Şimdi Ara

Bahçeli: Hayır diyenler kaçacak delik arayacaklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam daha geçen sene herşeye hayır diyen adam değilmiyimdi?

La bunu kasedi falan olmasın baykal gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 11 Şubat 2017; 20:08:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimin kaçacak delik arayacağını göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDP evet deseydi şuanda başkanlık için refaranduma dahi ihtiyaç olmicaktı çözüm süreci döneminde evet diyebilirdi hükümetle anlaşabilirdi o zaman devletin başına kral kürtlerede özerklik gelirdi ama halkaları düşünerek hayır dedi şimdi hdp yi dışlayan partiye bakın hele

• Bir mhp li olarak utandım partinin başına yemek için gelip hayatı boyunca bir iş yapmayan insanın boş konuşması bundan sonra oy yerine ne alırsınız bilemem
  • Meral Akşener in genel başkanlık için gümbür gümbür geldiğini görüp,genel başkanlık elinden gitmesin diye AKP ile başkanlık için anlaşıp,Meral Akşener i hükümetin de desteğiyle partiden uzaklaştıran kişidir Bahçeli.

Bu ne koltuk sevdasıdır arkadaş,partiyi ne hale getirdi adam,bi dahaki seçimlerde barajı geçemez MHP bu adam yüzünden.

Eğer M.Akşener genel başkan seçilseydi iddia ediyorum,MHP nin oyu %20 lere çıkardı,tabi bu da AKP nin işine gelmezdi!!!

• yüzsüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkmen beyi yine çok iyi konuşmuş tebrikler el ele Yeni Güçlü Türkiye için kudursalarda boşa
  • Bu adamın her çıkışında kaset iddialarına ufak ufak inanmaya başlar oldum. Fikirler, siyasi yaklaşımlar zamanla değişir, doğaldır. Ama ilkelerinden bir anda 180 derece dönüyorsa orada uygunsuz bir durum var demektir.
  • tehditler de başlamış
    sedat peker kafası bu hepsi aynı tezgahın mahsülü
    hayır diyeni vatan haini ilan ederler yarın
  • O referandumdan evet geçerse kılışlaroğlunu tutuklayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Bahsettiği tipleri tanıyorsunız değilmi ? Darbe girişiminden önce katıldığı her program da ben başbakan olacağım diyen, 15 temmuzdan sonra işler çoook değişecek diyen koltuk sevdalısının destekçilerinden bahsediyor.

Askerimize kurşun sıkan teröristler ve şehirlerdevki destekçilerinden bahsediyor.

Nasıl diyordu sizin haberciniz "korkma titre"

Oh ne kadar kolay böyle iftira atmak. Bu mesajını kendisine göndersem ve hakkında dava açsa koyun gibi melersin mahkemede.

Kadın hiçbir zaman 15 temmuz demedi. Ayın 15'inde başbakan olacağım dedi. Ki 15 mayısta olağanüstü MHP kurultayı vardı. Sağolsun partiniz engel oldu kurultaya.

Aynı iftiraları 15 temmuz sonrası akpli bir gazeteci höykürüyordu. Akşener programa telefonla katılıp adamın ağzına ağzına soktu lafları. Tek kelime cevap veremedi o gazeteci de melemekten başka. Hatta Akşener mahkemeye verdi herifi. Git bak bakalım sonuç ne olmuş. Sen de kuyruğunu kıstırmak istemiyorsan insanlara iftira atma. Eğer gerçekten fetöyle alakası olsa kadının şimdiye 1000 kere hapse girmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Meral Akşener in genel başkanlık için gümbür gümbür geldiğini görüp,genel başkanlık elinden gitmesin diye AKP ile başkanlık için anlaşıp,Meral Akşener i hükümetin de desteğiyle partiden uzaklaştıran kişidir Bahçeli.

Bu ne koltuk sevdasıdır arkadaş,partiyi ne hale getirdi adam,bi dahaki seçimlerde barajı geçemez MHP bu adam yüzünden.

Eğer M.Akşener genel başkan seçilseydi iddia ediyorum,MHP nin oyu %20 lere çıkardı,tabi bu da AKP nin işine gelmezdi!!!

Çok güzel açiklamişsiniz.

