Şimdi Ara

Bahçeli : HDP-PKK-FETÖ yörüngesine giren CHP'nin Atatürk adını anmaya hakkı yoktur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bahçeli : HDP-PKK-FETÖ yörüngesine giren CHP'nin Atatürk adını anmaya hakkı yoktur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  5263 Mesaj
  http://t24.com.tr/haber/bahceli-2019-icin-ak-parti-ile-calisacagiz-ayni-safta-duracagiz,489438

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli konuşmasında, 2019 seçimleri için bloklaşmaya karşı AKP ile birlikte çalışacaklarını söyledi. "Aynı safta duracağız" diyen Bahçeli, "15 Temmuz'dan itibaren süregelen pozisyonumuz muhafaza edilecektir. Partimiz, 7 Ağustos Yenikapı ruhu ve 16 Nisan halk oylaması şuurunun gereği olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ile cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini 2019'da sonuna kadar tesis etmek suretiyle çalışacağız" dedi.

  Irak ile İran sınırı arasında meydana gelen deprem ile ilgili, "Irak ihmal edilemeyecek bir ülkedir" diyen Bahçeli, "Komşuluk hukukunun gereği ne ise o yapılmalıdır" dedi.

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP'nin değişen Atatürk söylemine ilişkin olarak Bahçeli, "Atatürk'e alaka yükseliyormuş ne var bunda; olması gereken bu değil mi?" diye sordu.

  Bahçeli "HDP-PKK-FETÖ yörüngesine giren CHP'nin Atatürk adını anmaya hakkı yoktur" ifadesini kullanarak, "Atatürk tam bağımsızlıktır. Atatürk, Türk milliyetçisidir. Komünist, köksüz, feslisi fessizi kim varsa kıvranmaktadır" diye konuştu.

  Suudi Arabistan bir robota vatandaşlık vererek tarihe geçmesini değerlendiren MHP lideri tepkisini, "Suudi Arabistan bir robota vatandaşlık vererek ne yapmaya çalışıyor" sözleriyle gösterdi.

  Gülen Cemaati'nin lideri Fethullah Gülen hakkında da konuşan Bahçeli, "ABD, FETÖ'nün başını elleri kelepçeli şekilde ilk uçakla göndermelidir" talebini dile getirdi.

  Seçim barajı ile ilgili sert açıklamada bulunan Bahçeli, "Merak etmeyin bu şerefsizlerin dilekleri tutmayacak. Bozkurtun beğenmediğini çakallar pay edermiş" ifadelerini kullandı. "MHP'nin baraj sorunu yok" diyen Bahçeli, "MHP selin önündeki kütük değil, selin ta kendisidir" dedi.

  Bahçeli'nin konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

  911 kilometre uzunluğunda sınırımız olan Suriye, 350 kilometre sınırımız olan Irak ihmal edilemeyecek boyuttaki 2 ülkedir. Doğası gereği, Irak, Suriye ve İran'daki her hadisenin ülkemize yansımaları olmaktadır. Sınırlarımızın diğer yakasında yaşanan doğal afetlerden bile Türkiye az ya da çok etkilenmektedir. Merkez üssü Halepçe'nin güneybatısı olan bir deprem meydana gelmiştir. Şu ana kadar yapılan açıklamalardan sayıları 400'ü aşan insanın hayatını kaybettiği anlaşılmaktadır. Tablo vahim, yıkım ileri boyuttadır. Komşuluk hukukunun gereği ne ise o yapılmalıdır. Türkiye hazır olduğunu samimiyetle dile getirmiş, enkazın kaldırılması ile ilgili duyarlılığını göstermiştir. Türk Kızılayı harekete geçmiş, AFAD hazırlıklarını yapmıştır.

  İstanbul'da yaşanacak muhtemel büyük depremle ilgili uyarıcı ifadeler uzun süredir gündemdedir. Depremle yaşamasını öğrenmek zorundayız. Feci akıbetleri bugünden yorumlayıp mutlaka önlem almak mecburiyetindeyiz. Deprem değil, tedbirsizlik ölümlere yol açmaktadır. İmar çalışmaları, kentlerin yeniden inşası konularında da özen gösterilmesi tartışmasız önemdedir. Irak'ın kuzeyindeki depremden şiddetli yıkım ve can kayıplarından dolayı son derece üzgünüz. Hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

