Şimdi Ara

Bağımsız - 1. Bölüm (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
18.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine güzel bir program olmuş , devamını bekliyoruz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • öncelikle çok teşekkürler, konsept genel olarak böyle kalabilir, yani kısa kısa şeklinde haberlerle. illa yeni oyun olmak zorunda değil, eskiden kalma, damağınızda tadı kalmış indie oyunları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bir isteğim olacak, bir sonraki bölümde To The Moon adlı oyuna değinir misiniz?
  • Hayırlı olsun inş uzun soluklu bir proglam olur bağımsız oyunları coğu oyuncu gibi bende duymuyorum arada denk geldiğinde görüyoruz dediğiniz gibi büyük firmalar gerek reklamlar olsun gerek haberler olsun her dakika burnumuzun dibindeler zaten grafik olarak 0 olabilirler ama dünyanın en güzel grafiklerine sahip oyunlar bile mantık olarak aynı sekilde ilerliyor vur öldür öl oraya git buraya git kadını kurtar onu sev bağımsız dünyaların bağımsız maddi cıkarsız oyunlarını görmek oynamak oyuncuları sevindirir ne kadar rağbet görmeseler bile
  • Yeni programınız hayırlı olsun. Tamamını izledim. Size tavsiyem net bir dil ile konuşmanız. Programın bir yerinde gayet resmi bir dil ile konuşurken bir diğer yerinde argo sözcükleri kullandınız. Esprilere gelirsek,gülmek istesek Cem Yılmaz izlerdik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Response.Write -- 2 Temmuz 2012; 14:42:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni programınız hayırlı olsun.Bazı troll vatandaşlarımız gene iş başında ama yinede moralinizi bozmayın.Türkiyede bu formatta ayakta kalabilen sitelerden sadece bir kaç tane var.Emeğinize sağlık

• Super Meat Boy yok ya :D

• Gerçekten gerekli olan ve köşede kalan ilgimizi çekebilecek, güzel oyunları görmemizi sağlıyor...

• Enfes bir program olmuşta keşke oyunların listesini video sonuna koysaydınız. Veya aşağı
  • Bağımsız yapımlara destek gittiçe büyüyor öncelikle böyle bir program için teşekkürler.Program içeriğini biraz daha kısa tutup,sektörel(bağımsız tarafında) haberlerede yer verirseniz sevinirim.Örneğin bir plants vs zombies vardı devamı gelecek mi?...

• güzel aslında
  • android ve ios oyunlarınıda katarsanız çok güzel olur

• Valla durdunuz dudrdunuz son dakika wolf 3d ile turnayı gozunden vurdunuz. Tesekkurler.

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Yanlış anlamayın da Erdinç İyikul' un tırnağı olamazsınız. O bir efsaneydi.

Ama çabalarınız için sizi kutluyorum. Türkiye de çok geri kalmış olan oyunculuğun gelişimine birazda olsa katkıda bulunuyorsunuz.

Cesaretinizi kırmak gibi olmasın ama genel anlamda programınızı beğenmiyorum ben.

Yanlış anlama da saçma sapan yorum yapıyorsun.

Cesaretini kırmak istemem ama sen bi sure yorum yazma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 4 Temmuz 2012; 12:34:15 >

• çok iyisiniz teşekkürler inceleme için
  • quote:

Ama çabalarınız için sizi kutluyorum. Türkiye de çok geri kalmış olan oyunculuğun gelişimine birazda olsa katkıda bulunuyorsunuz.

Cesaretinizi kırmak gibi olmasın ama genel anlamda programınızı beğenmiyorum ben.

Bu denli ciddi bir eleştiri yapabilmek için , önce o alanda bu arkadaşlar kadar bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmalısınız ... Haa eğer karakteriniz hep tuu kaka ibaresinden oluşmaktaysa birşey diyemem...

Birçok yorumunuz hep kavga , laf ve olumsuz eleştiriden ibaret.

Dediğim gibi ; Bu denli bir eleştiri için önce biraz sizde o kıvama gelmelisiniz ... Bakıyorum da , birşey göremedim şimdi sende , ben

• quote:

vasıfsızsın.
    bunu, bunu alın dışarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Valla durdunuz dudrdunuz son dakika wolf 3d ile turnayı gozunden vurdunuz. Tesekkurler.

quote:

Ben bu forumda bu videoyu çeken arkadaşlardan daha eskiyim. Benim nasıl bir insan olduğumu herkes bilir.

Ben özellikle mesajımın sonunda belirttim. Cesaretinizi kırmak gibi olmasın diye

Ben videoyu izledikten sonra beğenmediğimi söyledim ne var yani bunda bunudamı söylemeyeceğiz.

