Şimdi Ara

Bağımsız - 1. Bölüm (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
18.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talha ve Gökhan kardeşime çok Teşekkür ediyorum böyle bir proğram yaptıkları için elimden geldiğince indie oyunları takip eden biri olarak bende bazı oyunlardan haberdar olmalarında onlara elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Altair

bakteri oyununun adı neydi ?

Oyunun ismi Splice

Steam linki:Splice
  • Bahsettiğiniz oyunları linkleriyle beraber videonun aşağısında verseydiniz iiy olurdu ismiyle beraber..

• Neyse 30 dakika keyifle izliyorum Aşağı inip mutfaktan birşeyler alayım
  • masadaki tabletler devamlı orda heralde Gün ve Kağan geliyor uygulama haber çekiyor onlar çıkıyor siz giriyosunuz bu bölüm çekiliyor galiba..
  • Victoria Secret'tan alınmış '' Don ''
  • Erdinç İyikul Ayrıldıktan Sonra BSC'den Soğumuştum.Ama Şimdi Şimdi Tekrar Isınmaya Başladım.Böyle İçten Anlatım Tarzıyla Devam BSC.

• Beni bu siteye bağlayan iki adam.Adamsınız...
  • Vakti zamanında programına ne oldu yaa FIFA ile GTA yı yaptıktan sonra daha hiç yapmadınız bence zevkli programınızdı..
    Devamını getirmeniz dileği ile...
  • DUSTFORCE incelemesi bekliyorum GISH de var eskilerden
  • dh'den izlerken neden kaliteyi arttıramıyorum?
  • mesajim bulunsun, guzel bi yapima benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler güzel bir program başarılar
    ancak tanıttığınız oyunların isimleri altta yazsa daha güzel olur diye düşünüyorum

• Programın yanında keşke 1e1 haber gibi haftanın önemli haberlerinede yer versemelisiniz bence. Program çok hoş olmuş teşekkürler BSC

• talhayı hiç beyenmiyorum.gökan fena değil hatta güzel .erdinç le bitane daha vardı onları seviyorum
  • Güzel program olmuş, devamını bekliyoruz.

• çok güzel bir program olmuş sıradan oyunlardan çok sıkılmıştım hemen bu oyunları deniyeceğim çok güzel bir program tebrik ediyorum

• tamam güzel ama oyun görüntüsünü lütfen arkanızdaki küçük ekrandan vermeyin insanın gözü çok yoruluyor ya sırf görüntüyü verin altta küçük ekranda siz görünün yada sırf görüntüyü verin sesiniz gelsin

• Bağımsız oyunlarda milyon dolarlık oyunları ezecek çok orjinal fikirler var. Ama reklam eksikliğinden genelde arka planda kalıyorlar. Böyle bir program bu açığı kapatmak için harika olmuş, kesinlikle devamı gelmeli.

Oyunların ismini mutlaka yazın gelecek sefere, anlamakta zorlanıyorum.
  • Yanlış anlamayın da Erdinç İyikul' un tırnağı olamazsınız. O bir efsaneydi.

Ama çabalarınız için sizi kutluyorum. Türkiye de çok geri kalmış olan oyunculuğun gelişimine birazda olsa katkıda bulunuyorsunuz.

Cesaretinizi kırmak gibi olmasın ama genel anlamda programınızı beğenmiyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.