Şimdi Ara

Bahçeli: Hayır diyenler kaçacak delik arayacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
4.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahçeli “HAYIR”cıları tehdit etti: “Kaçacak delik arayacaklar”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’lilere “Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar” tehdidinde bulundu.
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Hayır’ diyeceğini açıklayan MHP’li muhaliflere, “PKK ‘hayır’ diyormuş varsın desin. Bunu da kendini Türk milliyetçisi sanan, toplanıp toplanıp dağılan, tutunacak demir parmaklık arayan zavallılar düşünsün” diyerek seslendi. CHP’lilere ise “Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar” tehdidinde bulundu.

TBMM’deki tatil sona erdi
    TBMM’deki tatilin sona ermesiyle partilerin grup toplantıları da bugün yapıldı. İlk grup toplantısını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli düzenledi. Devlet Bahçeli, “Anayasa değişikliği kapsamındaki ‘evet’ kararımızda, yakın tehditler belirleyici olmuştur. MHP, meselelere zamanlar üstü bir düşünce ile yaklaşmaktadır” diyerek değişikliğe neden destek verdiklerini açıkladı.

“Bunlar çılgına dönüp kudursalar da devlet için evet”

“Anayasa değişikliğine ‘evet’ diyoruz ya, sancıları ondandır. Erdoğan’ı seçeceğimizi herkes bilmeli” diyen Devlet Bahçeli, “Bunlar çılgına dönüp kudursalar da devlet için evet” şeklinde konuştu.

“TEKLİF SON DERECE FAYDALI”

– Beklenen onayın Resmi Gazete’de yayınlanmasıyla birlikte referandum günü belli olacaktır. Türk milleti, sandıkta kararını verecektir. Demokrasi karşıtı cephe ne yaparsa yapsın, millet anayasa değişikliğine damgasını vuracaktır. Son derece faydalı teklif ülkenin önünü açacaktır.

“CHP, HDP, FETÖ, PKK, ÖDP, EMEP, TKP… SİZE NE?”

– Bugün malum şer ve kriz ittifakı emel birliği etmiş, anayasa değişikliği konusundaki tutumumuzu eleştiriyor. CHP, HDP, FETÖ, PKK, DHKP-C, ÖDP, EMEP, TKP eli kanlı aydınlıkçılar, sözcüler, kendilerine milliyetçi diyenler… Size ne? Size mi soracaktık. Anayasa değişikliğine niye ihtiyaç duymuşuz. Ne yani izni sizden mi alacaktık? Başkanlık sistemine neden ‘evet’ demişiz. AKP’nin ve Cumhurbaşkanı’nın nasıl oluyorda peşine takılmışız…

CHP ZİHNİYETİ MİLLETTEN ŞAMARI YİYECEK

CHP zihniyeti milletten şamarı yiyecek yakın kısmı HDP ile birlikte rüzgar ekerken fırtınayla karşılaşıp sandığın dibine tortu gibi çökecektir.

MERAL AKŞENER’E GÖNDERME

PKK ‘hayır’ diyormuş varsın desin. Bunu da kendini Türk milliyetçisi sanan, toplanıp toplanıp dağılan, tutunacak demir parmaklık arayan zavallılar düşünsün.MHP’nin milli ve demokratik mücadelesinden korkanlar, öcü gibi görenler bundan sonra rahat yüzü göremeyecekler.

CHP’YE TEHDİT: KAÇACAK DELİK ARAYACAKLAR

Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar.

http://gazetelink.com/bahceli-hayircilari-tehdit-etti-kacacak-delik-arayacaklar/

• Saadet partisiyle aynı oyu alınca genel seçimlerde o zaman görücem ben deliği kendisi başında durursa eğer partinin
  • bu şey değil mi ya yolsuzluk yaptığı için erdoğanla koalisyonu reddeden ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MHP, meselelere zamanlar üstü bir düşünce ile yaklaşmaktadır.

woww büyüksün bahçeli
  • Sonuçlar kendisi alehine çıkarsa kendisi kaçacak mıdır? Sanmıyorum. Koltukta oturmaya devam edecek.