  Türkiye'nin sırtını yere getirmek için zemin yoklayan pek çok husumet odağı vardır. Kaostan nemalanan, krizden çıkar sağlayan karanlık çevreler ülkemizin bekasını sakatlamak maksadı ile pusudadır. Bunların değirmenine su taşıyan, 5. kol faaliyeti ile değirmenine su taşıyan mihraklar ortaya çıkmıştır. Bölücüler arkasına baka baka yaşamakta, rahat nefes alamamakta, kimisi kafese, kimisi kodese girmekten kurtulamamaktadır. Terörle mücadele korkusuzca, kararlı bir şekilde hainleri hedef almaktadır. TSK, sınır ötesi ve vatan topraklarında teröristlere göz açtırmamaktadır. En son terörist teslim alınıncaya, en son kanlı silah kırılıncaya kadar mücadeleden geri dönüş yoktur ve tüm yollar kapalıdır. İnanıyorum ki hainler döktükleri tertemiz şehit kanlarında boğulacaklardır. Bekamıza silah doğrultan, kardeşlik bağlarımıza hançer saplamayı aklından geçiren kim varsa yaktıkları nifak ateşinde yanıp kül olacaklardır.

  Toprak ve insan bütünlüğümüze suikasta yeltenene kim olursa olsun kaybetmeye mahkumdur. Millet kenetlenmiş, dev cüssesi ile ayağa kalkmıştır. Al bayrak dalgalandığı müddetçe korkuya yer yoktur.

  Siyasetteki 'Atatürk' tartışması

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik artan ilgiden ziyadesiyle mutluluk duyuyorum, devamını temenni ediyorum. Aziz Atatürk'ün siyaset üstü kalması samimi dileğimdir. PKK, HDP ve FETÖ'nün yörüngesine giren CHP'nin Atatürk adını anmaya ne yüzü ne de hakkı kalmıştır. Atatürk hiç kimsenin siyaset dövüşünün, sivri dilinin konusu olmayacaktır. Atatürk'e alaka yükseliyormuş, ne var bunda? Olması gereken bu değil mi? Ne güzel işte bunu polemik malzemesi haline getirmek ahlaki mi? Yüzde 50+1 nelere kadirmiş, Atatürk konusu abartılıyormuş. Bazıları şaşkınlık geçiriyor, kelli felli kalem sahipleri hayretler içindeymiş. İpsiz sapsız değerlendirmeleri buruşturup atınız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti'dir.

  Atatürk tam bağımsızlıktır. Atatürk, Türk milliyetçisidir. Komünist, köksüz, feslisi fessizi kim varsa kıvranmaktadır. Varsın cehaletlerinin esiri olsunlar. Fazla söze yer ve gerek yoktur. Atatürk ortak kıvancımız, kurtuluşumuzun kutup başı olarak ebediyete kadar eserleri ile eşsiz mirasları ile varolacaktır. Manen yaşayacaktır.

  Suudi Arabistan'da yaşananlar

  Beyrut ile Riyad arasındaki ilişkiler sürekli geriliyor. Hariri'nin rehin mi, yoksa gönül rızası ile mi Suudi Arabistan'da bulunduğu tam olarak açıklanamıyor. İsrail ile ilgili kuşkular Suudi Arabistan'ı tümden kavramış, tutuklamalar, cinayetler, küresel senaryolar son günlerde herkesin gündemindedir.

  Bizim ilgilendiğimiz hanedanlar arasındaki kavga değildir. İnancımız, kutsal mabet ve mirasların bulunduğu Suudi Arabistan'ın dünyevi iktidar çatışmalarına kapılması esef vericidir.

  Robota vatandaşlık verilmesi

  Milyarlarca Müslüman açlık içinde kaybolmuşken, bir avuç şeyhin, emirin doymaz hırslarını nasıl açıklayacağız? Bu nasıl Müslümanlıktır, nasıl İslam anlayışıdır? Ilımlı İslam denilen dayatma nasıl dillendirilmektedir. Neyin ılığı? FETÖ'ye sipariş edilen dinler arası diyalog ve ılımlı İslam projesine şimdi yeni yetme prensler mi talipti? Bu yolun sonunda hayır, huzur yoktur. Suudi Arabistan tasarlanan robota dünyada ilk kez vatandaşlık vermekle ne yapmak istemektedir?

