Şimdi Ara

BAHÇE SALINCAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
20.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır eve bir salıncak almayı düşünüyordum. Çeşitli yerleri inceledim istediğim gibi buldum ama pahalı. Örneğin Metro da gördüğüm salıncak 399 TL ydi. Bir de nakliye parası var 45 TL siz hesap ediniz. Ama internetten araştırdım ve beyendiğim o bahçe balkon salıncağını sıcak fırsat olarak sadece 199TL + 45 TL kargo parası ilewww.koctas.com da gördüm. MONTE GRIS SALINCAK Hemen sipariş verdim, tarih sıralaması şöyle:

sipariş: 26/06/2011 pazar
    teslim: 30/06/2011 perşembe
    ve ben kurdum: 01/07/2011 cuma ve hafta sonu keyifim =)

Paket Yorumum: Salıncak çok dayanıklı bir malzemeden yapılmış, kargo ile eve geldi çok ağır adam zor koydu kapının önüne. Bir sorun olursa diye kartona zarar vermeden falçatayla kenardan kestim. Eksik bir şey çıkmadı çok şükür. Parçalar tek tek ambalajlı. Vidalar, kapaklar, salıncak parçaları, montaj için gerekli alyans ve anahtar var.

Kurulum Yorumum: Kurulumu kolay ama 2 kişi yapsa daha iyi olur çünki ayakları birleştirmek için bir desteğe ihtiyaç olabiliyor ve zaman alıyor. Bir sürü vidası var.

Salıncak Yorumum: Beklediğim gibi çok rahat bir salıncak. Evin üstü boş ve geniş bizim. Oraya koyduk. Resimlerde görebilirsiniz. Hiç gıcırtı ses sorun yok buna çok şaşırdım. Ses olur zannediyordum ama ses yok. Bu bir artı. Koltuk 3 kişilik. Benim boyum 182, kilom 80 ve çok rahat oturabiliyorum. Benim gibi 3 kişi rahat oturabilir ve sallanabilirsiniz. Düşünmeden alabilirsiniz ben çok düşündüm ve araştırdım AVMleri gezdim pahalıydı ama bunu görünce fiyatı da çok uygun, aldım. Çok şık ve keyif verici. Çok da dikkat çekiyor. Dünya ya bir daha mı geleceğiz gel keyfim gel oh. Yağmuru üstündeki bez kesinlikle geçirmiyor. Su geçirmez. Koltuk sağlam bir malzemeden yapılmış kumaş gibi ama kumaş değil. Gece sağnak yağmurun altında kaldı korktum. Ama sabah bakınca hiç birşey yok. Allah nazardan saklasın. Bir sorunuz var sa yazabilirsiniz. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enjoy359 -- 26 Eylül 2011; 18:14:11 >

• Praktikerde de bir modeli var ilgilenen arkadaşlara;
    http://www.praktiker.com.tr/hamaklar-ve-salincaklar/3-kisilik-salincak-mavi/162042
  • quote:

Orijinalden alıntı: T1

Praktikerde de bir modeli var ilgilenen arkadaşlara;
    http://www.praktiker.com.tr/hamaklar-ve-salincaklar/3-kisilik-salincak-mavi/162042
    Bende sürekli takip ediyorum. İlk fırsatta alacağım uygun bir kampanya bulursam. Ancak 4-5 ay önceydi sanırım. Real de 139 TL idi. Ve nakliye ücretsizdi. Bu ürünler yaz sezonu çok artıyor. Sonra düşüyor. Tabi kalite olarak bilemiyorum 139 TL ye satılanlarla bunun arasındaki farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinMan

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: brabus00

quote:

Orijinalden alıntı: TinMan

+1

Alıntıları Göster
    Ankara için,
    Leroy Merlin de 12* 11,66 Toplam 139 TL
    Açılış fırsatı. Link

BAHÇE SALINCAK

• quote:

Orijinalden alıntı: cirmak
    Ankara için,
    Açılış fırsatı. Link

BAHÇE SALINCAK

Orada satılan salıncak çok kalitesiz. Bende almak için gittim malzeme kalitesini görünce almadan dondüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

quote:

Orijinalden alıntı: cirmak
    Ankara için,
    Açılış fırsatı. Link

BAHÇE SALINCAK

Orada satılan salıncak çok kalitesiz. Bende almak için gittim malzeme kalitesini görünce almadan dondüm.