Herkes ben beğendim demek zorunda mı? Ben beğendiğim videolara da hiç tereddüt etmeden beğendim derim. Geçmiş 1e1 videolarına bakın bir sürü olumlu yorumumu görürsünüz.

Burası özgür bir forumsa bende özgürce düşüncemi yazabilirim. Üstelik benim bu düşüncelerim arkadaşlara hakaret amaçlı değil tam tersine eksiklerini görüp daha iyiyi başarmaları ve Erdinç İyikul' u daha çok örnek alabilmeleri içindir.

Ben sağlam bir Erdinç İyikul izleyicisiydim ve arkadaşların çekmiş olduğu programları da onun programlarıyla kıyaslıyorum. Erdinç İyikul bu kulvarda en iyisiydi. Kendisini referans olarak kabul ediyorum ve onun programlarında ki kalite onsuz olan programlarda var mı yok mu her zaman takip ediyorum.

Neyse konuyu uzatmayalım. Arkadaşlara başarılar diliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Valla durdunuz dudrdunuz son dakika wolf 3d ile turnayı gozunden vurdunuz. Tesekkurler.

quote:

Ben bu forumda bu videoyu çeken arkadaşlardan daha eskiyim. Benim nasıl bir insan olduğumu herkes bilir.

Ben özellikle mesajımın sonunda belirttim. Cesaretinizi kırmak gibi olmasın diye

Ben videoyu izledikten sonra beğenmediğimi söyledim ne var yani bunda bunudamı söylemeyeceğiz.

Herkes ben beğendim demek zorunda mı? Ben beğendiğim videolara da hiç tereddüt etmeden beğendim derim. Geçmiş 1e1 videolarına bakın bir sürü olumlu yorumumu görürsünüz.

Burası özgür bir forumsa bende özgürce düşüncemi yazabilirim. Üstelik benim bu düşüncelerim arkadaşlara hakaret amaçlı değil tam tersine eksiklerini görüp daha iyiyi başarmaları ve Erdinç İyikul' u daha çok örnek alabilmeleri içindir.

Ben sağlam bir Erdinç İyikul izleyicisiydim ve arkadaşların çekmiş olduğu programları da onun programlarıyla kıyaslıyorum. Erdinç İyikul bu kulvarda en iyisiydi. Kendisini referans olarak kabul ediyorum ve onun programlarında ki kalite onsuz olan programlarda var mı yok mu her zaman takip ediyorum.

Neyse konuyu uzatmayalım. Arkadaşlara başarılar diliyorum.

Forumda eski olmak veya çok yeni olmak önemli mi sence ? 2001 yılında üye olup -sadece üye olup - 150 - 200 mesajı olanda var . 2011'de üye olup 9.500 mesajı olanda var... Bunla mı kıyaslayacaksınız kendinizi ?

Önemli olan ÜYELİK GEÇMİŞİ DEĞİL , FORUMA NE VEREBİLDİĞİNDİR... Adamlar bu işten ekmek yiyor . Onuda geçtim... Senin üyelik numaran ; 126.426 / Adamın üyelik numarası ise : 115.919 ... Bu nasıl bir çelişkidir böyle ?

Yani dediğin gibi ; Seni bilen biliyor. Örnek verecek olursak ; Ben seni biliyorum. Hep bir olumsuzluk - negatiflik , boş eleştiri ustadısın. Ona birşey demiyoruz. Lütfen mesaj yazarken herkes olduğu yeri bilerek yazsın...

Nasıl ki ; Birini eleştireceksek , ilk önce o konuda biraz deneyimimiz olmalı ... Haa çıkıp deriz ki , Erdinç İyikul daha iyi . Bu videoda beğenmedim , şu eksik bu eksik diye ama ADAMLARI ÇOCUK YERİNE KOYUP BU ÜSLUPLA ASLA KONUŞAMAZSINIZ...

Birgün sizi davet etsinlerde bakalım nasıl işler sergileyeceksiniz. Acaba kasılmadan konuşabilir misiniz ? Çok merak ediyorum doğrusu

• Teşekkürler başarınızın devamını diliyorum
  • Birinci olarak alın alıp yorumu boş bi tartışma içiçn kitletmek istemedim. İkinci olarak ise ben düşüncesini iyi kötü düzgün bi üslubla söyleyenlere lafım yok ama yok bu onun tırnağı bile olamaz yok bu programdan bi halt olmaz tarzı belirtenlereydi benim lafım.Düşüncen kötü de olabilir kabul fakat bunu düzgün bi üslubla belrtirsen belki katkıda bulunabilirsin programa. Hemde ben ne zaman yorum yazıp yazmıyacağıma kendim karar veririm.Bu ortamlarda mesaj yada üyeliğinin eski olmasının benim için fazla bi önemide yok.Ondan kimseyi küçümsemeden mesaj yazmanı öneririm sana.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.