  IŞİD'le sürdürülen mücadelede önemli mesafeler alınmaktadır. 9 Kasım'da Suriye rejimi Ebu Kemal'i Bağdat'ın desteği ile almıştır. Anlaşıldığı kadarıyla IŞİD, Suriye ve Irak'ta işgal ettikleri alanların büyük bir kısmını kaybetmiştir. YPG, PKK, PYD terör örgütleri doldurmaktadır yerini. Doha'da anti IŞİD koalisyon merkezi varken, ABD'nin, imzalanan memorandumla Amman Gözlem Merkezi'nin kurmasının sonuçlarının nelere neden olacağını zaman gösterecektir. Sayın Cumhurbaşkanı inaniyorum ki muhataplarından bilgi alacak, Türkiye'nin tavrını gösterecektir.

  Evimiz hamdolsun düzenlidir, aksini inkar eden varsa geçmişteki günahlarını affettirmek için özeleştiri yapacak cesareti göstermelidir.

  Yıldırım'ın ABD ziyareti

  Başbakan Binali Yıldırım'ın düzenlediği ABD ziyaretinin verimli geçtiğinin ifade edilmesi hiç kimseyi rehavete sürüklememelidir. Burada sorumluluğun esas itibarıyla ABD'de olduğunu aklımızdan çıkarmayız. Çürük iple kuyuya inen dibe çakılır. Terör örgütleri ile düşüp kalkandan dost olmaz. Sorunların anlık müdahalelerle, telefonla çözümünde mutabık kalınmıştır. ABD anlık müdahaleyi, telefon diplomasisini bir tarafa bırakmalı, önce terör örgütlerinden elini ayağını çekmeli, sonra FETÖ'nün hain başını elleri kelepçeli şekilde ilk uçakla Türkiye'ye göndermelidir. Klişe ifadeleri geçelim. Suçluların derhal ve ön şartsız iadesini talep ediyoruz. Çok mu şey istiyoruz? Saygı duyulmasını, milletimizin egemenlik haklarına riayet edilmesini şart görüyoruz. ABD, PKK'ya silah vermeyi bıraksın, Türkiye'yi küçük görmekten çok acilen uzaklaşsın.

  Geçtiğimiz hafta, dile getirdiğim bazı düşüncelerim hafta boyunca tartışılmıştır. Kuyuya taş atmasam da bazı gafilleri taşı düştükleri çukurdan çıkarmak için adeta çırpınmışlar. Seçim barajı kapsamında hikayeler uydurmuşlardır. Bunlara hakikaten de acıyorum.

  Çalıda gül bitmez, cahile söz yetmez. Biz doğru gördüklerimizi hilesiz, hurdasız haykırmayı sürdüreceğiz. Yüzde 10 barajı ağır dedim, buna itiraz eden çıkmadı. 12 Eylül sonrasında inşa edilen barajla, MHP'nin ve Milli Selamet Partisi'nin silinmesi hedeflenmişti. İttifaklarla barajın aşılması mümkün olmuştur. Yüzde 10 barajı aşılabilir duruma gelmiştir. Artık bu kadar zorlamalar ve dayatmalarla birilerini öldürerek kendini yaşatma yerine hep beraber nasıl yaşarız noktasında bir uzlaşmaya varacak çalışma yapılmalıdır. Bu yüzde 5 mi olur, 6 mı olur, 10 olarak mı kalır? Müfteriler saldırmaya, MHP'yi karalamaya başlamışlardır. Şunu herkes bilsin ki, MHP'nin baraj maraj sorunu asla yoktur. Aziz milletimizin desteği bunun en açık örneğidir. MHP, selin önündeki kütük değil, bizzat selin ta kendisidir. Biz barajdan korktuğumuz için değil, Türkiye'nin 16 Nisan'dan sonra değişen hükümet etme sistemi ile birlikte ortaya çıkan siyasal zaruretten, olası ittifaklarla barajın delinmesinden dolayı düşüncelerimizi paylaştık. MHP, onyıllardır yüzde 10'luk barajın aleyhine kurgulandığını gayet iyi bilmektedir.

  Baraj altına kaldığımızdan dolayı söylediğimizi iddia ettiler. Yüzsüzce, hayasızca ifade ettiler. Oy oranımızın yüzde 3, 5 civarında seyrettiğini şerefsizce ifade ettiler. Gökten kemik yağmayacaktır. Bozkurtun beğenmediğini çakallar kapışırmış. Bunların alayının sıraya girmesi de bu yüzdendir. Demokratik sistemlerde meşruiyetin temeli seçimlerdir. Seçim sisteminden beklenen aynı zamanda tüm siyasi akım ve eğilimlerin de parlamentoya yansımasıdır. Temsilde adalet ilkesinin de gereği budur.

