Şimdi Ara

Bağımsız 2 - Bölüm 6 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silah tüccari oldugumuz oyunu ararken 'First Strike' diye bir oyun ile karsilastim. Amacimiz diger ülkeleri bombalayarak tek kalmak . Sadece mobil platformlarda var. Bu arada Silah tüccari oldugumuz oyunun adini bilen varmi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bu arada yayın akışı bölümü kaldırılmış sanırım bu kötü oldu.
  • bu hafta 2 oyunuda beğenmedim :(

• Radio the Universe , içindeki labirentimsi yollar, ani karar verme dinamikleri çok iyi gözüküyor . Karanlığın ve janjanlı renklerin bir arada çok iyi bir şekilde iç içe kullanımı sizi bu dünyadan resmen alıp götürüyor. Mutluluğun ve umudun sanki hiç var olmadığını hissettiriyor.
    +1

• Ben oy vermiycem her 2 oyunda gozumde esit
  • Bence oturma pozisyonunuzu değiştirin. Yan duruyosunuz. Size de zor bize de bi değişik.
  • Benim sağda görünmüyor oyunlar bi el atın :(
  • Hyper Light Drifter PC, Mac ve Linux'a çıkacak PC'de yalnızca Steam üzerinden oynanabilir olacakmış. Talha kardeşim PS4 ve PSVITA deyince bende PC için çıkmayacak sandım. :D

• Talha'nın özüne dönmesi iyi olmuş.Kaç haftadır oy isteği kokan yapımlar sundu,neyse oyum Talha'ya yinede :D

• "Adam Bağımsız programının bugını bulmuş."
    Gökhan reyis koparttın beni gece gece.Oyum Talha reyize (:?<xD).
    Pek benim tarzım olmayan oyunlar değil 2side

• Kinect hesabı kamerayı bir de karşıya alıp çekim yapın.Oyun videoları dönerken de kendinizi sağ alt veya sol altta kinect hesabı hep bize gösterin :) Alın size fikir beyler

• herşey güzelde bazen oyunlardan veya herhangi bir şeyden örnekler veriyorsunuz bunlar iyi ama bazı örneklerinizi hiç bilmiyorum o yüzden bence verdiğiniz örnekleri bi resim veya ekranın bi köşesine ufak bi video gibi bişi ile görsele dökerseniz sevinirim bence daha iyi olur

• Talha'dan bir balkon konuşması bekliyoruz

• ''Yorumum gözüksün diye artı verin'' olayları başlamış bile daha ikinci haftadan.Umarım Google Play Store'a dönmez burası

• quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

Gokhan abi saçlar şahane oyunlar bahane....

Gece gece ''Gokhan abi SAÇMA SAPAN oyunlar bahane''
    diye okuduktan sonra herkese iyi geceler ben yatar

• en sondaki android oyunun ismini söylememişsiniz biraz araştırınca buldum War Agent'miş yaklaşık 3 tlden satılıyor

• android exl olan oyunun adını söylememişsiniz bulamadım google playde
  • Ne denokrasiymiş arkadaş, ben karşıyım demokrasiye,oya felan ama yinede kullanıcam oyumu
  • Yaw face book bizim fotoraflarımızı ele geçirip ne yapsın :D ne işine yarayacak ki ^_^
  • vurdulu kırdılı oyunlar her zaman daha çok tercıh edilir. bizim milletin kanında savaşmak var. talhanın oyununda aksiyon sahneler daha çok var bu yüzden oyum talha ya. gokhan yanlış yoldasın bizim millet advanture tarzı oyunlar fazla sevmez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.