Ek olarak; Bahçeli koltuğu kurtardim ama bunlar beni rahat bırakmaz, başkanlık gelsin, ben de yardimci olarak devam edeyim, bir kaç bakanlik kapayim, demiş oluyor. Yani koltukta 10 seneyi bu sekilde garantileyecek. Bu referandum Bahceli icin ölüm kalim meselesi, bu yuzden akp den daha cok bastiriyor. Hayir cikarsa akp devam eder gider ama Bahceli kaybolur gider!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mhp yi bitirdi . Ben şahsen pişmanım mhp ye oy verdiğime son seçim hatta ailece pişmanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Sonuçlar kendisi alehine çıkarsa kendisi kaçacak mıdır? Sanmıyorum. Koltukta oturmaya devam edecek.

Hatta bence ölümünde koltukla gömülmek isteyecektir.

Daha öncede izah ettiğim gibi, Devlet Baheçli ve bu zihniyetteki insanlar saplantılıdır. İsterlerki uğruna hayat harcadıkları mevzuda ölsünler, tepede, koltukta, at üstünde ölsünler ve orada anılsınlar. Bu kafadaki insanlar için emeklilik-ayrılmak-yol açmak demek tüm hayatın adeta boşa gitmesi demektir.

Şu andada devlet bahçelinin 180 derece dönüşünün tek ama tek sebebi meral akşener-sinan oğan gibi derinden güçlü gelen muhaliflerin 15 temmuz süreci ve sonrasında neredeyse tamamen bastırılması, ortadan silinmesi, parti içi muhalif adayların medyadan piyasadan kaybedilmesinin bedelidir.

Akp bahçeliye açıkca "ey devlet, sen benim kılıcımı salla işim görülene kadar bende senin köy ayağılığa ses etmiyim, rakiplerini ortadan kaldırayım" demiştir. Sonucuda pek ala görüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Meral Akşener in genel başkanlık için gümbür gümbür geldiğini görüp,genel başkanlık elinden gitmesin diye AKP ile başkanlık için anlaşıp,Meral Akşener i hükümetin de desteğiyle partiden uzaklaştıran kişidir Bahçeli.

Çok güzel açiklamişsiniz.

Ek olarak; Bahçeli koltuğu kurtardim ama bunlar beni rahat bırakmaz, başkanlık gelsin, ben de yardimci olarak devam edeyim, bir kaç bakanlik kapayim, demiş oluyor. Yani koltukta 10 seneyi bu sekilde garantileyecek. Bu referandum Bahceli icin ölüm kalim meselesi, bu yuzden akp den daha cok bastiriyor. Hayir cikarsa akp devam eder gider ama Bahceli kaybolur gider!

Hayır çıkar üzerinede rte nin vadesi dolar yahut sağlığı bozulursa emin olunuz akp diye birşey kalmaz ortada.

bknz. türk siyasi tarihi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Bu adam daha geçen sene herşeye hayır diyen adam değilmiyimdi?

La bunu kasedi falan olmasın baykal gibi?

Kasedi olabilir.

Ama bence tek mesele o koltukta iken ölmek istemesi. Meral Akşener e diğerlerine koltuğu kaptırıp volvosunda ferdi tayfur dinlerken ölmek istemiyor, koltukta ölmek istiyor.

bir nevi saplantı.
  • bu ne baskı lan zorla evet mi attırcaksınız adalet nerde lan nasıl bi ülkede yaşıyoruz
  • Şerefsiz, haysiyetsiz adam. Öptüğümün faşisti.
  • Ya şu ne yüzle çıkıp daha açıklama yapabiliyor ???? Seçimlerde babam mıydı başkanlığa karşı olan ? Ne vaat ettilerde sattın fikirlerini ? Seçimden sonra burdayız biz kaçmayız bir yere , aklı mantığı olan hayır der zaten , hayır da çıkacak . Sonraki seçimlerde sende meclise giremeyeceksin , kaçacak yerin de olmayacak.

• Şehit anasını da mı kovalayacaksın Bahçeli ? Gerçi bu saatten sonra artık senden herşey beklenir.

"PKK hayır diyor" diyerek algı yaratmak isteyenler buna ne diyecek acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.