  Yüzde 10 barajı seçmen oylarınının TBMM'de temsil edilememesi sorununu doğurmaktadır. Önemli bir adaletsizliktir. Yüzde 10'a kafayı takanlar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile artık baraj, yüzde 50+1'e çıkmıştır. Yönetimde istikrar ilkesi sağlanacağına göre temsilde adaletin temin edilmesine yönelik engel teşkil ettiği açık olan yüzde 10 seçim barajı tıkanmaya yol açmayacak şekilde yeniden ele alınmalıdır. CHP, baraj aşağı insin, 0 ile yüzde 3 arasında olsun diyor. Ses edilmiyor. "Baraj tekrar düşünülsün, bir kez daha ele alınsın" dediğimde kıyamet kopuyor. Bu ne yaman bir çelişkidir. CHP, siyasi varlığı ile ilgili korku mu yaşıyor? Vicdanına baraj yaptıranlar, şerefine mim çektirmişler, hele bir deyin, bize ne söylemeye çalışıyorsunuz. MHP barajları yıka yıka, manşetleri yara yara bugünlere gelmiştir. Yoluna da devam edecektir.

  "MHP selin önündeki kütük değil, selin ta kendisidir"

  MHP'nin baraj maraj sorunu asla yoktur. Aziz milletimizin desteği bunun en açık delilidir. Milliyetçi Hareket Partisi selin önündeki kütük değil, selin ta kendisidir. Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantılarının Meclis'e geldiklerini ifade ettik. Seçim barajının oransal bazda ne olması gerektiğini değil, tartışılacak bir zemin hazırlanmasını önerdik.

  "2019 için AK Parti ile çalışacağız, aynı safta duracağız"

  Bu bloklaşmaya cevaben, 15 Temmuz'dan itibaren süregelen pozisyonumuz muhafaza edilecektir. Partimiz, 7 Ağustos Yenikapı ruhu ve 16 Nisan halk oylaması şuurunun gereği olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ile cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini 2019'da sonuna kadar tesis etmek suretiyle çalışacağız. Türkiye'nin demokratikleşme, normalleşme ve istikrara kavuşabilmesi için 15 Temmuz'da üstlendiğimiz sorumluluk üzerinden devam edeceğiz. Aynı safta, aynı yerde duracağız. Bu Milliyetçi Hareket Partisi sözüdür.

  http://t24.com.tr/haber/bahceli-2019-icin-ak-parti-ile-calisacagiz-ayni-safta-duracagiz,489438  |
  |
  _____________________________
  Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

  Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
 • Konuyu paylaşan AKP'li karşim;

  Çok klasik olacak, biliyorum...

  - CHP'nin FETÖ için olimpiyat düzenlediği günleri hatırlar mısın?
  - CHP liderlerinin tamamının FETÖ lideri için ağıt yaktığı günleri hatırlar mısın?
  - CHP'li belediyelerin FETÖ için bedava arazi tahsis ettiği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin tüm devlet kadrolarına FETÖ'cüleri yerleştirdiği günleri hatırlar mısın?
  _ CHP'nin liderinin FETÖ'cü savcılara kendi zırhlı aracını tahsis edip, onurlu Türk subaylarına komplo düzenlenmesine ortak olduğu günleri hatırlar mısın?

  ya da,

  - CHP liderinin PKK'nin elebaşına "Sayın Öcalan" dediği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin hakimleri PKK'lı teröristlerin ayağına gönderdiği ve onları affettiği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin valilere ve kaymakamlara PKK'nın şehirlere yığınak yapma girişimlerine müdahale etmemeleri yönünde emirler verdiği günleri hatırlar mısın?

  Sanmıyorum. Hatırlıyor olsan, muhtemelen hergün bu bilgileri paylaşırdın.
  Hatta PKK, FETÖ, terör, cinayet, vatan, onur gibi kavramların herhangi bir önemi olsa, bugün sana "AKP'li karşim" demezdim.

  Değil mi?

  Bahçeli hangi yörüngeye girmiş, geçiniz bunları  Seçmenine açıkça ihanet etmiş bir parti lideri başka birşey değil

  Bahçeli gibi yerli ve milli bir şahsiyet ülkemizin en büyük şansıdır. O olmasa fetö çoktan Mhp ye çökmüştü. Yollarını ayıranlar belli, nereye çöktükleri belli. Bazen etrafımıza bakıp ülkenin geleceği hakkında yeise düşsem de Erdoğan ve Bahçeli gibi şahsiyetlerin duruşlarını gördükçe yüreğim rahatlıyor.