Hatta bence ölümünde koltukla gömülmek isteyecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir diyorum adresim belli isteyen bulur

Tek adam yonetimine hayir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şahsiyeti kendi tabanı bile ciddiye almıyor artık, boşu boşuna konuşup duruyor.
  • halka sırtını dönüp hayır diyenler yok olacakmış. ulan biz halk değilmiyiz,biz uzaylımıyız. hayır diyenler halk değil mi?
    Asıl kendi tabanına sırt dönenler,halkın gerçek gündeminden uzaklaşıp suni gündemler yaratıp halkı ayrıştıranlar yok olup gideceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 11 Şubat 2017; 14:3:28 >
  • Hayır veriyoruz, yerimiz yurdumuz belli. İlerde kimin ne kadar satıldığını anlayınca kim kaçacak delik arar o zaman görürüz.

• Devlet bahçeliye güvenim sonsuz dedikleri hep çıktı hükümetin yanıldığı yerlerde bile doğruları söylemekten vazgeçmedi.Hdp ile ittifak yapmadı diye kendisine saldırıyolar yedirmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B6935253 -- 11 Şubat 2017; 14:6:7 >
  • Niye la mafya mısın sen? Akp ye takıla takıla mafya bozuntusu olmuş.

Tek adamlık en iyisi olsaydı Atatürk bize tek adamlığı uygun görürdü.

Bunun gibi zihniyeti bozuklar yüzünden HAYIR demeliyiz.
    Gerçi o makama(tek adamlığa) en naif insan bile gelse bozulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk Sevdalısı 1987 -- 11 Şubat 2017; 14:9:0 >
  • bu adam büyük ihtimal kendisi emekli olduktan sonra partiyi'de kapatacaktır gidişat onu gösteriyor
  • Bahsettiği tipleri tanıyorsunız değilmi ? Darbe girişiminden önce katıldığı her program da ben başbakan olacağım diyen, 15 temmuzdan sonra işler çoook değişecek diyen koltuk sevdalısının destekçilerinden bahsediyor.

Askerimize kurşun sıkan teröristler ve şehirlerdevki destekçilerinden bahsediyor.

Nasıl diyordu sizin haberciniz "korkma titre"

• Oooo tehdit! Çok merak ediyorum ne olacakmış hayırcılara. Bu adam RTE'ı da geçti, RTE hakaret eder hedef gösterir diyorduk Bahçeli açıktan tehdit savuruyor.

• 1970 lerin kafası. siyah beyaz Türk filmlerindeki gibi ya iyilerdensin yada kötülerdensin. ya sağcısın ya solcu. ya hükümettensin yada fetö pkk hdp chp vs lerdensin. ortası yok.
  • Yeni partilerine çok yakıştılar.

Bahçeli: Hayır diyenler kaçacak delik arayacaklar
  • Hayır diyen tehdit edilecekse terörist vatan haini ilan edilecekse referandum niye yapılıyor.
    Nerde demokrasi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Bahsettiği tipleri tanıyorsunız değilmi ? Darbe girişiminden önce katıldığı her program da ben başbakan olacağım diyen, 15 temmuzdan sonra işler çoook değişecek diyen koltuk sevdalısının destekçilerinden bahsediyor.

Askerimize kurşun sıkan teröristler ve şehirlerdevki destekçilerinden bahsediyor.

Nasıl diyordu sizin haberciniz "korkma titre"

Haddini bil seviyeni koru diyecem ama AKP'Nin ruhunda var iftira hakaret ve tehdit.

AKşener öyle paralelciydi ya, alsaydı bankasya'ya su faturasını yatıranı bile içeri atan hükümetin? Noldu ses seda çıkmıyor? Öyle at suçu oh deli inansın durdun.
  • Az sus da 1 Kasım 2015'e kadar yaptığın tutarlı mantıklı partinin ilkelerinden kopmayan (hatalar elbet oldu) muhalefetin için teşekkür edelim.

1 Kasım sonrası koltuk sevdalısı olması ve sonrasında ne ülkesinin ne partisinin ilkeleriyle örtüşen Başkanlık sistemine kraldan çok kralcı olup evet demesiyle çok büyük yanlışlar yaptı çok.

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    İftira değil kardeşim bu kafının bu konuşmaları yaptığı kayıtlara ulaşmak çok zor değil. Hani bunun neresi iftira?

Ben bilmiyorum faturayı yatıranı sen getir göster bilelim hep birlikte. Akşenerin videosunu da youtube dan izle.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.