Alıntıları Göster
    metro daki ürünü geçen gittigimde bende gördüm, sizin aldıgınız ürünün minderi nasıl birşey bilgi verirmisiniz. sanki kaplamada minder/sünger yok gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

metro daki ürünü geçen gittigimde bende gördüm, sizin aldıgınız ürünün minderi nasıl birşey bilgi verirmisiniz. sanki kaplamada minder/sünger yok gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    139 TL LİK SALINCAĞA HİÇ BAKMAYIN ÇOK ADİ. PİŞMAN OLABİLİRSİNİZ. ÇOK GICIRTILI SES ÇIKARIYOR. DAYANIKSIZ İSKELET SALLANIRKEN GÜVEN VERMİYOR,RAHAT DEĞİL.. YAĞMUR YAĞINCA GİTTİ SALINCAK HER TARAFI KUMAŞ. 60 TL DAHA VERİN BENİM DEDİĞİM SALINCAĞI ALIN ÇOK RAHAT. O SİZİN YEŞİL ÖRTÜLÜ SALINCAK ÇOK KALİTESİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enjoy359 -- 3 Temmuz 2011; 14:49:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enjoy359

139 TL LİK SALINCAĞA HİÇ BAKMAYIN ÇOK ADİ. PİŞMAN OLABİLİRSİNİZ. ÇOK GICIRTILI SES ÇIKARIYOR. DAYANIKSIZ İSKELET SALLANIRKEN GÜVEN VERMİYOR,RAHAT DEĞİL.. YAĞMUR YAĞINCA GİTTİ SALINCAK HER TARAFI KUMAŞ. 60 TL DAHA VERİN BENİM DEDİĞİM SALINCAĞI ALIN ÇOK RAHAT. O SİZİN YEŞİL ÖRTÜLÜ SALINCAK ÇOK KALİTESİZ.

Alıntıları Göster
    Minder yok. Ama çok rahat. Adına ne diyorlardı aklıma gelmiyor kumaş gibi ama kumaş değil çok dayanıklı bir sert malzeme. Evde minderler vardı üç tane koydum uyur insan çok güzel ve pişman değilim herkese tavsiye ediyorum. Koçtaş mağzaların da bille yok. AVMlerde yok. Sadece internnette var. Düşünmeden alabilirsiniz.

• quote:

Minder yok. Ama çok rahat. Adına ne diyorlardı aklıma gelmiyor kumaş gibi ama kumaş değil çok dayanıklı bir sert malzeme. Evde minderler vardı üç tane koydum uyur insan çok güzel ve pişman değilim herkese tavsiye ediyorum. Koçtaş mağzaların da bille yok. AVMlerde yok. Sadece internnette var. Düşünmeden alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun iyi keyifler dilerim.gayet güzel bir rakama almışsınız gerçekten de.bu arada 3 büyükle oturabiliyormusunuz ? 3 büyükle derken rakı degil hani kastettigim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

hayırlı olsun iyi keyifler dilerim.gayet güzel bir rakama almışsınız gerçekten de.bu arada 3 büyükle oturabiliyormusunuz ? 3 büyükle derken rakı degil hani kastettigim.

Alıntıları Göster
    3 ay oldu. Hiçbir problem yok. Ancak malum önümüz kış dışarıda duracak olan salıncak için bahçe salıncak örtüsü almak gerekiyor. Araştırıyorum.

• quote:

3 ay oldu. Hiçbir problem yok. Ancak malum önümüz kış dışarıda duracak olan salıncak için bahçe salıncak örtüsü almak gerekiyor. Araştırıyorum.

