Teğmen
21 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ben Estonyadan kulaklık getirtmek istiyorum birçok kargo şirketine baktım en uygunu Turkish Cargo oldu içlerinden yaklaşık 115 tl tutuyormuş ama aklıma takılan kısım sıkça sorulan soruları incelediğimde 55$ depo ücreti ödemem gerektiğini anladım bu konuda bilgisi olan varsa açıklayabilirmi teşekkür ederim şimdiden
Arkadaşlar ben 6 ay önce estonyadan Razer Kraken aldım, bugün kablosu sertçe gerildi ve sonrasında çalışmadı,
görünürde bir problem yok gibi duruyor ama çalışmıyor konuyla ilgili razer supporta mesaj attım.
Razer kullanan varsa teknik servis olarak nereye gönderebileceğimi biliyormusunuz?
Arkadaşlar 1-2 gün önce gta 4'ü yükledim çok rahat oynuyodum bugün family safe (aile koruması)hakkında bir hata veri bu hatayı bilen veya çözebilecek olan arkadaşlardan yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler...
Sorun fotoğrafı ;http://imageshack.us/f/593/10731196.png/
Arkadaşlar bulut üzerinden oyun oynama gerçekten çok eğlenceli ve kolay örneğin ben notebook'umla crysis 2 veya assassın's creed oynayabiliyorum gelelim nasıl oynadığıma bulut üzerinden oyun oynayabileceğiniz 2 site var

1)onlive
2)gaikai

benim tercihin onlive çünkü;
hem daha basit hem daha az kasıyor dead island,assassins creed,homefront,batman arkham city gibi güzel oyunları var.

ama gaikai.com'da da crysis 2,nfs the run,mass effect 3 gibi bana göre daha populer oyunlar var aslında ben ikisinede giriyorum

Gelelim asıl konumuza internetten the run nasıl oynarız ?
http://gaikai.com'a giriyoruz sonra sayfanın az altında nfs the run porterinin üzerine geliyoruz play demo çıkıyor,play demoya tıklıyoruz java yüklü ise
sorun yok ama eğer yüklü değil ise kuruyoruz.onuda geçtikten sonra oyunu oynayabiliriz.

NOT : Bulut üzerinden oyun oynayabilmek için net hızınızın 3mbit ten hızlı olması gerekiyor.
NOT 2 : Bulut üzerinden oyun oynamak neti çok kastığı için sınırsızdan girmenizi tercih ederim
Arkadaşlar ben i7 almayı planlıyorum ama bu konuda fazla bi bilgim yok.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara soruyorum ;

Core İ7 2300 8MB 1155P alınırmı ? alınmazmı ?
ve ne önerirsiniz ?

Şimdiden Teşekkür Ediyorum
İŞLEMCİ:Intel® Core™ i7-870
2.93 GHz. 8mb cacheTurbo BOOST ile
3.46 ghz hızında
ANAKART: YENİ NESİL ASUS VEYA GIGABYTE GA H55M-S2V Intel H55 Soket 1156 DDR3 1333MHz VGA Anakart

RAM: KINGSTON
4*4 GB TOPLAM 8 GB DDR3 1333 MHz.

EKRAN KARTI:
Bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim ?
(nvidia)ZOTAC GTS 250 1GB 256 bit

VEYA

ATİ SAPPHİRE VAPOR-X 5770 1 GB 128 BİT DDR5 DX11
HARDDISK: 500 GB SEAGATE
MARKA SATA3 16 MB CACH

DVD RW: LG 22X DVD YAZICI

Yada daha iyisi varmı?
Hakkında
Forum İmzası:
DH The Fast & The Furious FAN Club
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
TV
Sony
Notebook
Casper
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 145
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.795 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.