciyi ömür boyu hapse atiyor fetocu diye damadını ayırıyor nerde adalet herkes için adalet istiyoruz adam ayırmayn ne demek.kendine göre doğru olan mahkemeler bağımsız değil mı müdahale ettiğini yargıya kabul ediyorsun yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bahçeli resmen saçmalıyor.
    Rte dibine kadar haklı. Elemanın salıverilmesi masum olduğu anlamına gelmiyor. Rte ne yapacak ? telefon açıp şu adamı bırakın, şunu tutuklayın mı diyecek ? o zaman da yargıya müdehale var diye yaygara kopmayacak mı ? klasik rte düşmanlığı işte.
  • aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 10 Ocak 2021; 12:36:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra bahceli kim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Sen bişey demeden önce en az 50 kere düşün

Sen düşünebiliyor muydun?

Düşünebiliyorsan eğer büyük bir başarı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 25 Mayıs 2017; 15:37:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Danışıklı dövüş!

Akp yillardir "yeniden dizayn" edip duruyor zaten. 2010da yargiyi duzenlediler, sonuc ortada. Eger bugune kadar yapilanlar daha buyuk bir planin parcasi degilse akp yonetim isinde, "yeniden dizayn" isinde cok basariz bir parti. Devamli kandirilip duruyorsa isi bilmiyor demektir.

Bu kadar seye ragmen hala guveniliyorsa bu hatalarin bilerek yapildigini dusunup ayni sekilde devam etmesi isteniyordur. Cunku kimse yetersiz birine yonetim vermez.

Ayrica su emperyalist baskilar, dis gucler hikayesini gecin artik. Referandumda bunun ilgili madde yokken boyle olacak denildi, referandum bitince de gene butun soylemler unutulup olumlu soylemler yapildi. Ortada gercekten herkes bize dusmansa o zaman hep ona gore davranirsin.

Anlamadığınız nokta şu; yeniden dizaynı akp yapmayacak. Fetö'nün siyasi ayağına operasyon bizzat dışarıdan yapılacak.

Yeni milli klikler ortaya çıkıp faal olduğunda göreceksiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Danışıklı dövüş!

Anlamadığınız nokta şu; yeniden dizaynı akp yapmayacak. Fetö'nün siyasi ayağına operasyon bizzat dışarıdan yapılacak.

Yeni milli klikler ortaya çıkıp faal olduğunda göreceksiniz.

Kim yapacak fetonun siyasi ayagina mudaheleyi?

Eger bana "gecmisten bugune cemaate az yada cok bulasmis butun siyasiler ayrim yapilmadan ortaliktan cekilecek" diyebilirsen o zaman onlarin yerine kim gelecegini gorene kadar beklerim. Yok bunu diyemiyorsan o zaman senin anlamadigin noktalar var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 25 Mayıs 2017; 15:55:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Bahçeli, eğer itaat edeceksen adam gibi itaat et. Öyle bir o yana, bir bu yana olmaz bu işler. Bir gün Ak partili oluyor, bir gün chpli oluyor. Karar ver!!

Başka Bi konuda Bi soru sordum yamulduğunuzdan dolayı cevap veremediniz tekrar soruyorum. Erdoğan ve arkadaşlarının Fetullahçı Terör Örgütüne en çok yardım edenler olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Görmemişim. Tek yardımı onlar yapmamıştı. Ak parti iktidara geldiğinde feto zaten ziyadesiyle güçlüydü, her kurumda adamları vardı. Fetoya göz yummasını tabi ki olumsuz karşılıyorum. Şu bir gerçek ki Erdoğan darbeyi çok iyi savurdu. Erdoğan olmasa bu millet birbirini vuracaktı.
  • Umarım en berbat son senin olur Bahçeli. Öyle ecelinle yatağında gözlerini kapatmak yerine, bu ülkeye yaşattıklarının hesabını verirsin. Beter olsun.
  • quote:

Görmemişim. Tek yardımı onlar yapmamıştı. Ak parti iktidara geldiğinde feto zaten ziyadesiyle güçlüydü, her kurumda adamları vardı. Fetoya göz yummasını tabi ki olumsuz karşılıyorum. Şu bir gerçek ki Erdoğan darbeyi çok iyi savurdu. Erdoğan olmasa bu millet birbirini vuracaktı.

Darbeyi savurdu demek. Savurduğu ''darbenin'' üstünden 1 sene geçti, daha tek bilgimiz yok darbe ile ilgili. Araştırılsın önerisini reddeden bir parti darbeyi savuşturmuş oluyor demek. Buda sadece Türkiye'de olur zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

Darbeyi savurdu demek. Savurduğu ''darbenin'' üstünden 1 sene geçti, daha tek bilgimiz yok darbe ile ilgili. Araştırılsın önerisini reddeden bir parti darbeyi savuşturmuş oluyor demek. Buda sadece Türkiye'de olur zaten.

Araştırılacak bir şey yok çünkü. Her şey ortada. Chp muhalefet olayım diye ortalıkta bunları söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bahçeli resmen saçmalıyor.
    Rte dibine kadar haklı. Elemanın salıverilmesi masum olduğu anlamına gelmiyor. Rte ne yapacak ? telefon açıp şu adamı bırakın, şunu tutuklayın mı diyecek ? o zaman da yargıya müdehale var diye yaygara kopmayacak mı ? klasik rte düşmanlığı işte.

Ciddi ciddi bahceliyi de mi rte dusmani ilan ettin? Hani su referanduma olanak saglayip, rtenin yaninda duran kisi.
  • hele bakın kimm gelmişşş :D bahçeli yıllarca oy verdik sana ama kandırıldın malesef :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

Araştırılacak bir şey yok çünkü. Her şey ortada. Chp muhalefet olayım diye ortalıkta bunları söylüyor

Ulan 250 kişi ölmüş. Araştırılacak bir şey yok diyorsun. Daha 1. numarası belli değil darbenin. Kafalarına göre milleti içeri atıyorlar.

Laflara bak. Acayip güldürüyorsun insanları kendine, neşe kaynağısın böyle devam et.

• Rte niye böyle bir myk çıkardı onu anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bahçeli resmen saçmalıyor.

FETÖ’cülerin sızdığı MKYK listesinden haber verin

• Bu kukla halen konuşuyor mu lan Kim takar seni bu saatten sonra? Adam alacağını aldı
  • Günaydın bahçeli bey nasılsınız iyi uyudunuzmu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.