Şimdi Ara

Bahar Candan ile sınıf arkadaşı olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler ile aynı lisede okudum. Fen lisesi mezunu bu arkadaşlar.
    Bahar sınıf arkadaşımdı. Lisede de salaktı ama bu kadar değildi. Farklı olduğunu her zaman belli ederdi giyimiyle konuşmasıyla. Her zaman ünlü olmak istediğini söylerdi, istesiğini de başardı helal olsun.
    Dersleri kötü değildi fen lisesi ortalamasına göre iyi sayılırdı. Vay be Bahar ne vefasız çıktın, lisedeki 3 arkadaşından biriydim ünlü olunca bir kere bile aramadın yazıklar olsun sana.

• hocam hiç liseden beraber fotonuz var mı baharla kendisini çok seviyorum her ne kadar konuşması ve tavırları çoğu kişiye itici gelse de bana tatlı geliyor. ve hangi lise
  • İsmini bile duymadım kim ünlü ediyor bunları, tipine baktım googledan çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj nick uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

İsmini bile duymadım kim ünlü ediyor bunları, tipine baktım googledan çöp.
    Merdiven altı ünlüler bunlar.

• Bahar candan kim hocam
    Ünlü diyorsun lakin ben ismini ilk senden duydum anadınmı

• yuh diyorum dh de dün selahattin özdemiri bugün bahar candanı hiç duymamış insanları gördüm. artık cidden asosyalim konularına %100 inanıyorum. hiç mi arkadaşlarınızla magazin ya da boş muhabbet yapmıyosunuz twitter instagram kullanmıyosunuz hatta haberleri de izlememek lazım çünkü 1 hafta önce haberlere çıktı.

insanın ilgisi olmaz belki tamam da duyarsın be
  • Vefasız diyebilmek için senin arayıp iletişimi kesmek istediğinden emin olman gerekiyor.
  • Sanırım ilk mezunlardansınız. Ben de oradan mezunum adını duymuştuk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fabrikan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

hocam hiç liseden beraber fotonuz var mı baharla kendisini çok seviyorum her ne kadar konuşması ve tavırları çoğu kişiye itici gelse de bana tatlı geliyor. ve hangi lise
    Hocam çok fotoğrafı var da atarsam başıma bela olabilir kimseye atma demişti zamanında

Hatay fen lisesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAB52FBB2 -- 28 Ağustos 2019; 15:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAB52FBB2

Hocam çok fotoğrafı var da atarsam başıma bela olabilir kimseye atma demişti zamanında

Hatay fen lisesi

Alıntıları Göster
    Hatay fen lisesi mi? Bu tırrek hatay fen mezunu mu? Ayrıca kaç çıkışlı? Ben mezun olduğumda hatay fen henüz kurulmamıştı. Tosçelik uzak diye snşal e gitmiştim. Fen lisesi kurulunca çok sevdiğim hocalarım birer birer hatay fene gitmişler. Hey gidi günler...

• Merak ettirdin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Hatay fen lisesi mi? Bu tırrek hatay fen mezunu mu? Ayrıca kaç çıkışlı? Ben mezun olduğumda hatay fen henüz kurulmamıştı. Tosçelik uzak diye snşal e gitmiştim. Fen lisesi kurulunca çok sevdiğim hocalarım birer birer hatay fene gitmişler. Hey gidi günler...

Alıntıları Göster
    2011-2013 senelerinde okudu son sene başka okula geçti ailesinin tayini çıktığı için şehir değiştirdi

• konuşması hep bölemiydi bide tipi değişmişmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-353989BAF

konuşması hep bölemiydi bide tipi değişmişmi
    Böyle konuşmuyordu gayet normal bir kızdı. Tipi çooooook değişti şuan yüzü bir garip duruyor eskiden masum bir tipi vardı.

• Kız gayet akıllı TV de dümen yapıyorlar.Şöhret olmak için saçmalaman lazım kim izler sıradan normal birini.Herşey reyting medyada sen kıza belki salak diyorsunda kız normal hayatında kazanamayacağı parayı kazanmıştır bu kısa sürede...

• konu açıldıktan 4.5 sene sonra hapsi boyladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.