 • Yarbay
  3529 Mesaj
  Bahçeli hangi yörüngeye girmiş, geçiniz bunları  Seçmenine açıkça ihanet etmiş bir parti lideri başka birşey değil  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Çıkarım Senle Her Yola Toyota...

  Toyota
  Gitti, Mercedes Geldi...

  >>TIKLA<<
 • Er
  5 Mesaj
  Ohh grup toplantısıda bitti,İnanmışlar mıdır sence?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judge JR. -- 14 Kasım 2017; 16:16:57 >
  |
  |
  _____________________________
  Hukuk Fakültesi 3.sınıf
  İşletme Fakültesi 3.Sınıf
 • Yarbay
  3690 Mesaj
  Bahcelinin haberlerini de sistemli adam paylasmaya basladiysa Bahcelinin durumu ortada demektir.
  _____________________________
  Yok imza mimza
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  4 Not
  En son 5000 ülkücü Kerkük'e yürüyorduk işte öyle şiyy...
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1227 Mesaj
  Şaka maka bir yana, bu ülkede BATI'ya sehven dahi olsa hiç bir şekilde taviz vermeyen tek milliyetçiler olmuştu, onlar da IYI sayesinde mecbur tavizci olacak. Erbakan demişti ya, siyonistler herkesi bir şekilde kendilerine çalıştırırlar.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5263 Mesaj
  Bahçeli gibi yerli ve milli bir şahsiyet ülkemizin en büyük şansıdır. O olmasa fetö çoktan Mhp ye çökmüştü. Yollarını ayıranlar belli, nereye çöktükleri belli. Bazen etrafımıza bakıp ülkenin geleceği hakkında yeise düşsem de Erdoğan ve Bahçeli gibi şahsiyetlerin duruşlarını gördükçe yüreğim rahatlıyor.
  _____________________________
  Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

  Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
 • Yüzbaşı
  307 Mesaj
  Ilk defa bu kadar uzun bir yazı okudum bu forumda.  Bahçeli gibi bir değer,iktidar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.  En azından MHP-AKP ittifakı ile bakanlar kuruluna sokulmalı  Dua ile  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  4777 Mesaj
  Konuyu paylaşan AKP'li karşim;

  Çok klasik olacak, biliyorum...

  - CHP'nin FETÖ için olimpiyat düzenlediği günleri hatırlar mısın?
  - CHP liderlerinin tamamının FETÖ lideri için ağıt yaktığı günleri hatırlar mısın?
  - CHP'li belediyelerin FETÖ için bedava arazi tahsis ettiği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin tüm devlet kadrolarına FETÖ'cüleri yerleştirdiği günleri hatırlar mısın?
  _ CHP'nin liderinin FETÖ'cü savcılara kendi zırhlı aracını tahsis edip, onurlu Türk subaylarına komplo düzenlenmesine ortak olduğu günleri hatırlar mısın?

  ya da,

  - CHP liderinin PKK'nin elebaşına "Sayın Öcalan" dediği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin hakimleri PKK'lı teröristlerin ayağına gönderdiği ve onları affettiği günleri hatırlar mısın?
  - CHP'nin valilere ve kaymakamlara PKK'nın şehirlere yığınak yapma girişimlerine müdahale etmemeleri yönünde emirler verdiği günleri hatırlar mısın?

  Sanmıyorum. Hatırlıyor olsan, muhtemelen hergün bu bilgileri paylaşırdın.
  Hatta PKK, FETÖ, terör, cinayet, vatan, onur gibi kavramların herhangi bir önemi olsa, bugün sana "AKP'li karşim" demezdim.