Su anda satista bir tane salincak gorunuyor, acaba aldigin bu muydu?

http://www.koctas.com.tr/U/3-Kisilik-Metal-Salincak/-/59510?R=46
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

quote:

Su anda satista bir tane salincak gorunuyor, acaba aldigin bu muydu?

http://www.koctas.com.tr/U/3-Kisilik-Metal-Salincak/-/59510?R=46

Alıntıları Göster
    Hayır. O arkadaşların yukarıda gösterdiği salıncak. Benimki si gri. En yukarıda ki. Ama diğer güzel ürünleri burada paylaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: degidide

Bu mesaj silindi.
    hortlatmıssın hocam resmen valla. tebrik ediyorum. mezarda bile rahat yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: degidide

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    valla bilmiyorum ama salıncak fiyatı guzelmiş harbidende alınabilir aslında bulunursa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

valla bilmiyorum ama salıncak fiyatı guzelmiş harbidende alınabilir aslında bulunursa...

Alıntıları Göster
    yöneticiler belli tarihten sonraki bütün konuları geçmişe taşısalar bir zahmet, çok zor olmadığını düşünüyorum. Oku oku yarısına gel birisi hort deyince hönk gözler faltaşı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

yöneticiler belli tarihten sonraki bütün konuları geçmişe taşısalar bir zahmet, çok zor olmadığını düşünüyorum. Oku oku yarısına gel birisi hort deyince hönk gözler faltaşı gibi

Alıntıları Göster
    bende ürünü koçtaşta arayıp bulamadım fırça atıcaktım niye düzgün link vermiyosunuz diye meğer konu hortmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: DVB

bende ürünü koçtaşta arayıp bulamadım fırça atıcaktım niye düzgün link vermiyosunuz diye meğer konu hortmuş

Alıntıları Göster
    Salıncaklar, bazıları çok dandik bazıları ise çok iyi kalitede. Örneğin;http://www.praktiker.com.tr/hamaklar-ve-salincaklar/fantazi-190-lik-salincak-katlanir-yesil/170743

Bu salıncaktan var bende teras için almıştık bundan 3-4 sene önce, geçen sene kendi evime geçerken benim terasa koyduk, tekrar kurdum çok kolay kurması. Şimdiki fiyatı pahalı ama biz zamanında 300 civarına almıştık. Benim söylemek istediğim nokta ise sağlamlığı, çünkü bu salıncağa 2 sene önce çardak bağlıydı üstü kapalı, kenarları açık. Bir akşam beklenmedik anda inanılmaz yağmur ve rüzgar gelmişti İstanbul'a. O akşam biz fırsat bile bulamadan terastan gelen sesler ile yukarıya koşturmuştuk teras katına. Camdan dışarı baktığımda koskoca terasın üzerinde sadece 1 adet masa ve sandalye kaldığını görmüştüm kendi gözlerim ile, Bağlı olan çardak iplerini koparmış bilmem kaç yüz kiloluk demirden salıncağı 5.kattan uçurmuş ve hemen aşağıdaki bahçeye düşürmüştü, Allahtan birisine ve arabaya gelmemişti de ucuz yırtmıştık. Şimdi niye dedim bunu, çünkü o salıncak sadece biraz yamuldu az biraz düzeltme ile kendine geldi ve hale kullanabiliyoruz. Hiç bir sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

Cok zor arkadasim bu dedigin sey.

Onun yerine sen okumaya baslamadan once konunun ilk mesajinin hangi tarihte atilmis olduguna bakarsan hortlaklarin onune gecebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

Cok zor arkadasim bu dedigin sey.

Onun yerine sen okumaya baslamadan once konunun ilk mesajinin hangi tarihte atilmis olduguna bakarsan hortlaklarin onune gecebilirsin.

zor değil bence <TO_DATE('01/01/2011', 'DD/MM/YYYY') dekilerin konu idsini değiştirecek diye tahmin ediyorum. Tarih saate bakmayı her zaman akıl edemiyoruz malesef

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.