  Değil mi?
  _____________________________
 • Binbaşı
  1941 Mesaj
  Haburcularin megri megricilerin kankisi Bahceli, Ataturkculuk dersi veriyor.....  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5263 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: El-Ezher

  Ilk defa bu kadar uzun bir yazı okudum bu forumda.  Bahçeli gibi bir değer,iktidar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.  En azından MHP-AKP ittifakı ile bakanlar kuruluna sokulmalı  Dua ile

  Sayın Bahçeli kabul etmez. Keşke iç işleri bakanı olsa. Hatta başbakan yardımcısı.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

  Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
 • Onbaşı
  26 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: sistemli adam

  Bahçeli gibi yerli ve milli bir şahsiyet ülkemizin en büyük şansıdır. O olmasa fetö çoktan Mhp ye çökmüştü. Yollarını ayıranlar belli, nereye çöktükleri belli. Bazen etrafımıza bakıp ülkenin geleceği hakkında yeise düşsem de Erdoğan ve Bahçeli gibi şahsiyetlerin duruşlarını gördükçe yüreğim rahatlıyor.

  ne milli şahsiyeti ya çoluğu çocuğu bile yok bahçeli ne anlar ne güzel demiş cumhurbaşkanımız çoluksuz çocuksuz adam nerden milli oluyo
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  285 Mesaj
  Bahceli istifa edip yoluna akape milletvekili olarak devam etse daha iyi.

  bir partinin lideri olup başka partiye yalakalik yapmak görülmüş bir şey degil  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  FAHİŞE GÖNÜLLERİN KAHPELİKLERİ KOYMAZ BİZE ; BİZ ÖLÜM VURUŞU YAPTIK HAYALLERİMİZE...!
 • Yüzbaşı
  375 Mesaj
  sayın agzı bozuk başkanın ve akp kuklasının son çırpınışları....
  |
  |
  _____________________________
  Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır
 • Yarbay
  3529 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: El-Ezher

  Ilk defa bu kadar uzun bir yazı okudum bu forumda.  Bahçeli gibi bir değer,iktidar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.  En azından MHP-AKP ittifakı ile bakanlar kuruluna sokulmalı  Dua ile

  Eski kullanıcı adı iyiydi, niye değiştirdin  Kullanıcı adını görmeden bi baktım, birisi basgan reisi taklit ediyor herhalde dedim. Meğerse ta kendisiymis  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Çıkarım Senle Her Yola Toyota...

  Toyota
  Gitti, Mercedes Geldi...

  >>TIKLA<<
 • Teğmen
  119 Mesaj  şunu diyen ve sonrasında "Türklüğün bekası için" diyerek akpye oy isteyen bahçeliyi ancak akpliler adam yerine koyar. onlar da şunlar oluyor:

  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _force_ -- 14 Kasım 2017; 18:55:39 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  307 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: arifomer


  quote:

  Orijinalden alıntı: El-Ezher

  Ilk defa bu kadar uzun bir yazı okudum bu forumda.  Bahçeli gibi bir değer,iktidar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.  En azından MHP-AKP ittifakı ile bakanlar kuruluna sokulmalı  Dua ile

  Eski kullanıcı adı iyiydi, niye değiştirdin  Kullanıcı adını görmeden bi baktım, birisi basgan reisi taklit ediyor herhalde dedim. Meğerse ta kendisiymis

  Kullanıcı adımızı değiştirdik diye,fikirlerimizide değiştirecek değiliz.  Bizim çizgimiz belli,bildiğimiz doğruların arkasındayız  Dua ile  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  7403 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: captain_turkiye

  Bahcelinin haberlerini de sistemli adam paylasmaya basladiysa Bahcelinin durumu ortada demektir.
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Hây'dan gelen Hû'ya Gider!!....
 • Binbaşı
  1171 Mesaj
  Bahçeli ve MHP'si 17/25 Aralık'a en önde sahip çıkan ekipti. Şimdi çok değerli bir devlet büyüğü oldu
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Henry Huxley -- 14 Kasım 2017; 19:50:0 >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  307 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: sistemli adam


  quote:

  Orijinalden alıntı: El-Ezher

  Ilk defa bu kadar uzun bir yazı okudum bu forumda.  Bahçeli gibi bir değer,iktidar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.  En azından MHP-AKP ittifakı ile bakanlar kuruluna sokulmalı  Dua ile

  Sayın Bahçeli kabul etmez. Keşke iç işleri bakanı olsa. Hatta başbakan yardımcısı.

  Duyumlarıma göre,AKP öncesi koalisyon hükümetinde ülke çok zor günler geçirdi.

  Bir gecede ülkenin borcu ikiye katlandı.

  AKP iktidara geldi ve ülkeyi yeni baştan yarattı.  Bu açıdan bakarsak,Bahçeli siyasetteki son yıllarında AKP ile çalışmak isteyecektir,herşey yolunda,her anlamda riskler bertaraf edilmiş,bu yüzden kabul edecektir  Dua ile  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
son dakika
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.